bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • bepe79
    Felhasználó

      might cause you much additional grey hair

      LOL  😮

      Hozzászólás: Eladó P4 3.06 Ghz Notebook #2089702
      bepe79
      Felhasználó
        csaba wrote:
        Nvidia 420Go VGA on board

        Részletesen : http://support.packardbell.com/global/item/index.php?pn=P920400501&g=1400

        A linken mar 440 Go van. (((:

        Hozzászólás: Eladó P4 3.06 Ghz Notebook #2089698
        bepe79
        Felhasználó

          420 GO `on-board` alatt azt erted, hogy IGP-s? Egyebkent ha jol latom 32MB VRAM-ja van, ami tenyleg nem tul sok ma mar, de ha nem jatekra kell, akkor jo kis laptop lehet valakinek! Ugyhogy egy ingyen `up` a topiknak.  🙂

          Hozzászólás: Fórum, linuxfórum, vagy mindent bele…? #2089624
          bepe79
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Macskajancsi wrote:
            Nem muszáj.�
            Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086638
            bepe79
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Szerintem ez az eredmény: leszűrhető a tanulság, hogy a közönség leszarja az idétlen szavazásokat.

              Szerintem nem, mert 108 szavazat van eddig. Ha 108 aktiv forumozo van, csak a tobbseg nem irogat, akkor is megerte mar, es azt mutatja, hogy erdekli oket.

              Hozzászólás: Asus WL-167g usb wlan #2089594
              bepe79
              Felhasználó
                FLINX wrote:
                Bármilyen iwconfig os paranancsra : No such device ???

                Eloszor a driver / firmware-el (fwcutter, stb.) eletre kell kelteni es used / active allapotba hozni a wlan / wifi kartyat / eszkozt, es utana ha mar latja, akkor johet az iwconfig, majd a netconfig; ifconfig, ifup, dhcpcd, stb.

                Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086635
                bepe79
                Felhasználó
                  VectoR wrote:
                  az

                  bepe79 wrote:
                  Az Ubuntu es az UHU magasan vezet. Egyebkent varhato volt: az egyik magyar disztro, a masik pedig az egyik, ha nem a legkozkedveltebb disztro.

                  az egyik egy „sláger” disztro a másik meg jól propagált magyar…..

                  Igy is van; en is ezt mondom.

                  Hozzászólás: Asus WL-167g usb wlan #2089591
                  bepe79
                  Felhasználó
                    FLINX wrote:
                    Sziasztok.
                    Van egy asus wl-167g usb wlan…

                    iwconfig (ap, key, essid) ?

                    Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086633
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Az Ubuntu es az UHU magasan vezet. Egyebkent varhato volt: az egyik magyar disztro, a masik pedig az egyik, ha nem a legkozkedveltebb disztro.

                      bepe79
                      Felhasználó
                        pepito wrote:
                        1 ctrl alt F1
                        2 bejelentkezés
                        3 init 3
                        4 driver telepités igy sh NVidiablabla -q

                        Amik fontosak:

                        1., a kernel-source-nak telepitve kell lennie
                        2., minden kernel update utan ujra kell forditani es installalni az nVidia drivert

                        forras: a Macskajancsi altal linkelt oldal

                        eredeti szoveg:

                        Kernel sources must be installed and configured. Usually this means
                        installing the ‘kernel-source’, ‘make’ and ‘gcc’ packages with YaST2.

                        You need to recompile and install the nvidia kernel module
                        after each kernel update. (sh NVIDIA-Linux-x86_64-1.0-9746-pkg2.run -K)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 3,376