Szolgálati közlemény: Hivatkozva a netikettre megkérném, hogy a továbbiakban nyugodtan nyissatok új topikot az új problémátoknak!
(értsd: a nyitott kérdések válaszolódjanak meg itt, de újakat ne ide, mert morcos leszek, és ez komoly fenyegetés amikor tüdõgyulladásom van!)