bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU-Linux 2.0 – IGEN #2072352
    bepe79
    Felhasználó
      nightwalker wrote:
      Ha le lehet tölteni,veszek egy bögrét.:)

      icon_ohmygod.gif OMG, te már megen’ a bögrével jössz? d3.gif Reméljük azér’ bögre nélkül is le lehet kapni ezt az új égi áldást! ico_respect.gif

      Hozzászólás: UHU-Linux 2.0 – IGEN #2072350
      bepe79
      Felhasználó

        Ez mind rendben, de hol a 2.0 ISO az ftp szerveren, amiről ír?  :poketoungeb:

        Hozzászólás: UHU 2.0 #2045543
        bepe79
        Felhasználó
          nightwalker wrote:
          Valaki,aki megvette,igazán feltehetné egy ftp-re.Nagyonmegköszönnénk neki! 😉

          Mindjárt nézem torrentspy-on meg mininován, hogy fent van-e… icon7.gif Emlékszel, mikor az UHU Live legújabbját kiadta az Emerson, de nem volt tárhely, amire fel lehetett volna tölteni, meg nem volt sehol. Én meg lekaptam rsync-el, csináltam torrent linket és felnyomtam egy torrent oldalra.  :wink1:

          Hozzászólás: UHU 2.0 #2045540
          bepe79
          Felhasználó

            LOL.  :tellme:

            [img]https://bolt.uhulinux.hu/image.php?type=P&id=16133[/img]

            „Az UHU-Linux teljes kiadása, melyet DVD-olvasóval rendelkező felhasználóinknak ajánlunk. Alap értelmezésben csak a CD-n is megtalálható csomagokból felépülő alap rendszer települ, ám már a telepítés közben is lehetőségünk van a további csomagok közül is válogatni, vagy teljes telepítést választani. Ezáltal rendszerünket számtalan érdekesebb, speciális feladatra megoldást nyújtó programmal bővíthetjük, valamint az alap feladatokra alternatív megoldásokat is nyújtunk. Példának okáért említést érdemel a KDE grafikus környezet, a Thunderbird levelezőkliens, szerver alkalmazások, fejlesztői programok, több játék, több oktatást segítő program. A lemezen mindemellett csomagjaink lefordításához használt foltok és parancsok is megtalálhatók, vagyis mindaz, amit az eredeti szoftverekhez az UHU-Linux fejlesztőcsapata hozzáadott.”

            Forrás: https://bolt.uhulinux.hu

            Link: https://bolt.uhulinux.hu/product.php?productid=16133&cat=0&page=1&featured

            Hozzászólás: UHU 2.0 #2045536
            bepe79
            Felhasználó
              nightwalker wrote:
              Nem? :blink:

              Hát hogy a fenébe ne. 🙂

              Hozzászólás: UHU 2.0 #2045534
              bepe79
              Felhasználó
                nightwalker wrote:
                Akkor,lehet,hogy már készen van?Aki lemezt igényel tőlük,annak már ezt küldik,csak még nincs feltöltve az ftp-re?

                Hát ezt kétlem. Az FTP szerverükön kéne leghamarabb kint lennie, és én azt nézegetem minden nap többször is. 🙂 De final könyvtár még nincs, a test3 könyvtár is változatlan (test4 sem jött), meg a snapshot könyvtárban is az a 08.09-ei snapshot szerepel utolsóként. Hát meglátjuk. 🙂

                Hozzászólás: UHU 2.0 #2045528
                bepe79
                Felhasználó
                  Morzel wrote:
                  Én nemrég próbáltam ki az akkor aktuális verziót. Abban még az ati kártyát nem lehetett életre kelteni, és a levlistán is azt olvastam, hogy esélytelen a próbálkozás. Szerintem kizárt, hogy ki merik úgy adni, hogy ez változatlan.

