bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,441-1,450 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU 2.0 #2045678
    bepe79
    Felhasználó
      Hozzászólás: UHU 2.0 #2045677
      bepe79
      Felhasználó
        Baki wrote:
        Alkalmazások >> Beállítások >> UHU Vezérlőpult >> Kernelmodulok >> Meghajtók (drivers) >> video >> nvidia >> nvidiafb >>>> Modul betöltése/eltávolítása (ne legyen betöltve)

        Kijelentkezés >> ctrl+alt+f1 >> root jogok megszerzése >> init 3 >> sh >> :):):)

        Ezt az nvfb ki-be kapcsolást és az UHU2 vs. nV témát beteszem egy külön pont alá az nVidia szekcóban, mert rengeteg embernek segíthet. ; )

        Hozzászólás: UHU 2.0 #2045672
        bepe79
        Felhasználó
          bruit wrote:
          Nem megy fel :S

          Itt írja le, hogy miért nem megy fel:

          „This happens most
                frequently when this kernel module was built against the wrong or
                improperly configured kernel sources, with a version of gcc that differs
                from the one used to build the target kernel”

          tehát vagy rossz a kernel-forrás, meg a gcc verzió-különbözőségek is okozhatnak galibákat. Te hogy próbáltad fölrakni? init 3, aztán su-val root jog, és utána sh ?

          Hozzászólás: sötétség #2073051
          bepe79
          Felhasználó

            Az UHU grub-jában a /bin/bash ?

            Hozzászólás: sötétség #2073047
            bepe79
            Felhasználó

              És ha valahogy x nélkül init 3-al próbálnád indítani? Vagy azt már próbáltad?

              Hozzászólás: UHU 2.0 #2045628
              bepe79
              Felhasználó
                uaz wrote:
                nem csatlakozik csak fojamatosan kapcsolodik
                a kimenet acces denied
                pppoe passw.      a többire nem meléxem . az inviteltől kapott f. név ill jelszó ugyan az, az nemlehet gon szerintem idáig nemvolt!

                ADSL-nél általában mögé kell írni a @-os cuccot a felhasználónévnél. Pl. a T-Onl*ne-os DSL-nél a felhasználónév: [email protected] formátumú.

                Hozzászólás: UHU 2.0 #2045624
                bepe79
                Felhasználó
                  uaz wrote:
                  Máris help ép xp alatt vok de nem véletlenül! szép s gyorsan felmegy de sehyogy nemtok netet varázsolni alá! az uhu tárcsázó szokványos kapcsolat neve oké felhasználó név már nem ugye az adott! s mindenáron kukacot akar! @-ezt de minek? emiatt nem csatlakozik jelszó oké stb miért kell a kukac a felhasználói név elé/mögé? vagy mit akar_? 1.1 ill 1.2 alatt nem kellett csak amit az inviteltől kaptam hát szép kezdés amúgy tök zsííííííííííír! jah ez csak a cd-s verzió egyelőre jah s miért nincs benn karakteres beállító pld adsl-setup? se adsl-start?  sos! 😀

                  /usr/sbin/pppoe-setup v. /usr/sbin/pppoe-config, /usr/sbin/pppoe-start

                  Hozzászólás: UHU 2.0 #2045619
                  bepe79
                  Felhasználó
                    norbee8 wrote:
                    Letölthető az UHU 2.0.
                    IGEEEEN!!!
                    Már, vártam, hogy kipróbálhassam. Az 1.2-est sokáig használtam. Remélem ez még jobb lesz.

                    Ohhh yeahhh!!! Mióta várunk már erre! 🙂 Persze pont most jön ki, amikor lehet, hogy megyek ki Angliába melózni.. : – D

                    Hozzászólás: Gigabyte GA8IPE1000G #2066593
                    bepe79
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      bepe79 wrote:
                      Az AQ*A-ban van belőle.

                      Meg még egy csomó helyen, lásd az alábbi linkemet…

                      Pontosan! Thx a linket, és igazad van.

                      Hozzászólás: Gigabyte GA8IPE1000G #2066591
                      bepe79
                      Felhasználó
                        tovis wrote:
                        Ha nincs még rá vevőd én elviszem 14 -ért, csak egy elismervényt kérek, hogy eladtad nekem! (skype – tovis01)

                        Nekem sem adta ide a lapot. : – D Tehát erről lecsúsztunk.. : D Én szereztem közben a tesóm gépébe újonnan 12K-ért egy ASrock P4i65G lapot, ajánlom neked is a figyelmedbe! Az AQ*A-ban van belőle.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,441-1,450 / 3,376