bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,301-1,310 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Opera 9.10 #2083021
    bepe79
    Felhasználó
      Vladi wrote:
      Tényleg nincs. 🙁
      Állítólag a 10 nek lesz.

      Es mikorra varhato a 10?

      Hozzászólás: Sabayon Linux #2085131
      bepe79
      Felhasználó
        milfer wrote:
        A másik dolog. Erre mit lép : hu_HU.UTF-8 ?

        Ki mit lep? A disztrib semmit, mert angol, en meg szinten semmit, mert az UK-ban elek, direkte full angol nyelvu disztrot keresek.

        Hozzászólás: Opera 9.10 #2083019
        bepe79
        Felhasználó

          Az Opera bongeszonek tenyleg nincs 64 bites verzioja, vagy csak en nem talalom?  😮

          Hozzászólás: Sabayon Linux #2085128
          bepe79
          Felhasználó
            FejQ3 wrote:
            Ha ez a csomag választásos dolog megoldódik és kapunk egy puritán külsejű, általam kivlasztott ablakkezelős linuxot biztos vagyok benne, hogy ez lesz az új üdvöske.

            De miert nem jo az, hogy felrakja az osszes ablakkezelot, es azzal dolgozol, amelyikkel csak akarsz?!
            Bar remelem, hogy a 3.26-ban ezt is javitjak majd.

            Hozzászólás: Sabayon Linux #2085126
            bepe79
            Felhasználó

              Most olvasom a kulfoldi forumot is parhuzamosan, es ott is jo dolgokrol szamolnak be, raadasul a sokat emlegetett, hirheft bcm43xx wifi chipset kapcsan:

              http://www.sabayonlinux.org/node/2925

              Idezem:

              `I’ve tried this with prior kernel versions and i’m happy to report with 2.6.19 I finally can surf the internet without using ndiswrapper.`

              Mar ezert is megerdemel egy csillagos otost a disztro, legalabbis nalam biztosan.

              Hozzászólás: Sabayon Linux #2085125
              bepe79
              Felhasználó

                Ha az utolso 1 honapot vesszuk alapul a disztribuciok ranglistajanal, akkor pedig 6. helyen all, es csak az openSUSE, az Ubuntu, a Fedora, a MEPIS es a Debian elozi meg.

                Hozzászólás: Sabayon Linux #2085124
                bepe79
                Felhasználó

                  Most nezem, hogy a distrowatch.com-on ez a disztro a 12. !!! helyen all, olyan vetelytarsak elott, mint a Kubuntu, FreeBSD, SLAX, Frugalware, Novell SLE, NetBSD, Kororaa, OpenBSD, SystemRescue, DesktopBSD, m0n0wall, vagy az Edubuntu. Csakhogy a nevesebbeket emlitsem. Es nem veletlenul. Ez a disztro tenyleg nem lehet rossz.

                  Hozzászólás: Sabayon Linux #2085123
                  bepe79
                  Felhasználó
                    attila1964 wrote:
                    Hááát… Jó néhány véleményt elolvasva nem nagyon találtam túlságosan sok pozitív véleményt erről a disztróról, bár érdekelne…
                    Hozzászólás: Sabayon Linux #2085121
                    bepe79
                    Felhasználó
                      FejQ3 wrote:
                      Felvethetted volna ezt a csomag választásos szinte minden disztribben lévő alap funkciót is, vagy ha Ubuntu pédáját vesszük egy tényleg minimum installálási lehetőséget.

                      Lehet felvetem majd, csak nem akartam a regeles utani elso post-ommal lehuzni a disztrot. (:

                      Hozzászólás: Sabayon Linux #2085119
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Az oldalukra: http://www.sabayonlinux.org/index.php?option=com_content&task=view&id=265&Itemid=2

                        megirtam a fejlesztoknek a gratulaciomat a 3.26-hoz, meg elkuldtem nekik e-mailben is! (:

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,301-1,310 / 3,376