Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
fireblade wrote:én az nvidia oldalról letöltött driverral. próbáltam először, csak sajna debian alatt nem müxik. manuál kell fordítani. ezért szenvedek vele
És ha leszeded az nVidia oldaláról a legújabb 8774-es drivert ( http://www.nvidia.com/object/linux_display_ia32_1.0-8774.html ), alien -d vel átalakítod a .rpm-et .deb csomaggá, és a .deb csomagot telepíted a Debian alatt?
nightwalker wrote:Most biztos egy oltári nagy hülyeséget fogok kérdezni,de sehol nem találom,hogy gnome alatt,hol lehet beállítani screenshavert?
Thx!UHU 2.0 Gnome? Mert akkor szerintem ugyanott: desktopon jobb klikk, képernyő tulajdonságai, és ott screensaver beállítás.
Legyek telhetetlen? Már csak egy final UHU 2.0 kéne, meg egy final nVidia driver xorg7.1 támogatással..
bepe79 wrote:Na de ez még nem hivatalos whql driver. Az nVidia ezért is a 8762-est írja az oldalán legújabb whql-nek. Ez a 8774-es csak beta, bár igaz, hogy már támogatja az xorg7.1-et:Release Highlights
* Added support for X.Org 7.1.
* Added support for XVideo with the Composite X extension when using X.Org 7.1.
* Improved interaction with newer Linux kernels.🙂
Ja, erre kíváncsi leszek: „Improved interaction with newer Linux kernels”, hogy ez tulajdonképpen mit is takar..:)
Frissítettem az nVidia szekció alatt a HOWTO-t az x.org 7.1-et támogató beta nVidia driver linkkel. 🙂
Ha nem oldódna meg teljesen valami gond, meg lehet próbálni a legújabb, beta, x.org7.1-et is támogató nVidia 8774 linux driverrel, letöltés itt: http://download.nvidia.com/XFree86/Linux-x86/1.0-8774/NVIDIA-Linux-x86-1.0-8774-pkg1.run
nightwalker wrote:VAN ÚJ NVIDIA DRIVER,AMIVEL TÖKÉLETESEN MEGY MINDEN!!!
A 8774-es beta drivert szedjétek le,aug.24-ei kiadás.
init 3 után csak ezt a parancsot kell beírni:’modprobe -r nvidiafb’ és simán felmegy.
Betük tökéletesek,mindenhol.Weboldalakon is.Na de ez még nem hivatalos whql driver. Az nVidia ezért is a 8762-est írja az oldalán legújabb whql-nek. Ez a 8774-es csak beta, bár igaz, hogy már támogatja az xorg7.1-et:
Release Highlights
* Added support for X.Org 7.1.
* Added support for XVideo with the Composite X extension when using X.Org 7.1.
* Improved interaction with newer Linux kernels.🙂
Hogy lehet betömni a FreeBSD-SA-06:08.ppp-es biztonsági rést, amit nemrég jelzett a FreeBSD és a NetBSD?
Kistukesz wrote:Ezt ismered? http://pcbsd.mosfet.hu/Nem ismertem, köszi! Azt hittem, hogy nincs magyar oldala ennek a disztrónak és egész jól elvoltam az angollal meg az angol nyelvű fórummal. 🙂
goraki wrote:Nincs bsd-m(még), de itt van egy idevágó téma a hup-on: http://hup.hu/node/13194Thx! Átszerkesztem az rd.conf-ot.
-
SzerzőBejegyzés