bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,001-2,010 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: XGL #2050590
    bepe79
    Felhasználó
      wladek wrote:
      bepe79 wrote:
      nanobit wrote:
      Valakinek már sikerült feltenni az XGL-t UHU-Linuxra? Egyáltalán fel lehet tenni rá? Már volt egy-két próbálkozásom, de nem sikerült. Ha valakinek már igen, azt megkérném, hogy írja le itt részletesen, mit ügyködött.

      Kössz elõre is mindenkinek!!!

      Pont a minap olvastam róla a dev listán: https://lists.uhulinux.hu/arc/dev/2006-02/msg00360.html

      Hozzászólás: UHU 2.0 #2045136
      bepe79
      Felhasználó
        wladek wrote:
        bepe79 wrote:
        Mégiscsak lett új .iso. uhu-linux-2.0-20060203-2240-cd.iso tölthetõ.
        Hozzászólás: XGL #2050588
        bepe79
        Felhasználó
          nanobit wrote:
          Valakinek már sikerült feltenni az XGL-t UHU-Linuxra? Egyáltalán fel lehet tenni rá? Már volt egy-két próbálkozásom, de nem sikerült. Ha valakinek már igen, azt megkérném, hogy írja le itt részletesen, mit ügyködött.

          Kössz elõre is mindenkinek!!!

          Pont a minap olvastam róla a dev listán: https://lists.uhulinux.hu/arc/dev/2006-02/msg00360.html

          Hozzászólás: ATI driver – elsõ kérdések #2051047
          bepe79
          Felhasználó
            csocsoi wrote:
            Hozzászólás: ATI driver – elsõ kérdések #2051045
            bepe79
            Felhasználó
              csocsoi wrote:
              elsõ és legfontosabb a képminõség lenne, ATI Radeon 9200SE-m van, de a kép nem igazán jó, mert alig láthatóak a betük mintha minden el lenne mosva

              https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com/drivers/linux/fglrx_6_8_0-8.22.5-1.i386.rpm

              (Csak óvatosan! Az „alap” (SMP-s) UHU 1.2 nem igazán szereti az ATi drivereket..)

              Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042193
              bepe79
              Felhasználó

                🙂

                Hozzászólás: Osszeszaladnak a szinek es meg a hang is #2050129
                bepe79
                Felhasználó

                  GeForce 6600 + nVidia driver 81.78 nálam is rullzik. Bár pár régebbi game-ben bugos, hogyha azokkal szeretnék játszani, akkor a 76.76-os nV drivert teszem fel, és azzal tényleg minden okés.

                  Hozzászólás: Csomagok #2046128
                  bepe79
                  Felhasználó
                    Macskajancsi wrote:
                    ARAnyM is a multiplatform virtual machine (a software layer) for running Atari ST/TT/Falcon TOS/GEM

                    Huhh. Ez az Atari az az „Atari”? Mert játékok, játék-kiadók és játék-fejlsztõk kapcsán otthonosan mozgok a témában, és ez egybõl szemet szúrt. Vagy az általad említett dolognak semmi köze ama nagy „Atari”-hoz?

                    Hozzászólás: Az ATI Drivert nem sikerül feltenni #2047380
                    bepe79
                    Felhasználó
                      gefi wrote:
                      sany wrote:
                      Helyezd vissza a régi xorg.conf fájlod!(mély terminálon) ctrl+alt+F1
                      sztem ott figyel /etc/X11/xorg.conf.old néven.
                      Aztán a videokari(Device)
                      résznél ird be a Driver sorba amit olvastál a hup-on!
                      Aztán modprobe flxlsgrl 
                      (amit telepitettél) 😀  végül „gdm” parancs.
                      Ha kifagy akkor ird viszza ati-ra, vagy „vesa”-ra! 🙂

                      Hello sany!
                      Nagyon köszönöm a segítséget, de ott elakadtam, hogy írjam be a Driver sorba amit olvastál a hup-on.
                      Az a problémám, hogya hup-on sehol nem olvastam ilyet.
                      Ha az „ATI videokártya driverének telepítése”-re gondolsz a hup-on ott csak az xfree86 konfigurálásáról van szó.
                      Láttam még olyat, hogy, „ATI Driver Ubuntu Linuxon” ez meg csak az aticonfig konfigurálásával foglalkozik. Nekem meg az xorg-ot kéne piszkálnom. (nem de?)

                      Hát ettõl még xorg.conf-od meg xorg.conf.old-od van.

                      Hozzászólás: Az ATI Drivert nem sikerül feltenni #2047378
                      bepe79
                      Felhasználó
                        gefi wrote:
                        Hello ismét!
                        Végre fel tudtam tölteni az xorg logot és a terminált. (belenéztem a logba és láttam hibákat, de nekem nem mondanak sokat)
                        A test választ én írta mert már több napja nem tudtam feltölteni ezt a két fájlt. (ebbe küldtem el a terminált)
                        Sajnálattal láttam, hogy még senki nem tudot semmit szolni a problémámhoz.

                        Szia! Megkaptam a P

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,001-2,010 / 3,376