Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
BeeTm wrote:Geforce 4 6600-om van és 6600GT-nek ismeri fel a SUSe 10.1
WTF :blink:
Az mi? Merthogy a Gef4 sorozatban a ti-k közt nem volt 6600-as jelzésű, csak ti4200, 4400, 4600, 4800, 4800xx, stb., a Geforce sorozat 6-os szériájában van a 6600 és a 6600GT. Tehát Geforce 6 6600. To Macskajancsi: a 6600-akkal pedig semmilyen téren nincs probléma sem linux, sem win, sem bsd alatt, nekem is inno3d 6600 van..
juuzer wrote:Bepe79 lesz akkor full aero-s screenshot? Hol lehet reggelni? Egy legális béta vista-t megnéznék én is hogy érzi magát a gépemen.Lehet, hogy ma jön az official Vista RC1, ha lehet ingyenesen regelni key-ért meg le lehet ingyenesen és hivatalosan tölteni, akkor szólok neked itt, ahogy megígértem. 😉
Részemről is OK, én aztán pláne nem nagyon szoktam zárni.
És milyen gép (config)? 🙂
csocsoi wrote:aha, azért kösz hogy segiteni akartál, de se ubuntud se atid. 🙂
Ahogy mondod. :blush:csocsoi wrote:igen és itt hol irja erre a megoldást? seholNem biztos, hogy írja, csak adtam a linet, hátha benne van a megoldás. Hogy mi van rajta az nem érdekel, mert nem ati kártyám van, és ubuntum sem lesz..
ATi driver Ubuntun HOWTO: http://wiki.hup.hu/index.php/ATI_Driver_Ubuntu_Linuxon
Ja, amúgy most telepítem a full, 2 CD-s PC-BSD 1.2-őt, mert ezidáig csak az 1. CD volt fent, és így angol nyelvű, nem magyar volt.
szerk.
Ezekben a pillanatokban telepítettem fel a legújabb, 5536-os Vista Buildet (1-2 napja jött ki). Felnyomtam, a telepítés nem vett sok időt igénybe, minden okés volt. Vista 5536 felállt szépen, sokkal gyorsabb a belogolás és felállás, mint az előző buildekben (szürke/kék várakozó képernyő gyakorlatilag nincs). Belőttem a hálókártyát, beállításokat, kinézetet, vagy fél órát tököltem vele, és utána egy kézmozdulattal kb. fél perc alatt hazavágtam az egészet. Ugyanis gondoltam, hogy feltelepítem a 88.61-es Vista nVidia drivert, ami nekem az összes eddigi builddel működött. Na hát itt nem..
a szokásos résznél, ahol jön a fekete képernyő és a bal felső sarokban villog a kurzor, az úgymaradt. Várok 1 percet, semmi. Várok 2 percet, semmi. Várok 3 percet, semmi.. reset gomb. Gép indul, ASUS AI logo bejön, Vista tápászkodik föl, majd egy fekete képernyő, és úgymaradt… -
SzerzőBejegyzés