Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Vladi wrote:Tényleg nincs. 🙁
Állítólag a 10 nek lesz.Es mikorra varhato a 10?
milfer wrote:A másik dolog. Erre mit lép : hu_HU.UTF-8 ?Ki mit lep? A disztrib semmit, mert angol, en meg szinten semmit, mert az UK-ban elek, direkte full angol nyelvu disztrot keresek.
Az Opera bongeszonek tenyleg nincs 64 bites verzioja, vagy csak en nem talalom? 😮
FejQ3 wrote:Ha ez a csomag választásos dolog megoldódik és kapunk egy puritán külsejű, általam kivlasztott ablakkezelős linuxot biztos vagyok benne, hogy ez lesz az új üdvöske.De miert nem jo az, hogy felrakja az osszes ablakkezelot, es azzal dolgozol, amelyikkel csak akarsz?!
Bar remelem, hogy a 3.26-ban ezt is javitjak majd.Most olvasom a kulfoldi forumot is parhuzamosan, es ott is jo dolgokrol szamolnak be, raadasul a sokat emlegetett, hirheft bcm43xx wifi chipset kapcsan:
http://www.sabayonlinux.org/node/2925
Idezem:
`I’ve tried this with prior kernel versions and i’m happy to report with 2.6.19 I finally can surf the internet without using ndiswrapper.`
Mar ezert is megerdemel egy csillagos otost a disztro, legalabbis nalam biztosan.
Ha az utolso 1 honapot vesszuk alapul a disztribuciok ranglistajanal, akkor pedig 6. helyen all, es csak az openSUSE, az Ubuntu, a Fedora, a MEPIS es a Debian elozi meg.
Most nezem, hogy a distrowatch.com-on ez a disztro a 12. !!! helyen all, olyan vetelytarsak elott, mint a Kubuntu, FreeBSD, SLAX, Frugalware, Novell SLE, NetBSD, Kororaa, OpenBSD, SystemRescue, DesktopBSD, m0n0wall, vagy az Edubuntu. Csakhogy a nevesebbeket emlitsem. Es nem veletlenul. Ez a disztro tenyleg nem lehet rossz.
attila1964 wrote:Hááát… Jó néhány véleményt elolvasva nem nagyon találtam túlságosan sok pozitív véleményt erről a disztróról, bár érdekelne…FejQ3 wrote:Felvethetted volna ezt a csomag választásos szinte minden disztribben lévő alap funkciót is, vagy ha Ubuntu pédáját vesszük egy tényleg minimum installálási lehetőséget.Lehet felvetem majd, csak nem akartam a regeles utani elso post-ommal lehuzni a disztrot. (:
Az oldalukra: http://www.sabayonlinux.org/index.php?option=com_content&task=view&id=265&Itemid=2
megirtam a fejlesztoknek a gratulaciomat a 3.26-hoz, meg elkuldtem nekik e-mailben is! (:
-
SzerzőBejegyzés