                  Morzel

                  Hát pedig ki merik. Mikor az uhu snapshotok egyikére sem ment fel az nVidia driver sem, mert nem volt xorg7.1 support az nv 7x.xx és 8x.xx-es linux proprietary drivereiben, akkor is a levlistás panaszokra azt mondták, hogy írjak az nVidiának, meg nyagassam őket. Azóta már az nV driver felmegy rá (szerintem az ATi is, de mindegy). Az nVidia-t meg nyaggatta volna a t*k*m, inkább használok Susét v. Windowst, minthogy még én írogassak az nVidiának, hogy ugyan már, vegyék már figyelembe a driverük készítésénél, hogy a magyar uhu distróra nem megy fel..

                  Hozzászólás: glxgears #2072150
                  bepe79
                  Felhasználó
                    nightwalker wrote:
                    Root-ként nem ment.Amúgy,tettem már fel csomagból,és nem indult utána az X.

                    Átpártoltál az UHU-tól a Frugalhez, te áruló???!!! icon_reclamao.gif biggrin_2.gif wink_2.gif

                    Hozzászólás: UHU 2.0 #2045511
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Már nem fog belekerülni semmi. Új progik már nem kerülnek bele, már csak a „véglegesítés” zajlik.

                      Hozzászólás: Procbench, avagy méricskéljünk! :) #2071426
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Na, kicsit felrángattam a Prescottot (alapfeszen), ~3520 MHz-re. : – )))
                        Itt az eredmény:

                        root:/home/bepe/probench/kibontva# ./procb -carmp
                        Procbench V0.61 Alpha, Peter Kuscsik, 2006-07-

                        Basic CPUID info:
                        ~~~~~~~~~~~~~~~~~
                        Vendor    : GenuineIntel
                        Family    : 15
                        Model    : 4
                        Revision  : 1
                        Name      : Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.20GHz
                        Features  : fpu vme de pse tsc msr pae mce cxchg8 apic sep mtrr pge mca cmov pat pse36 clfl dtes acpi mmx fxsr sse sse2 ss htt tm1 sse3 n/a monitor ds-cpl cnxt-id

                        Instruction TLB: 4 KByte and 2-MByte or 4-MByte pages, 64 entries
                        Data TLB: 4 KByte and 4 MByte pages, 64 entries
                        1st-level data cache: 16 KByte, 8-way set associative, 64 byte line size
                        2nd-level cache: 1 MByte, 8-way set associative, 64 byte line size, 2 lines per sector
                        No 2nd-level cache or, if processor contains a valid 2nd-level cache, no 3rd-level cache
                        Trace cache: 12 K-�op, 8-way set associative

                        Frequency [MHz]: 3519.650

                        Additional information
                        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

                        Speed of registers measured by add instructions via 1, 2, 3 and 4 registers.
                        Speeds adding to      1 Register  2 Registers  3 Registers  4 Registers
                        16 bit Integer MIPS    3488        6896        8571        8695
                        32 bit Integer MIPS    3488        6741        8571        8695
                        32 bit MMX Integer MIPS 1754        3488        3508        3488
                        64 bit FPU MFLOPS      —-        —-        —-        —-
                        32 bit 3DNow MFLOPS    —-        —-        —-        —-

                        Memory read performance test :
                        Read Buffer    Speed[MB/s]    Read Buffer    Speed[MB/s]
                        4 KBytes        24096        8 KBytes        25641
                        16 KBytes      21276        32 KBytes      14184
                        64 KBytes      14084        128 KBytes      14388
                        256 KBytes      13157        512 KBytes      7490
                        1 MByte        3189          2 MBytes        2032
                        4 MBytes        2028

                        Generating:
                        1. Random numbers [200mills]:          0.246 seconds
                        2. Fibonicci numbers [200mills]:      0.266 seconds
                        3. Ackermann’s function [3,10]:        0.425 seconds
                        4. Cycle with Loop [500m times]:      0.350 seconds
                        5. Cycle with Jump [500m times]:      0.337 seconds
                        6. Primes (FPU based) [first 200k]:    1.010 seconds
                        7. Primes (Int based) [first 200k]:    0.590 seconds
                        root:/home/bepe/probench/kibontva#

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 3,376