Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Megnézni!
A Pere könyv tényleg jó, jelszóra elsõ körben annyi is elég, ha leveszed a passwd fájlról setuidot, és nem futtatható neki. (persze figyelni kell, ha frissül a passwd csomag…)
vagy az ssh ne jelszóhoz, hanem kulcshoz kötött legyen.
és ha változtathatna, de a logout-kor lefut egy script, ami visszaírja az eredetit?
nézz utána az sshd-nál a DenyUser-nek.
S video kimenet.
Sok laptopon a funkcióbillentyû + F3, de rajta jkell hogy legyen az ikonja. a billentyûn.kisbetu wrote:Mi köze a swapnak a videokarihoz?Mi köze annak a hibaüzenetnek a videokarihoz?
így van.
csak jobb szeretjük, ha elõbb meg lehet oldani problémát, és utána lehet winexezni.
Mert minimális tudással nagyon macerás problémát megoldani, és ha az már megy, akkor a winex nem fog gondot okozni.
A tapasztalat azt mutatja, hogy akik a winexen keresztül akarják megismerni a Linuxszot, azokból BSA lesz.man sudo
sudo pon dsl-providerés a /etc/sudoerbe jól beraksz egy megfelelõ sort.
Ijedjek meg?
Elõször jelenjen meg a Vista.
Egyébként ezt a döntést évekkel ezelõtt meg kellett volna hozni, és elõbb utóbb a linux-nak is meg kell, de még nem tart ott, hogy ez feltétlen szükséges legyen.
Véleményem szerint a 2.8-as kernel lesz az áttörés… 🙂nem, a sis900 is játszik Linux alatt.
Még a MAC cím is lehet(ne) reális, de nem hiszem. lsmod kimenete mindenesetre biztosan kéne. -
SzerzőBejegyzés