Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
wladek wrote:csocsoi wrote:…de ugye nem mondod hogy nincsenek tisztában a hiányosságokkal? …ha már azt irtam akkor maradjunk pl az ATI nál..el nem hiszem hogy nem tudják pl hogy nem kitûnõ….
Kedves csocsoi!
Mivel nem 10 sec egy „tökéletesen” mûködõ OS létrehozása, nem biztos, hogy a nyomorék Ati kártyád problémái után fognak rohangálni. Egyébként szerintem tudnak errõl a problémáról. Ha vennéd a fáradtságot, és ellátogatnál a már fentebb belinkelt fejlesztõi levlistára, jelezd ott is a problémádat!
Megjegyzem, nekem is ATI kártyám van.
Amúgy panaszt tehetnél az ATI-nál is… Gondolom õk sem olvassák a Linuxforum oldalait – sajnos.Nekem nVidia kártyám van, DE!:
Nekem az a véleményem, hogy az ATi-nak a gamer szegmens, és az arra a piacra készített kártyákhoz való Windows-os Catalyst driver fejlesztése és készítése az elsõdleges cél. Tehát ha az isten háta mögötti Magyarországról megkeresi õket Pistike, és ír nekik egy cifra levelet, hogy mijjjazhogy a linux-ra nem tudnak normális fglrx drivert írni, akkor magasról le fogják sz.rni. Nem egy, nem két megkeresés érkezett szvsz már ezzel kapcsolatban feléjük, mert nem kevés embernek van Radeon kártyája. De ez van, a Catalyst driver a legfontosabb számukra, a linuxos fglrx pedig csak n-edrendû szerintük.
gefi wrote:Hello, balev!Az xorg.log az után lett lemásolva,h (driver telepítés utái) lefagyás után, újraindítottam a gépet és elindítottam graf. felület nélkül.
wladek wrote:bepe79 wrote:wladek wrote:wladek wrote:nanobit wrote:Elnézést kérek mindenkitõl…Hát van is miért.. 🙂 :-DDD
nanobit wrote:Má a tököm televót. De má nincs tele. 🙂Ez itt kissé OFF-topic. 🙂 Na meg ugye 18 éven aluliak is olvassák a fórumot.. 😀
Maul wrote:bepe79 wrote:KDE console-ban ‘shutdown 1 -h’ parancs, vagy a gépen power gomb.. 🙂shutdown csak rootként megy, halt userként is, alapban.
Hiszek neked, nagyjóuram! (:
KDE console-ban ‘shutdown 1 -h’ parancs, vagy a gépen power gomb.. 🙂
nanobit wrote:Már utána néztem. A sima XGL csak SUSE-n megy. A többin csak az XEGL megy. Ezek szinte ugyanazok.Pontosabban: „…egyik megoldás a SUSE/Novell-féle XGL, a másik pedig a Fedora/Red Hat által mutogatott AIGLX…” 🙂
-
SzerzőBejegyzés