Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nem kell reinstall.
leszedsz egy Live cd-t. (pl. slax-hu, keress rá.)
bebootolsz.
megnézed hova van felmountolva a linuxos root.
kiadod a „chroot /mnt/aholvanaroot”
parancsot, majd kiadsz egy „grub-install ‘(hd0)’ ” parancsot, és kész.
(feltéve, hogy a /boot nem külön partíció.)leszedhetsz kernelt is, „apt-cache search linux-image-2.6” majd apt-get install.
vagy forrást, de akkor menj el a hupwikire, és olvasd el hogy kell kernelt forgatni.Olvasni szabad.
az a kérdés írni tud-e.nem hangzott el milyen debian.
lehet, hogy xserver-xorgnyugodtan próbálkozz 2.6-os kernellel, nem a kernel hibás, hanem a konfigod.
nem neked mondtam, hanem xcut-nak.
🙂
A problémád értem…szõrös tux 🙂 nekünk is van olyan is, meg sima is bibibí….
🙂 Ennek fuss neki még egyszer. Csak körvonalakban sejtem mit is szeretnél mondani…
hm. miért jó az, ha egymás után leforgatod ugyanazt csak két verzióban? a második felül fogja írni az elsõt…
🙂
Igazából ha csak addig nézzk amíg igaz, akkor is nagyon jó… -
SzerzőBejegyzés