Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nekem NEC 4550-es DVD íróm van, és ez is szokott szarakodni..
Már a firmware-t is frissítettem anno a 1018-asra (ha jól emléxem), és azzal is vacakol bizonyos esetekben. Azt hiszem, az enyém a Philips és a TDK DVD-kre allergiás, de van, hogy a Verbatim DVD-knél is vacakol..




Ma ismét teszteltem a BMW M3-ast, nagyon lehet pörgetni a Monzai pályán. A célegyenesben sajna bőg hatosban 266-267 km/h-nál max fordulatszámon, nem lehet feljebb kapcsolni, talán majd setupolok rajta.
Én már vettem software-t legálisan, 576-ban: Age of Empires, Half-Life, Flatout2, … :wink1:
:omg:
Elvileg nem jö7 a választások idején, mert még előtte, ezen a héten ki fog jönni, ha minden igaz. A választás meg ha jól számolom, már átcsúszik a köv hétre.
uaz wrote:jövőhét van:( már tölteném:DA jövő hét az lehet most péntek vagy vasárnap is. 🙂 Nyilván bevételt is szeretnének, ezért minél később teszik letölthetővé szvsz.
zumike wrote:sziasztok
mar masfel hete probalkozok de mar besokalltam
probaltam a bin-es telepitot de nem lett jo ,suse alatt es slacki alatt is ezt hasznaltam
1. .rpm letölt
2. alien .rpm
3. dpkg -i –force-overwrite .deb
4. cd /lib/modules/fglrx/build_mod/2.6.x
5. make
6. insmod fglrx.ko
a hiba make utan jon firgl_public.c:465:warning: initialization from incompatible pointer type
in function firegl_stub_open
c:579:warning assigment discgard qualifiers from pointer target typeSzia! Nem biztos, hogy segít, de az általános fglrx leírás így írja:
cd /lib/modules/fglrx/build_mod
sh make.sh
cd /lib/modules/fglrx
sh make_install.shMeg még egy dolog: ha Radeon 9500, vagy annál erősebb dx9-es kártya, akkor a legújabb, 8.29.6-os fglrx drivert rakd fel, ami fullosan támogatja az új, 2.6.17.x és 2.6.18.x kerneleket.
borosspet wrote:AMPTRON TXPro ALI chipset -> ABIT NF8-V2 nVidia chipset (ez az átállás egy Window$t teljesen megfektetne 😀 )Nem csak ez fektetne meg. 🙂 Én az elmúlt hetekben, hónapokban, években több ilyen full config-cserét csináltam, és raktam össze gépeket: ASUS TUSL2-C s370 -> ASrock P4i65G s478, ASUS TUSL2-C -> ASUS P4P800-SE, stb. stb.: tapasztalatok: a Linux (UHU 2.0 test3) minden esetben túlélte nemhogy az alaplapcserét, de így szinte a full-config cserét, a win (xp sp2) pedg mindannyiszor kékhalált dobott az indulásnál, és reinstall lett a vége. 🙂



A Monzai pályán 7 és fél körön keresztül vezettem a Pietrosz előtt a 8 körös versenyen (10%), és az utolsó kanyart, a parabolicat csak 3-asban vagy 2-esben vettem, és ott elment. És a 8 körös versen végén ennyi hiba miatt 1 tizeddel ő nyert. :cool1:
Én Ferrari 575 GTC-vel mentem.







-
SzerzőBejegyzés














