Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: téma eltûnése #2023351
    Bbt
    Felhasználó

      maraggyá má’ a sejhajodon, te teve, dógozunk rajta!

      Hozzászólás: Sarge + Postfix Maildir #2034986
      Bbt
      Felhasználó

        Helyesen látod, jelenleg minden felhasználónak mailboxa van és nem könyvtára.
        két eshetõséged van:
        1. áttekered, hogy mindenkinek könyvtára legyen.
        2. áttekered, hogy a fentebb idézett konfig fájl a /var/mail/júzer alatt keresse a mailboxokat és ha bírja akkor kommentezd ki a maildirt. (nem tudom lehet-e.)

        Az elsõ lenne az elegánsabb, különös tekintettel, hogy Mailboxban tárolni cuccot kellemesebb.

        Hozzászólás: Postfix, relay=none #2035075
        Bbt
        Felhasználó

          Nem a tûtzfalon akad meg kifele?

          Bbt
          Felhasználó

            Nem tûnt fel mit írt???
            Ne kezdjünk már fölösleges hype-ba!
            (részedrõl inkább a ne folytasd áll!!!)

            Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973633
            Bbt
            Felhasználó

              hagyd a srácot. 5 hozzászólásért ne kell a láncfûrészhez nyúlni.

              Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972833
              Bbt
              Felhasználó

                Pl. én nehezen veszem észre ezekkel az ikonokkal, hogy egy topik lezárt.

                más.:
                1. Lezártam a kávézóban Baby msn problemáját (nem szarunk a tányérba jeligére)
                2, levettem a kiemelést killall felhívásáról.
                3. lebvettem a kiemelést bepe azon ATI topikjáról, ami a hírt reklámozza a fõoldalon, amiben összeírja azt, amit egy fórumban leírt.

                Hozzászólás: MSN #2035029
                Bbt
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948972
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Egy gondolat:
                    Az, hogy egy csomó mindent betölt memóriába nem gáz egészen addig amíg a memória meg nem telik, és el nem kezd cache-elni.

                    Amíg csak „fel van töltve” és mondjuk egy indított office lefoglal 20 megát, nincs nagy gáz, jelentõsen nem lassítja a gépet.

                    Hozzászólás: Sarge + Postfix Maildir #2034984
                    Bbt
                    Felhasználó

                      a júzer cuccai mailboxba mentõdnek?
                      (env | grep MAILeredménye fájl, vagy könyvtár?)

                      Hozzászólás: Ati driver #2022468
                      Bbt
                      Felhasználó
                        bepe79 wrote:
                        Lestate, te is ismerõs vagy nekem. 🙂 Nem te is hwsw-s vagy? 🙂

                        Privát üzenet fogalma?

                      10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 4,322