Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nem.
1. symlinkek jók-e
2. jogok jók-e
3. a .Xauthority fájl az övé-e, töröld le, és próbáld meg.mi indít X-et?
ha már, akkor rootként „passwd klala”, így egyszerûbbet is megadhatsz. vagy kicsit szerkesztgetsz, hogy egyszerûbbet is elfogadjon.
Hát nem voltam tõlük vidám.
Gratula nektek a gyors orvoslásért 🙂(mondjuk a kép nekem bejön 😀 zombis film rulez. Azt hiszem felveszem a freeproxys ruhám, és megkeresem a kis dögöket. 🙂 )
Ne haragudj, de ez egy akkor RTFM, mint a ház.
man sudoers.
jelenleg egyébként www-data nevû júzernek adtál jogot, azért nem megy. Ha jól dereng akkor %www-data a group, de nem olvasnám el a manuált, neked is ugyanannyi ideig tart!ahogy látom, ma jó napod volt… 🙂
/off
senkinek nem jut eszébe elszálló X esetén logokt kérni?Ki nyitotta ki azt az „Ati radeon” topikot, amit mérete miatt egy hónapja bezártam? 17 oldal, Jelenlegi utasítások szerint NEM ez a politikánk, másrészt meg ha valaki kinyitja, legalább szóljon. (a lakat visszakerül rá, amint a futó probléma lezárul.)
Benne van a hupwkiben.
http://www.hup.hu/wiki/index.php/ATI_videok%C3%A1rtya_driver%C3%A9nek_telep%C3%ADt%C3%A9se -
SzerzőBejegyzés