Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: fáljrendszer összeomlás? #2031718
    Bbt
    Felhasználó

      jogok az X-hez?
      gdm nélkül startx?

      Hozzászólás: Debian Sarge nem loggol #2031575
      Bbt
      Felhasználó

        ps axfw idevonatkozó része kéne, esetleg ls -l a var/logról.
        érdemes lenne megnézni, hogy eszik-e valami erõforrást a syslog.
        esetleg dmesg-ben nincs-e valami, ami hibára utal. (ne adj isten mail?)
        Nem tudom hol, de gondolom kell, hogy nyoma legyen. csak nem olyan lököttek, hogy a syslogd a syslogba logolja a hasfájásait… 🙂

        Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973582
        Bbt
        Felhasználó

          :icon_biggrin: :icon_confused: :icon_cool: :icon_cry: :icon_eek: :icon_evil: :icon_frown: :icon_lol: :icon_neutral: :icon_razz: :icon_redface: :icon_rolleyes: :icon_sad: :icon_smile: :icon_surprised: :icon_twisted: :icon_wink: :inlove: :listen: :lookround: 😡 :glare: :glare: :glare: :glare: :onfire: :oha: :ohmy: :ninja: :nervous: :inlove: :withstupid: :whaasup: :baaa:

          Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030409
          Bbt
          Felhasználó
            killall wrote:
            marmint a mambo menuben a „FORUM”?
            sztem jobb, hogy nem uj lapon nyilik meg. igy egysegesebb 🙂

            Szerintem meg nem jobb. rettenetesen nem jó, hogy valaki valahol linkel egyet, és ha mefg akarod nézni, akkor elnavigál az oldalról. Persze ez az én szubjektív véleményem… 🙂
            Kérem vissza a _blank-omat!

            Hozzászólás: fáljrendszer összeomlás? #2031715
            Bbt
            Felhasználó

              pontosan mennyi szabad helyed van azon a rendszeren?
              single user módban el tudod érni, akkor esélyesen pl. tele van.
              de ez a child-process dolog érdekes!
              logolni logol? vagy a /var az külön partíció?

              Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973574
              Bbt
              Felhasználó

                hát ja.

                Hozzászólás: Debian Sarge nem loggol #2031572
                Bbt
                Felhasználó

                  syslogd vajon fut?

                  Hozzászólás: fáljrendszer összeomlás? #2031713
                  Bbt
                  Felhasználó

                    1. a hotplugnak jó esélyjel semmi köze a dologhoz. (van hotplugos cuccod?)
                    2. a reinstall lehet, hogy megoldja a problémát, csak épp nem derül ki, hogy mi volt a zoka a dolognak, ami jelentõsen megnehezíti a megértést, ami meg elég szar lesz, ha megint elõáll ez a probléma.

                    Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973572
                    Bbt
                    Felhasználó

                      teszt

                      Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973568
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Drága kollegák!
                        Szemembeötlött, hogy van lehetõség regisztráció tiltásra. Ez azt jelentené, hogy nem kell IPbant osztani egyes embereknek, elég lenne egy reg. tiltás + hozzászólás csak moderátori engedélyjel (vagy engedéllyel?).

                        Tudjátok kire gondolok, kérnék véleményeket.

                        („Mindenkinek van egy álma” jeligére. 🙂 )

                      10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 4,322