bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,331-1,340 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: AMD vs Intel számításokhoz #2085015
    bepe79
    Felhasználó
      masterminds wrote:
      bepe79 wrote:
      Hogyhogy most meg van, akinel `UNIX`-ot, van, akinel meg `Linux`-ot ir ki az avatar alatt a forum-engine? : – ooooo
      vizsla: te meg mac alol vagy, valami safarival? : – DDD
      Lattam itt az elobb a TV-ben egy zsirafot, es rogton te jutottal eszembe..  😮 ;D

      Volt már ez téma, a tűzrókákkal pl. mást detektál. Konquerorban pedig még állítható is. 😉

      Oooo, hat akkor ez igy csalas!!! (: Ezt nem tudtam. Csak azt olvastam regebben, hogy az Opera-ban lehet varialni, hogy minek mutassa magat.

      Hozzászólás: AMD vs Intel számításokhoz #2085013
      bepe79
      Felhasználó

        Hogyhogy most meg van, akinel `UNIX`-ot, van, akinel meg `Linux`-ot ir ki az avatar alatt a forum-engine? : – ooooo
        vizsla: te meg mac alol vagy, valami safarival? : – DDD
        Lattam itt az elobb a TV-ben egy zsirafot, es rogton te jutottal eszembe..  😮 ;D

        Hozzászólás: AMD vs Intel számításokhoz #2085011
        bepe79
        Felhasználó
          vizsla wrote:
          „amugy vedd figyelembe, hogy a sempron asztali gep az X2 pedig mobil procis.”
          Nem tudom egyesek miért húzzák le a sempront… pedig egész jó proci. Az én notebookomban is az van.

          Az enyemben AMD Turion, es meg vagyok vele elegedve. (: Nem olyan gyors, meg nem x2, mint az oregon-e, de 64 bit-es, es 2 GHz ketyeg + mellette DDR2 piszokgyors RAM van. Eddig egy disztronal sem tapasztaltam lassulast, meg eroforras-problemakat, ugyhogy eddig minden okes vele.

          Hozzászólás: AMD vs Intel számításokhoz #2085003
          bepe79
          Felhasználó
            Hozzászólás: Linux disztribucio beszerzese #2084887
            bepe79
            Felhasználó

              Thx a post-okat!

              strangedr: en UK, Lincolnshire, keleti part
              Priviben megkuldom a cimemet, es nagyon megkoszonnem, ha le tudnad nekem szedni!

              Thx: Bepe

              Hozzászólás: Linux disztribucio beszerzese #2084881
              bepe79
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                http://www.osdisc.com/cgi-bin/view.cgi/products/linux/sabayon

                Szerintem ha ímélezel nekik, akkor felveszik a listájukra, és küldik.

                imeleztem nekik

                Hozzászólás: Linux disztribucio beszerzese #2084880
                bepe79
                Felhasználó

                  LOL, megjott a valasz az e-mailemre:

                  `I cannot ship to UK, that’s far too far for me or even lxnay to mail
                  to.
                  What I would suggest is either buying (usually like 2 USD) from the UK
                  cd
                  provider site or posting on the forum and somebody probably can 🙂 `

                  Hozzászólás: Linux disztribucio beszerzese #2084878
                  bepe79
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    bepe79 wrote:
                    Tudom, hogy ocsmanysag, hogy gpl/linux/free dolgokert penzt kernek, es be is kaszaljak, de nekem ez most jol jonne, ha lehet neten fizetni.

                    Nem a free dolgokért kérik a pénzt, hanem a letöltésért, anyagért mászkálásért, kiírásért, adminisztrálásért, postára adásért.

                    Kitalálod a címet?
                    linuxiso

                    google segitsegevel `kitalaltam` (:

                    http://www.linuxcd.org/view_distro.php?lst=&id_cate=22&id_distro=275&PHPSESSID=d4a4fe5e961f2966b9675865c8673e8b

                    Csak itt a Sabayon-bol meg a 3.25 nincs, csak a 3.2, masreszt meg 5.25 dollart kepesek elkerni erte.

                    Hozzászólás: Linux disztribucio beszerzese #2084876
                    bepe79
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Akkor a hosszú téli estéken olvass sokat…

                      Koszi, az lesz! (:
                      Meg 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal minden mennyisegben. (((:
                      Na de ez megiscsak gaz. Remelem nem kuldenek el egy valasz-emailben melegebb eghajlatra, hanem kisegitenek. Van olyan oldal, ahol lehet rendelni ezekbol a legujabb verziokbol/disztrokbol, megha fizetni is kell erte? Tudom, hogy ocsmanysag, hogy gpl/linux/free dolgokert penzt kernek, es be is kaszaljak, de nekem ez most jol jonne, ha lehet neten fizetni.

                      Hozzászólás: Linux disztribucio beszerzese #2084874
                      bepe79
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        Rabszolgáknak nem jár normális net?
                        Vagy nem telik rá?

                        Az elso. Telni tellne, nincs valasztas. UTP kabeles DSL itt a meseben nincs, kabelnet sincs. A ceg kiepitett egy wireless halot a rabszolgaknak, es a szarert cserebe meg ilyen fenyiteseket is kapunk. Mindazontul, hogy fizetunk erte..

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,331-1,340 / 3,376