bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,051-2,060 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: NV6600 + X #2045047
    bepe79
    Felhasználó
      HuSaci wrote:
      kisbetu wrote:
      HuSaci wrote:
      sehol nem találtamrá semmi utalást, hogy valakinek sikerült volna.

      bepe79 wrote:
      Hát nekem még az Inno3D GeForce 6600-al egyik UHU verzió alatt egyik nVidia driver sem fagyott. UHU 1.2, UHU 1.2 Updated, UHU 2.0 snapshot alatt mindegyik alatt meg tudtam rendesen a 3D-t csinálni, és sehol egy fagyás.

      Bocs a GT-ét lefelejtettem ról és akkor már nemugyan arról a kártyáról beszélünk.

      Akkor meg föntebb található a te embered ebben a topicban és a Játék szekcióban.

      Hozzászólás: NV6600 + X #2045044
      bepe79
      Felhasználó
        saynos wrote:
        bepe79 wrote:
        saynos wrote:
        Bepe: 😀 Hát én is remélem, én is… Viszont Xpertvision-rol nem sokat hallottam, azt mondod jo?
        Kovi: Köszönöm! Meggyõztél! (persze nem az xpandrally miatt… de az is jól jön! Fiam imádni fogja 🙂 )

        Majd beszámolok.

        A kovi 6600GT-rõl beszélt. SIMA 6600 (nonGT) =! 6600GT-vel (tehát nem ugyanaz a két kártya!!!!!!!!!!!!!!

        Igen, ezzel magam is tisztába vagyok Bepe! 🙂

        Csak azért mondom, mert az XPanddal kapcsolatban azt írtad, hogy a kisfiad imádni fogja. 🙂 Tehát ha a 6600GT-hez adnak full XPand Rally-t, attól a 6600-hoz még nem biztos. Sõt! 🙂 Bár ha nem adnak, akkor szólj nekem P

        Hozzászólás: NV6600 + X #2045042
        bepe79
        Felhasználó
          saynos wrote:
          Bepe: 😀 Hát én is remélem, én is… Viszont Xpertvision-rol nem sokat hallottam, azt mondod jo?
          Kovi: Köszönöm! Meggyõztél! (persze nem az xpandrally miatt… de az is jól jön! Fiam imádni fogja 🙂 )

          Majd beszámolok.

          A kovi 6600GT-rõl beszélt. SIMA 6600 (nonGT) =! 6600GT-vel (tehát nem ugyanaz a két kártya!!!!!!!!!!!!!!

          Hozzászólás: NV6600 + X #2045041
          bepe79
          Felhasználó
            kovi wrote:
            saynos wrote:
            Igan nyitottam. A helyzet valtozott:
            kicsereltetem az inno-t erre…

            Mi a velemenyetek?

            nekem ennek a márkának van a gt-je. atomjó. nem mellékesen jár hozzá ez xpandrally, fullosan!

            Ellentétben az Inno-val (bár itt sima 6600-ról van szó), amelyhez a gyári dobozban nem ám full game jár, hanem a 3DMark’05 !!! … De nem ám serial-al, vagy full verzióssal, hanem a basic-el, amihez nincs semmi, serial sem…
            Az Inno hûtõjérõl meg ne is beszéljünk, csapnivaló. Ráadásul a HSI chip miatt cserélni sem lehet rajta, mert a HSI chipet és a GPU chipet ugyanazon borda fogja át, és egy venti van középen a kettõ fölött. A HWSW-n van egy több oldalas topic, amit csak az Inno3D Gef 6600 hûtés moddolásának nyitottam, és ott arra a megállapításra jutottunk, hogy sem a Northpole 1000, sem a Zalman VF700 hûtõ, sem semmilyen más nem megy fel rá. A 6600GT-nél már orvosolta ezt az Inno, de a sima 6600 az ilyen sajnos. Az Xpertvision – ahogy kovi is mondja – egész más kategória. Mindenképp jobb vétel, mint az Inno.

            Hozzászólás: NV6600 + X #2045038
            bepe79
            Felhasználó
              saynos wrote:
              Igan nyitottam. A helyzet valtozott:
              kicsereltetem az inno-t erre…

              Mi a velemenyetek?

              Hát remélem több szerencséd lesz vele, mint az Inno-val. A hûtés is mindenképpen jobb rajta, mint az Inno-n. Az Xpertvision nem csinál rossz kártyákat általában.

              Hozzászólás: NV6600 + X #2045036
              bepe79
              Felhasználó

                saynos: Látom, nyitottál a HWSW-n is egy topikot ( http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=104662 ).  🙂

                szerk.: a többit kiszerkesztem, mert ott is lehurrogtak miatta

                Hozzászólás: Viktória #2044959
                bepe79
                Felhasználó
                  kelemengabor wrote:
                  http://en.wikipedia.org/wiki/Bittorrent#Sharing_files
                  http://en.wikipedia.org/wiki/STFW

                  Thx, tudom mi az rtfm/stfw, meg angolul is tudok  🙂 , ellenkezõ esetben nehezen regeltem volna meg uploadoltam volna a linuxtracker.org-on.  :wink1: A torrent leírást azt köszönöm, ha lesz idõm, átfutom majd. Most így hajnal fél 2-kor inkább az ágyam felé futok.  🙂 :cool1:

                  Hozzászólás: NV6600 + X #2045033
                  bepe79
                  Felhasználó
                    dexter wrote:
                    Nekem se sikerült az Inno3D 6600.De kicseréltem egy MSI 6600 GT-re.

                    Nem hiszem, hogy márkafüggõ. 🙂 Mindenki azzal jön, hogy lecseréli az Inno3D-t MSI-re meg ASUS-ra, meg akármire.. De mi köze is van a márkának / gyártónak ahhoz, hogy te/ti meg tudjátok-e a 3D-t csinálni linux alatt? Nekem Inno3D Innovision GeForce6 6600/128MB/128bit van, és tök jól megy a 3D, nincs fagyás.

                    Hozzászólás: Viktória #2044957
                    bepe79
                    Felhasználó
                      meoindil wrote:
                      bepe79 wrote:
                      Hát de akkor miért én vagyok az egyetlen seeder, és rajtam kívül csak 6 leecher van?
                      Mindenki tölt felfelé is. Tölem is ment már kb. 250 mega, de te vagy az egyetlen aki a teljes anyaggal rendelkezik, ezért jelensz meg mint seeder egyedül.

                      🙂

                      Hozzászólás: Viktória #2044955
                      bepe79
                      Felhasználó
                        kelemengabor wrote:
                        bepe79 wrote:
                        Ejnye gyerekek, én szolgáljak ki egyedül 3 gépet is???  🙂

                        STFW
                        torrentnek pont az a lényege, hogy nem neked kell mindet kiszolgálni.

                        Hát de akkor miért én vagyok az egyetlen seeder, és rajtam kívül csak 6 leecher van?

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,051-2,060 / 3,376