bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Harc az egyenjogúságért #2088480
    bepe79
    Felhasználó
      VectoR wrote:
      bepe79 wrote:
      Remeljuk nem az lesz a valasz, hogy futtasd cedegaval az abevet.

      ez lenne egy jó dolog, mert több gond is van a Wine párosítással, főleg, hogy az emulált alkalmazások köztudottan „nem tudnak számolni”. Egy 30Mft-os ajánlatnál 150e Ft-ot is tudott hibázni egy banki alkalmazás Wine környezetben….

      link?

      Jol kineznenk, hogyha az FPS-ek alatt elszamolna, hogy hova losz, es nem tudnal celozni. Vagy ha az auto lemenni mindig az utrol, amit vezetsz. (:

      Hozzászólás: Asus WL-167g usb wlan #2089597
      bepe79
      Felhasználó

        Azt mondjak, hogy 2.6.17-tol van igazi wlan tamogatas.

        Hozzászólás: Hír://LinuxFórum találkozó 2007 #2088103
        bepe79
        Felhasználó

          Lelekben veletek leszek.  8)

          Hozzászólás: Kocsma topik #1950475
          bepe79
          Felhasználó
            Hozzászólás: Készenléti állapot Linuxon? #2090129
            bepe79
            Felhasználó
              Macskajancsi wrote:
              bepe79 wrote:
              Ha lecsukod a fedelet? Nekem az Acer lemegy standby modba, ha lehajtom a TFT-t.

              Nekem több gépem van, de a laptop kivételével egyiknek sincs fedele.

              retaliator44 wrote:
              nem laptop, hanem asztali gép.

              Próbáltam a monitoromat ráhajtani a számítógépházra, de nem ment.

              Hozzászólás: Készenléti állapot Linuxon? #2090127
              bepe79
              Felhasználó
                retaliator44 wrote:
                Valami olyasmi megoldás kellene, mint a készenléti állapot/hibernálás/alvóállapot a Winben. Próbálkoztam apmsleeppel, hibernate-tel, de vagy lefagyott, vagy nem tetszett neki a friss gyári kernel, vagy az volt a baja hogy nem laptop, hanem asztali gép. Tudnátok valami emberközeli és működő megoldást?

                Előre is köszönöm.

                Ha lecsukod a fedelet? Nekem az Acer lemegy standby modba, ha lehajtom a TFT-t.

                Hozzászólás: Harc az egyenjogúságért #2088471
                bepe79
                Felhasználó

                  Lehet, hogy mar volt, de ha nem, akkor itt van:
                  `
                  1 Kérdés
                  Érekezett-e már az APEH-hez panasz azzal kapcsolatban, miért nem lehet más rendszerben is „adóbevallani”? Miért tette le a voksot az APEH kizárólag a Microsoft mellett, mikor a Linux-rendszerek közismert előnyökkel is
                  bírnak? (olcsóbb, vírus-védett)

                  1.) Válasz
                  Érkezett észrevétel azzal kapcsolatosan, hogy az APEH csak a leginkább elterjedt Microsoft Win operációs rendszeren futó ABEV űrlapkitöltő programot készítette el. Ezért dolgozunk egy általános, JAVA alapú kitöltő program fejlesztésén, amely a platform függetlenségén túl funkcionalitásában is többet nyújt majd.
                  `

                  Hozzászólás: Harc az egyenjogúságért #2088464
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Remeljuk nem az lesz a valasz, hogy futtasd cedegaval az abevet.

                    Hozzászólás: Fedora 7 #2090044
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Okes, megprobalom rovidebbre szabni legkozelebb.

                      Hozzászólás: Eladó P4 3.06 Ghz Notebook #2089704
                      bepe79
                      Felhasználó
                        csaba wrote:
                        Szerintem ott rosszul van 🙂

                        Code:
                        root@csaba_gepe:~# lspci
                        00:00.0 Host bridge: Silicon Integrated Systems [SiS] SiS645DX Host & Memory & AGP Controller (rev 01)
                        00:01.0 PCI bridge: Silicon Integrated Systems [SiS] Virtual PCI-to-PCI bridge (AGP)
                        00:02.0 ISA bridge: Silicon Integrated Systems [SiS] SiS962 [MuTIOL Media IO] (rev 14)
                        00:02.1 SMBus: Silicon Integrated Systems [SiS] SiS961/2 SMBus Controller
                        00:02.3 FireWire (IEEE 1394): Silicon Integrated Systems [SiS] FireWire Controller
                        00:02.5 IDE interface: Silicon Integrated Systems [SiS] 5513 [IDE]
                        00:02.6 Modem: Silicon Integrated Systems [SiS] AC’97 Modem Controller (rev a0)
                        00:02.7 Multimedia audio controller: Silicon Integrated Systems [SiS] AC’97 Sound Controller (rev a0)
                        00:03.0 USB Controller: Silicon Integrated Systems [SiS] USB 1.0 Controller (rev 0f)
                        00:03.1 USB Controller: Silicon Integrated Systems [SiS] USB 1.0 Controller (rev 0f)
                        00:03.2 USB Controller: Silicon Integrated Systems [SiS] USB 1.0 Controller (rev 0f)
                        00:03.3 USB Controller: Silicon Integrated Systems [SiS] USB 2.0 Controller
                        00:04.0 Ethernet controller: Silicon Integrated Systems [SiS] SiS900 PCI Fast Ethernet (rev 90)
                        00:09.0 CardBus bridge: Texas Instruments PCI1410 PC card Cardbus Controller (rev 02)
                        01:00.0 VGA compatible controller: nVidia Corporation NV17 [GeForce4 420 Go 32M] (rev a3)

                        strange

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 3,376