Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Baki wrote:Alkalmazások >> Beállítások >> UHU Vezérlőpult >> Kernelmodulok >> Meghajtók (drivers) >> video >> nvidia >> nvidiafb >>>> Modul betöltése/eltávolítása (ne legyen betöltve)
Kijelentkezés >> ctrl+alt+f1 >> root jogok megszerzése >> init 3 >> sh >> :):):)
Ezt az nvfb ki-be kapcsolást és az UHU2 vs. nV témát beteszem egy külön pont alá az nVidia szekcóban, mert rengeteg embernek segíthet. ; )
bruit wrote:Nem megy fel :SItt írja le, hogy miért nem megy fel:
„This happens most
frequently when this kernel module was built against the wrong or
improperly configured kernel sources, with a version of gcc that differs
from the one used to build the target kernel”tehát vagy rossz a kernel-forrás, meg a gcc verzió-különbözőségek is okozhatnak galibákat. Te hogy próbáltad fölrakni? init 3, aztán su-val root jog, és utána sh ?
Az UHU grub-jában a /bin/bash ?
És ha valahogy x nélkül init 3-al próbálnád indítani? Vagy azt már próbáltad?
uaz wrote:nem csatlakozik csak fojamatosan kapcsolodik
a kimenet acces denied
pppoe passw. a többire nem meléxem . az inviteltől kapott f. név ill jelszó ugyan az, az nemlehet gon szerintem idáig nemvolt!ADSL-nél általában mögé kell írni a @-os cuccot a felhasználónévnél. Pl. a T-Onl*ne-os DSL-nél a felhasználónév: [email protected] formátumú.
uaz wrote:Máris help ép xp alatt vok de nem véletlenül! szép s gyorsan felmegy de sehyogy nemtok netet varázsolni alá! az uhu tárcsázó szokványos kapcsolat neve oké felhasználó név már nem ugye az adott! s mindenáron kukacot akar! @-ezt de minek? emiatt nem csatlakozik jelszó oké stb miért kell a kukac a felhasználói név elé/mögé? vagy mit akar_? 1.1 ill 1.2 alatt nem kellett csak amit az inviteltől kaptam hát szép kezdés amúgy tök zsííííííííííír! jah ez csak a cd-s verzió egyelőre jah s miért nincs benn karakteres beállító pld adsl-setup? se adsl-start? sos! 😀/usr/sbin/pppoe-setup v. /usr/sbin/pppoe-config, /usr/sbin/pppoe-start
norbee8 wrote:Letölthető az UHU 2.0.
IGEEEEN!!!
Már, vártam, hogy kipróbálhassam. Az 1.2-est sokáig használtam. Remélem ez még jobb lesz.Ohhh yeahhh!!! Mióta várunk már erre! 🙂 Persze pont most jön ki, amikor lehet, hogy megyek ki Angliába melózni.. : – D
kisbetu wrote:bepe79 wrote:Az AQ*A-ban van belőle.Meg még egy csomó helyen, lásd az alábbi linkemet…
Pontosan! Thx a linket, és igazad van.
tovis wrote:Ha nincs még rá vevőd én elviszem 14 -ért, csak egy elismervényt kérek, hogy eladtad nekem! (skype – tovis01)Nekem sem adta ide a lapot. : – D Tehát erről lecsúsztunk.. : D Én szereztem közben a tesóm gépébe újonnan 12K-ért egy ASrock P4i65G lapot, ajánlom neked is a figyelmedbe! Az AQ*A-ban van belőle.
-
SzerzőBejegyzés