Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
jogok az X-hez?
gdm nélkül startx?ps axfw idevonatkozó része kéne, esetleg ls -l a var/logról.
érdemes lenne megnézni, hogy eszik-e valami erõforrást a syslog.
esetleg dmesg-ben nincs-e valami, ami hibára utal. (ne adj isten mail?)
Nem tudom hol, de gondolom kell, hogy nyoma legyen. csak nem olyan lököttek, hogy a syslogd a syslogba logolja a hasfájásait… 🙂:icon_biggrin: :icon_confused: :icon_cool: :icon_cry: :icon_eek: :icon_evil: :icon_frown: :icon_lol: :icon_neutral: :icon_razz: :icon_redface: :icon_rolleyes: :icon_sad: :icon_smile: :icon_surprised: :icon_twisted: :icon_wink: :inlove: :listen: :lookround: 😡 :glare: :glare: :glare: :glare: :onfire: :oha: :ohmy: :ninja: :nervous: :inlove: :withstupid: :whaasup: :baaa:
killall wrote:marmint a mambo menuben a „FORUM”?
sztem jobb, hogy nem uj lapon nyilik meg. igy egysegesebb 🙂Szerintem meg nem jobb. rettenetesen nem jó, hogy valaki valahol linkel egyet, és ha mefg akarod nézni, akkor elnavigál az oldalról. Persze ez az én szubjektív véleményem… 🙂
Kérem vissza a _blank-omat!pontosan mennyi szabad helyed van azon a rendszeren?
single user módban el tudod érni, akkor esélyesen pl. tele van.
de ez a child-process dolog érdekes!
logolni logol? vagy a /var az külön partíció?hát ja.
syslogd vajon fut?
1. a hotplugnak jó esélyjel semmi köze a dologhoz. (van hotplugos cuccod?)
2. a reinstall lehet, hogy megoldja a problémát, csak épp nem derül ki, hogy mi volt a zoka a dolognak, ami jelentõsen megnehezíti a megértést, ami meg elég szar lesz, ha megint elõáll ez a probléma.teszt
Drága kollegák!
Szemembeötlött, hogy van lehetõség regisztráció tiltásra. Ez azt jelentené, hogy nem kell IPbant osztani egyes embereknek, elég lenne egy reg. tiltás + hozzászólás csak moderátori engedélyjel (vagy engedéllyel?).Tudjátok kire gondolok, kérnék véleményeket.
(„Mindenkinek van egy álma” jeligére. 🙂 )
-
SzerzőBejegyzés