bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Sabayon Linux #2085118
    bepe79
    Felhasználó
      FejQ3 wrote:
      Az röhej hogy nem akarják a 9 gigás alaprendszer telepítést orvosolni. Nekem pl 64 bites rendszernél a Kuroo egyszer indult el , és soha többet, remélem jövőhéten a 3.27 ben ezt is javítva lesz. :):):)

      Mint irtak, nem lesz 3.27, mert a 3.3 elott ez az utolso bugfix verzio; a 3.26.

      Hozzászólás: Sabayon Linux #2085117
      bepe79
      Felhasználó

        Most olvasom, hogy a web-lapjukon tegnap, szombaton irtak hogy we`re gonna release the last bugfix release, tehat az uj, javitott verzionak ma kell jonnie majd.

        Hozzászólás: Sabayon Linux #2085115
        bepe79
        Felhasználó

          Errol a feature-rol beszeljetek nekem legy szives:

          KVM now is detected and works out of the box on VT-enabled CPUs

          (:

          Most olvasom a hup-on az altalanos leirasat a KVM-nek:

          http://hup.hu/node/33910

          , de megmondom oszinten, hogy nekem nem sokat mond az, hogy:

          `Ez a szolgáltatás hardveresen gyorsítja a context switch-eket és a TLB flush-öket. A kód egyelőre kísérleti és néhol nem teljes. Használatához 2.6.20-rc3 + KVM trunk kernel szükséges.`

          Hozzászólás: Opera 9.10 #2083016
          bepe79
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Hát még ha a 9.10-est is kipróbálnád!

            Azt probaltam, bocsi, elirtam. icon_redface.gif

            Hozzászólás: Sabayon Linux #2085114
            bepe79
            Felhasználó

              19 fontos javitas lesz a 3.26-ban:

              1., Linux kernel 2.6.19 with:
              – sata_promise driver now supports PATA connectors too
              – ata_mpiix and pata_oldmpiix updates (this should hopefully fix kernel panics with Intel boards)
              – pata_sis updates (same as above)
              2., Ndiswrapper updated to 1.34rc2
              3., KVM now is detected and works out of the box on VT-enabled CPUs
              4., KDE Print Control Panel now works
              5., bcm43xx firmwares have been updated
              6., nvidia-legacy-drivers now triggers correctly (still experimental)
              7., Abiword has been updated to 2.4.6
              8., Democracy Player has been updated to 0.9.2.1
              9., Amarok now works
              10., ALSA updated to 1.0.14rc1
              11., Flash Player updated to 9.0.21.78
              12., XGL updated to 0.0.1_pre20061108
              13., Installer: multi user configuration now works
              14., Installer: doslowusb is now triggered correctly
              15., Installer: libata migration tool now should solve most of the issues automatically
              16., Highly improved boot time by triggering doslowusb only when really needed, this allows to save 30
              seconds during the Live boot process when there isn’t any usb-storage device connected
              17., OpenGL autoconfiguration now takes half of the time to autoconfigure your video card and in case of Open Source drivers it takes no time at all
              18., OpenGL autoconfiguration now detects Radeon <9000 cards with much more accuracy
              19., NoMachine NX Server Free Edition has now the proper licence key and the startup is a lot faster

              Hozzászólás: Opera 9.10 #2083014
              bepe79
              Felhasználó

                Most probalgatom az uj Opera 9.1-et, es tenyleg piszok gyors. Meg a Firefox 2.0.0.1-hez kepest es az Internet Explorer 7.0-ahoz kepest is.

                Hozzászólás: ATi Radeon Xpress 1100 kerdes #2085435
                bepe79
                Felhasználó

                  Annyit helyesbbitenek, hogy lehet, hogy nem `csak`, vagy nem a VGA BIOS-t bolygatta meg / sutotte at az Acer, hanem mint megtudtam mas forumon a vendor v. a device ID van atirva, hogy csak az o sajat driveruket fogadja el win alatt. Masik forum, es ahonnan az info van: http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=121276

                  Hozzászólás: ATi Radeon Xpress 1100 kerdes #2085434
                  bepe79
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Nem akarom megelőzni az esetleges hozzáértők válaszait, de számomra több logikai bukfenc, félreértés van a mondandódban.

                    Hol? Mi(k)re gondolsz? (tenyleg nem tudom)

                    Hozzászólás: Sabayon Linux #2085111
                    bepe79
                    Felhasználó

                      A feltelepulo 10 gigabol 1 GB a Q4 demo? biggrin_2.gif
                      Egyebkent cedega vagy valami uj wine van benne alapban?

                      Hozzászólás: Sabayon Linux #2085108
                      bepe79
                      Felhasználó
                        strapal wrote:
                        A rendszer egyik gyengesége ez: Nekem speciel egyrészt nem kell ATI-s és NVIDIA-s cucc, másrészt több felesleges szar sem, melyeket nem használok soha az életben…

                        Ez nem a rendszer `gyengesegenek a jele`, mivel hasznalhato a noproprietary boot flag-el, es akkor ati es nvidia modulok/driverek nelkul megy, ahogy te szeretned.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 3,376