bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,571-1,580 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SUSE 10.1 + NVIDIA #2061410
    bepe79
    Felhasználó
      BeeTm wrote:
      Geforce 4 6600-om van és 6600GT-nek ismeri fel a SUSe 10.1

      WTF  :blink:

      Az mi? Merthogy a Gef4 sorozatban a ti-k közt nem volt 6600-as jelzésű, csak ti4200, 4400, 4600, 4800, 4800xx, stb., a Geforce sorozat 6-os szériájában van a 6600 és a 6600GT. Tehát Geforce 6 6600. To Macskajancsi: a 6600-akkal pedig semmilyen téren nincs probléma sem linux, sem win, sem bsd alatt, nekem is inno3d 6600 van..

      Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069341
      bepe79
      Felhasználó
        juuzer wrote:
        Bepe79 lesz akkor full aero-s screenshot? Hol lehet reggelni? Egy legális béta vista-t megnéznék én is hogy érzi magát a gépemen.

        Lehet, hogy ma jön az official Vista RC1, ha lehet ingyenesen regelni key-ért meg le lehet ingyenesen és hivatalosan tölteni, akkor szólok neked itt, ahogy megígértem. 😉

        Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1973171
        bepe79
        Felhasználó

          Részemről is OK, én aztán pláne nem nagyon szoktam zárni.

          Hozzászólás: fc5 minden lassú #2070267
          bepe79
          Felhasználó

            És milyen gép (config)?  🙂

            Hozzászólás: ATI – unsupported architecture #2070191
            bepe79
            Felhasználó
              csocsoi wrote:
              aha, azért kösz hogy segiteni akartál, de se ubuntud se atid. 🙂

              biggrin_2.gif Ahogy mondod.  :blush:

              Hozzászólás: ATI – unsupported architecture #2070189
              bepe79
              Felhasználó
                csocsoi wrote:
                igen és itt hol irja erre a megoldást? sehol

                Nem biztos, hogy írja, csak adtam a linet, hátha benne van a megoldás. Hogy mi van rajta az nem érdekel, mert nem ati kártyám van, és ubuntum sem lesz..

                Hozzászólás: ATI – unsupported architecture #2070187
                bepe79
                Felhasználó
                  Hozzászólás: PCBSD 1.2 + ADSL #2070066
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Ja, amúgy most telepítem a full, 2 CD-s PC-BSD 1.2-őt, mert ezidáig csak az 1. CD volt fent, és így angol nyelvű, nem magyar volt.

                    Hozzászólás: PCBSD 1.2 + ADSL #2070065
                    bepe79
                    Felhasználó

                      szerk.

                      Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069339
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Ezekben a pillanatokban telepítettem fel a legújabb, 5536-os Vista Buildet (1-2 napja jött ki). Felnyomtam, a telepítés nem vett sok időt igénybe, minden okés volt. Vista 5536 felállt szépen, sokkal gyorsabb a belogolás és felállás, mint az előző buildekben (szürke/kék várakozó képernyő gyakorlatilag nincs). Belőttem a hálókártyát, beállításokat, kinézetet, vagy fél órát tököltem vele, és utána egy kézmozdulattal kb. fél perc alatt hazavágtam az egészet. Ugyanis gondoltam, hogy feltelepítem a 88.61-es Vista nVidia drivert, ami nekem az összes eddigi builddel működött. Na hát itt nem..
                        a szokásos résznél, ahol jön a fekete képernyő és a bal felső sarokban villog a kurzor, az úgymaradt. Várok 1 percet, semmi. Várok 2 percet, semmi. Várok 3 percet, semmi.. reset gomb. Gép indul, ASUS AI logo bejön, Vista tápászkodik föl, majd egy fekete képernyő, és úgymaradt…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,571-1,580 / 3,376