Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
maraggyá má’ a sejhajodon, te teve, dógozunk rajta!
Helyesen látod, jelenleg minden felhasználónak mailboxa van és nem könyvtára.
két eshetõséged van:
1. áttekered, hogy mindenkinek könyvtára legyen.
2. áttekered, hogy a fentebb idézett konfig fájl a /var/mail/júzer alatt keresse a mailboxokat és ha bírja akkor kommentezd ki a maildirt. (nem tudom lehet-e.)Az elsõ lenne az elegánsabb, különös tekintettel, hogy Mailboxban tárolni cuccot kellemesebb.
Nem a tûtzfalon akad meg kifele?
Nem tûnt fel mit írt???
Ne kezdjünk már fölösleges hype-ba!
(részedrõl inkább a ne folytasd áll!!!)hagyd a srácot. 5 hozzászólásért ne kell a láncfûrészhez nyúlni.
Pl. én nehezen veszem észre ezekkel az ikonokkal, hogy egy topik lezárt.
más.:
1. Lezártam a kávézóban Baby msn problemáját (nem szarunk a tányérba jeligére)
2, levettem a kiemelést killall felhívásáról.
3. lebvettem a kiemelést bepe azon ATI topikjáról, ami a hírt reklámozza a fõoldalon, amiben összeírja azt, amit egy fórumban leírt.Egy gondolat:
Az, hogy egy csomó mindent betölt memóriába nem gáz egészen addig amíg a memória meg nem telik, és el nem kezd cache-elni.Amíg csak „fel van töltve” és mondjuk egy indított office lefoglal 20 megát, nincs nagy gáz, jelentõsen nem lassítja a gépet.
a júzer cuccai mailboxba mentõdnek?
(env | grep MAILeredménye fájl, vagy könyvtár?)bepe79 wrote:Lestate, te is ismerõs vagy nekem. 🙂 Nem te is hwsw-s vagy? 🙂Privát üzenet fogalma?
-
SzerzőBejegyzés