Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
wladek wrote:bepe79 wrote:nanobit wrote:Valakinek már sikerült feltenni az XGL-t UHU-Linuxra? Egyáltalán fel lehet tenni rá? Már volt egy-két próbálkozásom, de nem sikerült. Ha valakinek már igen, azt megkérném, hogy írja le itt részletesen, mit ügyködött.
Kössz elõre is mindenkinek!!!
Pont a minap olvastam róla a dev listán: https://lists.uhulinux.hu/arc/dev/2006-02/msg00360.html
wladek wrote:bepe79 wrote:Mégiscsak lett új .iso. uhu-linux-2.0-20060203-2240-cd.iso tölthetõ.nanobit wrote:Valakinek már sikerült feltenni az XGL-t UHU-Linuxra? Egyáltalán fel lehet tenni rá? Már volt egy-két próbálkozásom, de nem sikerült. Ha valakinek már igen, azt megkérném, hogy írja le itt részletesen, mit ügyködött.Kössz elõre is mindenkinek!!!
Pont a minap olvastam róla a dev listán: https://lists.uhulinux.hu/arc/dev/2006-02/msg00360.html
csocsoi wrote:csocsoi wrote:elsõ és legfontosabb a képminõség lenne, ATI Radeon 9200SE-m van, de a kép nem igazán jó, mert alig láthatóak a betük mintha minden el lenne mosvahttps://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com/drivers/linux/fglrx_6_8_0-8.22.5-1.i386.rpm
(Csak óvatosan! Az „alap” (SMP-s) UHU 1.2 nem igazán szereti az ATi drivereket..)
🙂
GeForce 6600 + nVidia driver 81.78 nálam is rullzik. Bár pár régebbi game-ben bugos, hogyha azokkal szeretnék játszani, akkor a 76.76-os nV drivert teszem fel, és azzal tényleg minden okés.
Macskajancsi wrote:ARAnyM is a multiplatform virtual machine (a software layer) for running Atari ST/TT/Falcon TOS/GEMHuhh. Ez az Atari az az „Atari”? Mert játékok, játék-kiadók és játék-fejlsztõk kapcsán otthonosan mozgok a témában, és ez egybõl szemet szúrt. Vagy az általad említett dolognak semmi köze ama nagy „Atari”-hoz?
gefi wrote:sany wrote:Helyezd vissza a régi xorg.conf fájlod!(mély terminálon) ctrl+alt+F1
sztem ott figyel /etc/X11/xorg.conf.old néven.
Aztán a videokari(Device)
résznél ird be a Driver sorba amit olvastál a hup-on!
Aztán modprobe flxlsgrl
(amit telepitettél) 😀 végül „gdm” parancs.
Ha kifagy akkor ird viszza ati-ra, vagy „vesa”-ra! 🙂Hello sany!
Nagyon köszönöm a segítséget, de ott elakadtam, hogy írjam be a Driver sorba amit olvastál a hup-on.
Az a problémám, hogya hup-on sehol nem olvastam ilyet.
Ha az „ATI videokártya driverének telepítése”-re gondolsz a hup-on ott csak az xfree86 konfigurálásáról van szó.
Láttam még olyat, hogy, „ATI Driver Ubuntu Linuxon” ez meg csak az aticonfig konfigurálásával foglalkozik. Nekem meg az xorg-ot kéne piszkálnom. (nem de?)Hát ettõl még xorg.conf-od meg xorg.conf.old-od van.
gefi wrote:Hello ismét!
Végre fel tudtam tölteni az xorg logot és a terminált. (belenéztem a logba és láttam hibákat, de nekem nem mondanak sokat)
A test választ én írta mert már több napja nem tudtam feltölteni ezt a két fájlt. (ebbe küldtem el a terminált)
Sajnálattal láttam, hogy még senki nem tudot semmit szolni a problémámhoz.Szia! Megkaptam a P
-
SzerzőBejegyzés