Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
btami wrote:Morzel wrote:Egy valami felvetődött bennem. Vajon van uhu-csomagban benne apache, mysql, php, illetve php extensionok, vagy azokat fordítgatni kell?
Morzel
Van.
ftp://ftp.uhulinux.hu/dists/dev/packages/PackagesAz semmi!
Ezt nézzétek:
ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/2.0/
File: HAMAROSAN
balev wrote:Elképzelhető, hogy jó lesz vele. Ha nem, akkor töltsd le a kerneled forrását és kapcsold be a /dev/agpgart-ot, chipset_agp-t, a DRM-et meg vedd ki. Utána újra fel kell tenned az fglrx drivert (/lib/modules/fglrx).pü megy, pls answer : )
str2etboy wrote:He skacok…
Az UHU valami allami tamogatasu projektkent indult, nemde? Nem lehet, h az IGEN a Gyurcsany Ferit akarja jelkepezni? H IGEN, de jo, h itt van az UHU2 meg IGEN nagyot szoptok a gyurcsany csomaggal? (En nem, mert USAban vagyok es ott fizetek adot. ^_^)Dani
hey how u doin’ dude 🙂
i dont think so 😉uaz wrote:dejó dejó uhu 2.0:) csak egy a baj hiába töltöm le cd íróval dvd-t hmm:D akinek meglessz s veszprém megyei szóljon viszek dvd-t is elmegyek érte!! vagy bármi ajka mégjobb:DVan CD-s verzió is belőle, nem csak DVD-s.
Én átírnám neked, de Pesten lakom.uaz wrote:hurrá:D akjka vagy veszprém környéki cd/dvd másolók kérek telepítőt nixt dvd íróm hiába tölteném le:) nekem a teljes rendszer kell mint mindegyiknél:P kösziiii viszek dvd-t is!Van CD-s verzió is belőle, nem csak DVD-s.
Jah, erről beszélünk két oldal óta, hogy megjelent.. :wink1:
nightwalker wrote:Fasza.Hát,akkor nincs más hátra,jövő hét.Úgyis festés van nálunk,nagy a rumli.Mire kész,UHU is itt fog figyelni.:)Ez most ilyen „bünti”-szerűség. Az Emerson egyik live-ja is először csak a Computer Panorama mellékletén jelent meg, és az FTP-re azért csak egy hónappal később került fel, mert amúgy senki nem vette volna az amúgy sem túl népszerű CP-t.. Promó, promó, promó…
Ó, jajj. Most olvasom: „Az UHU-Linux 2.0 várhatóan a jövő héten lesz letölthető.”…
nightwalker wrote:Na,megkaptam a hírlevelet is.:)DETTO. Nekem is megjött. (Mármint a hírlevél
). Innen már reméljük csak órák kérdése, és kint lesz egy publikus download link. Akár rsync, akár ftp, akár torrent.nightwalker wrote:Na,semmi?Hát gondolhatod..
A torrentspy meg a mininova még csak hírből sem hallott még az uhu linuxról sem (rákerestem, onnan tudom), nemhogy a legújabb 2.0-áról… : – D -
SzerzőBejegyzés