Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
FejQ3 wrote:Az röhej hogy nem akarják a 9 gigás alaprendszer telepítést orvosolni. Nekem pl 64 bites rendszernél a Kuroo egyszer indult el , és soha többet, remélem jövőhéten a 3.27 ben ezt is javítva lesz. :):):)
Mint irtak, nem lesz 3.27, mert a 3.3 elott ez az utolso bugfix verzio; a 3.26.
Most olvasom, hogy a web-lapjukon tegnap, szombaton irtak hogy we`re gonna release the last bugfix release, tehat az uj, javitott verzionak ma kell jonnie majd.
Errol a feature-rol beszeljetek nekem legy szives:
KVM now is detected and works out of the box on VT-enabled CPUs
(:
Most olvasom a hup-on az altalanos leirasat a KVM-nek:
, de megmondom oszinten, hogy nekem nem sokat mond az, hogy:
`Ez a szolgáltatás hardveresen gyorsítja a context switch-eket és a TLB flush-öket. A kód egyelőre kísérleti és néhol nem teljes. Használatához 2.6.20-rc3 + KVM trunk kernel szükséges.`
kisbetu wrote:Hát még ha a 9.10-est is kipróbálnád!Azt probaltam, bocsi, elirtam.

19 fontos javitas lesz a 3.26-ban:
1., Linux kernel 2.6.19 with:
– sata_promise driver now supports PATA connectors too
– ata_mpiix and pata_oldmpiix updates (this should hopefully fix kernel panics with Intel boards)
– pata_sis updates (same as above)
2., Ndiswrapper updated to 1.34rc2
3., KVM now is detected and works out of the box on VT-enabled CPUs
4., KDE Print Control Panel now works
5., bcm43xx firmwares have been updated
6., nvidia-legacy-drivers now triggers correctly (still experimental)
7., Abiword has been updated to 2.4.6
8., Democracy Player has been updated to 0.9.2.1
9., Amarok now works
10., ALSA updated to 1.0.14rc1
11., Flash Player updated to 9.0.21.78
12., XGL updated to 0.0.1_pre20061108
13., Installer: multi user configuration now works
14., Installer: doslowusb is now triggered correctly
15., Installer: libata migration tool now should solve most of the issues automatically
16., Highly improved boot time by triggering doslowusb only when really needed, this allows to save 30
seconds during the Live boot process when there isn’t any usb-storage device connected
17., OpenGL autoconfiguration now takes half of the time to autoconfigure your video card and in case of Open Source drivers it takes no time at all
18., OpenGL autoconfiguration now detects Radeon <9000 cards with much more accuracy
19., NoMachine NX Server Free Edition has now the proper licence key and the startup is a lot fasterMost probalgatom az uj Opera 9.1-et, es tenyleg piszok gyors. Meg a Firefox 2.0.0.1-hez kepest es az Internet Explorer 7.0-ahoz kepest is.
Annyit helyesbbitenek, hogy lehet, hogy nem `csak`, vagy nem a VGA BIOS-t bolygatta meg / sutotte at az Acer, hanem mint megtudtam mas forumon a vendor v. a device ID van atirva, hogy csak az o sajat driveruket fogadja el win alatt. Masik forum, es ahonnan az info van: http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=121276
kisbetu wrote:Nem akarom megelőzni az esetleges hozzáértők válaszait, de számomra több logikai bukfenc, félreértés van a mondandódban.Hol? Mi(k)re gondolsz? (tenyleg nem tudom)
A feltelepulo 10 gigabol 1 GB a Q4 demo?

Egyebkent cedega vagy valami uj wine van benne alapban?strapal wrote:A rendszer egyik gyengesége ez: Nekem speciel egyrészt nem kell ATI-s és NVIDIA-s cucc, másrészt több felesleges szar sem, melyeket nem használok soha az életben…Ez nem a rendszer `gyengesegenek a jele`, mivel hasznalhato a noproprietary boot flag-el, es akkor ati es nvidia modulok/driverek nelkul megy, ahogy te szeretned.
-
SzerzőBejegyzés