bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Írhatatlan üres DVD-k. #2072784
    bepe79
    Felhasználó

      Nekem NEC 4550-es DVD íróm van, és ez is szokott szarakodni.. rolleyes_2.gif Már a firmware-t is frissítettem anno a 1018-asra (ha jól emléxem), és azzal is vacakol bizonyos esetekben. Azt hiszem, az enyém a Philips és a TDK DVD-kre allergiás, de van, hogy a Verbatim DVD-knél is vacakol..

      Hozzászólás: GTR2 (vérbeli autószimulátor) #2072416
      bepe79
      Felhasználó

        Bepe-GTR2-2006-09-25-22-01-53-46.jpg

        Bepe-GTR2-2006-09-25-22-14-00-25.jpg

        Bepe-GTR2-2006-09-25-22-20-01-68.jpg

        Bepe-GTR2-2006-09-25-22-33-56-87.jpg

        Bepe-GTR2-2006-09-25-22-48-08-04.jpg

        Hozzászólás: GTR2 (vérbeli autószimulátor) #2072415
        bepe79
        Felhasználó

          Ma ismét teszteltem a BMW M3-ast, nagyon lehet pörgetni a Monzai pályán. A célegyenesben sajna bőg hatosban 266-267 km/h-nál max fordulatszámon, nem lehet feljebb kapcsolni, talán majd setupolok rajta.

          Hozzászólás: UHU 2.0 #2045604
          bepe79
          Felhasználó

            Én már vettem software-t legálisan, 576-ban: Age of Empires, Half-Life, Flatout2, …  :wink1:

            Hozzászólás: UHU 2.0 #2045594
            bepe79
            Felhasználó

              :omg:

              Elvileg nem jö7 a választások idején, mert még előtte, ezen a héten ki fog jönni, ha minden igaz. A választás meg ha jól számolom, már átcsúszik a köv hétre.

              Hozzászólás: UHU 2.0 #2045590
              bepe79
              Felhasználó
                uaz wrote:
                jövőhét van:( már tölteném:D

                A jövő hét az lehet most péntek vagy vasárnap is. 🙂 Nyilván bevételt is szeretnének, ezért minél később teszik letölthetővé szvsz.

                Hozzászólás: ati debian #2072769
                bepe79
                Felhasználó
                  zumike wrote:
                  sziasztok
                  mar masfel hete probalkozok de mar besokalltam
                  probaltam a bin-es telepitot de nem lett jo ,suse alatt es slacki alatt is ezt hasznaltam
                  1. .rpm letölt
                  2. alien .rpm
                  3. dpkg -i –force-overwrite .deb
                  4. cd /lib/modules/fglrx/build_mod/2.6.x
                  5. make
                  6. insmod fglrx.ko
                  a hiba make utan jon firgl_public.c:465:warning: initialization from incompatible pointer type
                  in function firegl_stub_open
                  c:579:warning assigment discgard qualifiers from pointer target type

                  Szia! Nem biztos, hogy segít, de az általános fglrx leírás így írja:

                  cd /lib/modules/fglrx/build_mod
                  sh make.sh
                  cd /lib/modules/fglrx
                  sh make_install.sh

                  Meg még egy dolog: ha Radeon 9500, vagy annál erősebb dx9-es kártya, akkor a legújabb, 8.29.6-os fglrx drivert rakd fel, ami fullosan támogatja az új, 2.6.17.x és 2.6.18.x kerneleket.

                  bepe79
                  Felhasználó
                    borosspet wrote:
                    AMPTRON TXPro ALI chipset -> ABIT NF8-V2 nVidia chipset (ez az átállás egy Window$t teljesen megfektetne 😀 )

                    Nem csak ez fektetne meg. 🙂 Én az elmúlt hetekben, hónapokban, években több ilyen full config-cserét csináltam, és raktam össze gépeket: ASUS TUSL2-C s370 -> ASrock P4i65G s478, ASUS TUSL2-C -> ASUS P4P800-SE, stb. stb.: tapasztalatok: a Linux (UHU 2.0 test3) minden esetben túlélte nemhogy az alaplapcserét, de így szinte a full-config cserét, a win (xp sp2) pedg mindannyiszor kékhalált dobott az indulásnál, és reinstall lett a vége. 🙂

                    Hozzászólás: GTR2 (vérbeli autószimulátor) #2072414
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Bepe-GTR2-2006-09-22-13-38-54-48.jpg

                      Bepe-GTR2-2006-09-22-14-03-06-37.jpg

                      Bepe-GTR2-2006-09-22-14-05-39-45.jpg

                      A Monzai pályán 7 és fél körön keresztül vezettem a Pietrosz előtt a 8 körös versenyen (10%), és az utolsó kanyart, a parabolicat csak 3-asban vagy 2-esben vettem, és ott elment. És a 8 körös versen végén ennyi hiba miatt 1 tizeddel ő nyert.  :cool1:

                      Én Ferrari 575 GTC-vel mentem.

                      Hozzászólás: GTR2 (vérbeli autószimulátor) #2072413
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Bepe-GTR2-2006-09-22-11-46-28-43.jpg

                        Bepe-GTR2-2006-09-22-11-52-24-46.jpg

                        Bepe-GTR2-2006-09-22-11-55-43-45.jpg

                        Bepe-GTR2-2006-09-22-11-55-55-90.jpg

                        Bepe-GTR2-2006-09-22-11-55-59-68.jpg

                        Bepe-GTR2-2006-09-22-11-57-33-23.jpg

                        Bepe-GTR2-2006-09-22-11-59-13-43.jpg

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 3,376