bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,581-1,590 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: videókártya #2062036
    bepe79
    Felhasználó
      fireblade wrote:
      én az nvidia oldalról letöltött driverral. próbáltam először, csak sajna debian alatt nem müxik. manuál kell fordítani. ezért szenvedek vele

      És ha leszeded az nVidia oldaláról a legújabb 8774-es drivert ( http://www.nvidia.com/object/linux_display_ia32_1.0-8774.html ), alien -d vel átalakítod a .rpm-et .deb csomaggá, és a .deb csomagot telepíted a Debian alatt?

      Hozzászólás: UHU 2.0 #2045438
      bepe79
      Felhasználó
        nightwalker wrote:
        Most biztos egy oltári nagy hülyeséget fogok kérdezni,de sehol nem találom,hogy gnome alatt,hol lehet beállítani screenshavert?
        Thx!

        UHU 2.0 Gnome? Mert akkor szerintem ugyanott: desktopon jobb klikk, képernyő tulajdonságai, és ott screensaver beállítás.

        Hozzászólás: UHU 2.0 #2045434
        bepe79
        Felhasználó

          Legyek telhetetlen? Már csak egy final UHU 2.0 kéne, meg egy final nVidia driver xorg7.1 támogatással.. biggrin_2.gif

          Hozzászólás: UHU 2.0 #2045433
          bepe79
          Felhasználó
            bepe79 wrote:
            Na de ez még nem hivatalos whql driver. Az nVidia ezért is a 8762-est írja az oldalán legújabb whql-nek. Ez a 8774-es csak beta, bár igaz, hogy már támogatja az xorg7.1-et:

            Release Highlights

                * Added support for X.Org 7.1.
                * Added support for XVideo with the Composite X extension when using X.Org 7.1.
                * Improved interaction with newer Linux kernels.

            🙂

            Ja, erre kíváncsi leszek: „Improved interaction with newer Linux kernels”, hogy ez tulajdonképpen mit is takar..:)

            Hozzászólás: UHU 2.0 #2045432
            bepe79
            Felhasználó

              Frissítettem az nVidia szekció alatt a HOWTO-t az x.org 7.1-et támogató beta nVidia driver linkkel.  🙂

              Hozzászólás: videókártya #2062028
              bepe79
              Felhasználó

                Ha nem oldódna meg teljesen valami gond, meg lehet próbálni a legújabb, beta, x.org7.1-et is támogató nVidia 8774 linux driverrel, letöltés itt: http://download.nvidia.com/XFree86/Linux-x86/1.0-8774/NVIDIA-Linux-x86-1.0-8774-pkg1.run

                Hozzászólás: UHU 2.0 #2045427
                bepe79
                Felhasználó
                  nightwalker wrote:
                  VAN ÚJ NVIDIA DRIVER,AMIVEL TÖKÉLETESEN MEGY MINDEN!!!
                  A 8774-es beta drivert szedjétek le,aug.24-ei kiadás.
                  init 3 után csak ezt a parancsot kell beírni:’modprobe -r nvidiafb’ és simán felmegy.
                  Betük tökéletesek,mindenhol.Weboldalakon is.

                  Na de ez még nem hivatalos whql driver. Az nVidia ezért is a 8762-est írja az oldalán legújabb whql-nek. Ez a 8774-es csak beta, bár igaz, hogy már támogatja az xorg7.1-et:

                  Release Highlights

                      * Added support for X.Org 7.1.
                      * Added support for XVideo with the Composite X extension when using X.Org 7.1.
                      * Improved interaction with newer Linux kernels.

                  🙂

                  Hozzászólás: PCBSD 1.2 + ADSL #2070063
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Hogy lehet betömni a FreeBSD-SA-06:08.ppp-es biztonsági rést, amit nemrég jelzett a FreeBSD és a NetBSD?

                    Hozzászólás: PCBSD 1.2 + ADSL #2070062
                    bepe79
                    Felhasználó
                      Kistukesz wrote:
                      Ezt ismered? http://pcbsd.mosfet.hu/

                      Nem ismertem, köszi! Azt hittem, hogy nincs magyar oldala ennek a disztrónak és egész jól elvoltam az angollal meg az angol nyelvű fórummal. 🙂

                      Hozzászólás: PCBSD 1.2 + ADSL #2070060
                      bepe79
                      Felhasználó
                        goraki wrote:
                        Nincs bsd-m(még), de itt van egy idevágó téma a hup-on: http://hup.hu/node/13194

                        Thx! Átszerkesztem az rd.conf-ot.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,581-1,590 / 3,376