Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Vazze.
Debian Etch, Firefox 1.0.6 hasal.hm.
Pontosan mit értesz a vertikális alatt?A monitort nem lehet beállítani?
milyen videókártya?
csatold az XConfigot kérlek.Egy valami megszúrta a szemem még az elsõ hozzászólásban. Mi az, hogy kitömörítetted az ISO-t?
insight wrote:dmesgben nem talaltam egy deka errort sem.
Lehet hogy hulyeseg, de az jutott eszembe h talan a logrotate lehet a gond?
Bar azt sem matattam. asszem 🙂
Most jut eszembe egy postfixet gyurtam meg ra nemreg, de szerintem az nem jatszik.
Meg ugy tunik a 3 hetet is elneztem :icon_redface: :idiot2: :biggrin:Hm. csak pusztán kiváncsiságból: ha létrehozol egy üres syslog-ot, abba elkezd beleírkálni?
Gyuszk wrote:Az utóbbi 1 vagy 2 napban mintha megjavult volna az MSN.
512 MB ram-om van, az soknak számít? (1 GB swap mellett)Szerintem ennyi memóriával hagyd a ramdiszket. Azt fogod elérni, hogy swappelni fog, és amiatt lassul le…
Ahogy nézem gyorsan elröppent…
meg BSA sem látszik a tükörben…
Szúrd be mit ír az a konzol a függõségekrõl, ne a saját szavaiddal mond el, így sokkal macerásabb.
libpython-dev esetleg?
hm.
mindenképp valamelyik kétcsatornás mód kell, és a tv-out nál ne állítsd nagyra a felbontást.
uccu neki fglrxconfig2005-09-27-21:19 Hozzászólás: abit motherboard drivernek nem mûködik az audiovezérlése an8nál..vagyis nincs ha #2032183gUHU wrote:vagy ha lshw parancs kimenetét kopizod ide akkor sem fogunk megharagudni 🙂mondjuk az felesleges, ha egy db. hangkártya típusa érdekel minket…
(ilyenkor viszonylag kevéssé érdekel az ISA bus fajtája, meg a CPU típusa…)2005-09-27-20:58 Hozzászólás: abit motherboard drivernek nem mûködik az audiovezérlése an8nál..vagyis nincs ha #2032181Ne fenyegess…
kevés az info.
lsmod kimenet, lspci kimenet még kéne amellé a telepítõcd mellé. -
SzerzőBejegyzés