bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU-Linux 2.0 – IGEN #2072368
    bepe79
    Felhasználó
      btami wrote:
      Morzel wrote:
      Egy valami felvetődött bennem. Vajon van uhu-csomagban benne apache, mysql, php, illetve php extensionok, vagy azokat fordítgatni kell?

      Morzel

      Van.
      ftp://ftp.uhulinux.hu/dists/dev/packages/Packages

      Az semmi!

      Ezt nézzétek:

      ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/2.0/

      File: HAMAROSAN

      Hozzászólás: Kubuntu Ati 9550… #2071790
      bepe79
      Felhasználó
        balev wrote:
        Elképzelhető, hogy jó lesz vele. Ha nem, akkor töltsd le a kerneled forrását és kapcsold be a /dev/agpgart-ot, chipset_agp-t, a DRM-et meg vedd ki. Utána újra fel kell tenned az fglrx drivert (/lib/modules/fglrx).

        pü megy, pls answer : )

        Hozzászólás: UHU-Linux 2.0 – IGEN #2072365
        bepe79
        Felhasználó
          str2etboy wrote:
          He skacok…
          Az UHU valami allami tamogatasu projektkent indult, nemde? Nem lehet, h az IGEN a Gyurcsany Ferit akarja jelkepezni? H IGEN, de jo, h itt van az UHU2 meg IGEN nagyot szoptok a gyurcsany csomaggal? (En nem, mert USAban vagyok es ott fizetek adot. ^_^)

          Dani

          hey how u doin’ dude 🙂
          i dont think so 😉

          Hozzászólás: UHU 2.0 #2045555
          bepe79
          Felhasználó
            uaz wrote:
            dejó dejó uhu 2.0:) csak egy a baj hiába töltöm le cd íróval dvd-t hmm:D akinek meglessz s veszprém megyei szóljon viszek dvd-t is elmegyek érte!! vagy bármi ajka mégjobb:D

            Van CD-s verzió is belőle, nem csak DVD-s.
            Én átírnám neked, de Pesten lakom.

            Hozzászólás: UHU-Linux 2.0 – IGEN #2072358
            bepe79
            Felhasználó
              uaz wrote:
              hurrá:D akjka vagy veszprém környéki  cd/dvd másolók kérek telepítőt nixt dvd íróm hiába tölteném le:) nekem a teljes rendszer kell mint mindegyiknél:P kösziiii viszek dvd-t is!

              Van CD-s verzió is belőle, nem csak DVD-s.

              Hozzászólás: UHU 2.0 #2045551
              bepe79
              Felhasználó

                Jah, erről beszélünk két oldal óta, hogy megjelent..  :wink1:

                Hozzászólás: UHU 2.0 #2045548
                bepe79
                Felhasználó
                  nightwalker wrote:
                  Fasza.Hát,akkor nincs más hátra,jövő hét.Úgyis festés van nálunk,nagy a rumli.Mire kész,UHU is itt fog figyelni.:)

                  Ez most ilyen „bünti”-szerűség. Az Emerson egyik live-ja is először csak a Computer Panorama mellékletén jelent meg, és az FTP-re azért csak egy hónappal később került fel, mert amúgy senki nem vette volna az amúgy sem túl népszerű CP-t.. Promó, promó, promó…

                  Hozzászólás: UHU-Linux 2.0 – IGEN #2072356
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Ó, jajj. Most olvasom: „Az UHU-Linux 2.0 várhatóan a jövő héten lesz letölthető.”… frown.gif

                    Hozzászólás: UHU-Linux 2.0 – IGEN #2072355
                    bepe79
                    Felhasználó
                      nightwalker wrote:
                      Na,megkaptam a hírlevelet is.:)

                      DETTO. Nekem is megjött. (Mármint a hírlevél cool_2.gif ). Innen már reméljük csak órák kérdése, és kint lesz egy publikus download link. Akár rsync, akár ftp, akár torrent.

                      Hozzászólás: UHU 2.0 #2045546
                      bepe79
                      Felhasználó
                        nightwalker wrote:
                        Na,semmi?

                        Hát gondolhatod..
                        A torrentspy meg a mininova még csak hírből sem hallott még az uhu linuxról sem (rákerestem, onnan tudom), nemhogy a legújabb 2.0-áról… : – D

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 3,376