Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: www.sg.hu kifagyaszt #2032715
    Bbt
    Felhasználó

      Vazze.
      Debian Etch, Firefox 1.0.6 hasal.

      Hozzászólás: Laptop+monitor+Debian #2032761
      Bbt
      Felhasználó

        hm.
        Pontosan mit értesz a vertikális alatt?

        A monitort nem lehet beállítani?
        milyen videókártya?
        csatold az XConfigot kérlek.

        Hozzászólás: Debian telepítés! #2031227
        Bbt
        Felhasználó

          Egy valami megszúrta a szemem még az elsõ hozzászólásban. Mi az, hogy kitömörítetted az ISO-t?

          Hozzászólás: Debian Sarge nem loggol #2031580
          Bbt
          Felhasználó
            insight wrote:
            dmesgben nem talaltam egy deka errort sem.
            Lehet hogy hulyeseg, de az jutott eszembe h talan a logrotate lehet a gond?
            Bar azt sem matattam. asszem 🙂
            Most jut eszembe egy postfixet gyurtam meg ra nemreg, de szerintem az nem jatszik.
            Meg ugy tunik a 3 hetet is elneztem :icon_redface: :idiot2: :biggrin:

            Hm. csak pusztán kiváncsiságból: ha létrehozol egy üres syslog-ot, abba elkezd beleírkálni?

            Hozzászólás: Néhány megoldásra váró probléma #2032339
            Bbt
            Felhasználó
              Gyuszk wrote:
              Az utóbbi 1 vagy 2 napban mintha megjavult volna az MSN.
              512 MB ram-om van, az soknak számít? (1 GB swap mellett)

              Szerintem ennyi memóriával hagyd a ramdiszket. Azt fogod elérni, hogy swappelni fog, és amiatt lassul le…

              Hozzászólás: uhu Hálózat és Internet megosztás gondok #2031191
              Bbt
              Felhasználó

                Ahogy nézem gyorsan elröppent…

                meg BSA sem látszik a tükörben…

                Hozzászólás: superkaramba, de tényleg hogyan? #2032499
                Bbt
                Felhasználó

                  Szúrd be mit ír az a konzol a függõségekrõl, ne a saját szavaiddal mond el, így sokkal macerásabb.

                  libpython-dev esetleg?

                  Hozzászólás: Radeon 9600 TV-out #1957977
                  Bbt
                  Felhasználó

                    hm.
                    mindenképp valamelyik kétcsatornás mód kell, és a tv-out nál ne állítsd nagyra a felbontást.
                    uccu neki fglrxconfig

                    Bbt
                    Felhasználó
                      gUHU wrote:
                      vagy ha lshw parancs kimenetét kopizod ide akkor sem fogunk megharagudni 🙂

                      mondjuk az felesleges, ha egy db. hangkártya típusa érdekel minket…
                      (ilyenkor viszonylag kevéssé érdekel az ISA bus fajtája, meg a CPU típusa…)

                      Bbt
                      Felhasználó

                        Ne fenyegess…
                        kevés az info.
                        lsmod kimenet, lspci kimenet még kéne amellé a telepítõcd mellé.

                      10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 4,322