Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
masterminds wrote:bepe79 wrote:Hogyhogy most meg van, akinel `UNIX`-ot, van, akinel meg `Linux`-ot ir ki az avatar alatt a forum-engine? : – ooooo
vizsla: te meg mac alol vagy, valami safarival? : – DDD
Lattam itt az elobb a TV-ben egy zsirafot, es rogton te jutottal eszembe.. 😮 ;DVolt már ez téma, a tűzrókákkal pl. mást detektál. Konquerorban pedig még állítható is. 😉
Oooo, hat akkor ez igy csalas!!! (: Ezt nem tudtam. Csak azt olvastam regebben, hogy az Opera-ban lehet varialni, hogy minek mutassa magat.
Hogyhogy most meg van, akinel `UNIX`-ot, van, akinel meg `Linux`-ot ir ki az avatar alatt a forum-engine? : – ooooo
vizsla: te meg mac alol vagy, valami safarival? : – DDD
Lattam itt az elobb a TV-ben egy zsirafot, es rogton te jutottal eszembe.. 😮 ;Dvizsla wrote:„amugy vedd figyelembe, hogy a sempron asztali gep az X2 pedig mobil procis.”
Nem tudom egyesek miért húzzák le a sempront… pedig egész jó proci. Az én notebookomban is az van.Az enyemben AMD Turion, es meg vagyok vele elegedve. (: Nem olyan gyors, meg nem x2, mint az oregon-e, de 64 bit-es, es 2 GHz ketyeg + mellette DDR2 piszokgyors RAM van. Eddig egy disztronal sem tapasztaltam lassulast, meg eroforras-problemakat, ugyhogy eddig minden okes vele.
Szerintem is Intel C2D (Core 2 Duo), vagy a hamarosan erkezo Intel Core 2 Quad:
http://www.betanews.com/article/Intel_Announces_QuadCore_Processor/1159306998
http://tomshardware.co.uk/2006/09/10/four_cores_on_the_rampage_uk/
Thx a post-okat!
strangedr: en UK, Lincolnshire, keleti part
Priviben megkuldom a cimemet, es nagyon megkoszonnem, ha le tudnad nekem szedni!Thx: Bepe
kisbetu wrote:http://www.osdisc.com/cgi-bin/view.cgi/products/linux/sabayonSzerintem ha ímélezel nekik, akkor felveszik a listájukra, és küldik.
imeleztem nekik
LOL, megjott a valasz az e-mailemre:
`I cannot ship to UK, that’s far too far for me or even lxnay to mail
to.
What I would suggest is either buying (usually like 2 USD) from the UK
cd
provider site or posting on the forum and somebody probably can 🙂 `kisbetu wrote:bepe79 wrote:Tudom, hogy ocsmanysag, hogy gpl/linux/free dolgokert penzt kernek, es be is kaszaljak, de nekem ez most jol jonne, ha lehet neten fizetni.Nem a free dolgokért kérik a pénzt, hanem a letöltésért, anyagért mászkálásért, kiírásért, adminisztrálásért, postára adásért.
Kitalálod a címet?
linuxisogoogle segitsegevel `kitalaltam` (:
Csak itt a Sabayon-bol meg a 3.25 nincs, csak a 3.2, masreszt meg 5.25 dollart kepesek elkerni erte.
kisbetu wrote:Akkor a hosszú téli estéken olvass sokat…Koszi, az lesz! (:
Meg 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal minden mennyisegben. (((:
Na de ez megiscsak gaz. Remelem nem kuldenek el egy valasz-emailben melegebb eghajlatra, hanem kisegitenek. Van olyan oldal, ahol lehet rendelni ezekbol a legujabb verziokbol/disztrokbol, megha fizetni is kell erte? Tudom, hogy ocsmanysag, hogy gpl/linux/free dolgokert penzt kernek, es be is kaszaljak, de nekem ez most jol jonne, ha lehet neten fizetni.kisbetu wrote:Rabszolgáknak nem jár normális net?
Vagy nem telik rá?Az elso. Telni tellne, nincs valasztas. UTP kabeles DSL itt a meseben nincs, kabelnet sincs. A ceg kiepitett egy wireless halot a rabszolgaknak, es a szarert cserebe meg ilyen fenyiteseket is kapunk. Mindazontul, hogy fizetunk erte..
-
SzerzőBejegyzés