Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
HuSaci wrote:kisbetu wrote:HuSaci wrote:sehol nem találtamrá semmi utalást, hogy valakinek sikerült volna.bepe79 wrote:Hát nekem még az Inno3D GeForce 6600-al egyik UHU verzió alatt egyik nVidia driver sem fagyott. UHU 1.2, UHU 1.2 Updated, UHU 2.0 snapshot alatt mindegyik alatt meg tudtam rendesen a 3D-t csinálni, és sehol egy fagyás.
Bocs a GT-ét lefelejtettem ról és akkor már nemugyan arról a kártyáról beszélünk.
Akkor meg föntebb található a te embered ebben a topicban és a Játék szekcióban.
saynos wrote:bepe79 wrote:saynos wrote:Bepe: 😀 Hát én is remélem, én is… Viszont Xpertvision-rol nem sokat hallottam, azt mondod jo?
Kovi: Köszönöm! Meggyõztél! (persze nem az xpandrally miatt… de az is jól jön! Fiam imádni fogja 🙂 )Majd beszámolok.
A kovi 6600GT-rõl beszélt. SIMA 6600 (nonGT) =! 6600GT-vel (tehát nem ugyanaz a két kártya!!!!!!!!!!!!!!
Igen, ezzel magam is tisztába vagyok Bepe! 🙂
Csak azért mondom, mert az XPanddal kapcsolatban azt írtad, hogy a kisfiad imádni fogja. 🙂 Tehát ha a 6600GT-hez adnak full XPand Rally-t, attól a 6600-hoz még nem biztos. Sõt! 🙂 Bár ha nem adnak, akkor szólj nekem P
saynos wrote:Bepe: 😀 Hát én is remélem, én is… Viszont Xpertvision-rol nem sokat hallottam, azt mondod jo?
Kovi: Köszönöm! Meggyõztél! (persze nem az xpandrally miatt… de az is jól jön! Fiam imádni fogja 🙂 )Majd beszámolok.
A kovi 6600GT-rõl beszélt. SIMA 6600 (nonGT) =! 6600GT-vel (tehát nem ugyanaz a két kártya!!!!!!!!!!!!!!
kovi wrote:saynos wrote:Igan nyitottam. A helyzet valtozott:
kicsereltetem az inno-t erre…Mi a velemenyetek?
nekem ennek a márkának van a gt-je. atomjó. nem mellékesen jár hozzá ez xpandrally, fullosan!
Ellentétben az Inno-val (bár itt sima 6600-ról van szó), amelyhez a gyári dobozban nem ám full game jár, hanem a 3DMark’05 !!! … De nem ám serial-al, vagy full verzióssal, hanem a basic-el, amihez nincs semmi, serial sem…
Az Inno hûtõjérõl meg ne is beszéljünk, csapnivaló. Ráadásul a HSI chip miatt cserélni sem lehet rajta, mert a HSI chipet és a GPU chipet ugyanazon borda fogja át, és egy venti van középen a kettõ fölött. A HWSW-n van egy több oldalas topic, amit csak az Inno3D Gef 6600 hûtés moddolásának nyitottam, és ott arra a megállapításra jutottunk, hogy sem a Northpole 1000, sem a Zalman VF700 hûtõ, sem semmilyen más nem megy fel rá. A 6600GT-nél már orvosolta ezt az Inno, de a sima 6600 az ilyen sajnos. Az Xpertvision – ahogy kovi is mondja – egész más kategória. Mindenképp jobb vétel, mint az Inno.saynos wrote:Igan nyitottam. A helyzet valtozott:
kicsereltetem az inno-t erre…Mi a velemenyetek?
Hát remélem több szerencséd lesz vele, mint az Inno-val. A hûtés is mindenképpen jobb rajta, mint az Inno-n. Az Xpertvision nem csinál rossz kártyákat általában.
saynos: Látom, nyitottál a HWSW-n is egy topikot ( http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=104662 ). 🙂
szerk.: a többit kiszerkesztem, mert ott is lehurrogtak miatta
kelemengabor wrote:http://en.wikipedia.org/wiki/Bittorrent#Sharing_files
http://en.wikipedia.org/wiki/STFWThx, tudom mi az rtfm/stfw, meg angolul is tudok 🙂 , ellenkezõ esetben nehezen regeltem volna meg uploadoltam volna a linuxtracker.org-on. :wink1: A torrent leírást azt köszönöm, ha lesz idõm, átfutom majd. Most így hajnal fél 2-kor inkább az ágyam felé futok. 🙂 :cool1:
dexter wrote:Nekem se sikerült az Inno3D 6600.De kicseréltem egy MSI 6600 GT-re.Nem hiszem, hogy márkafüggõ. 🙂 Mindenki azzal jön, hogy lecseréli az Inno3D-t MSI-re meg ASUS-ra, meg akármire.. De mi köze is van a márkának / gyártónak ahhoz, hogy te/ti meg tudjátok-e a 3D-t csinálni linux alatt? Nekem Inno3D Innovision GeForce6 6600/128MB/128bit van, és tök jól megy a 3D, nincs fagyás.
meoindil wrote:bepe79 wrote:Hát de akkor miért én vagyok az egyetlen seeder, és rajtam kívül csak 6 leecher van?
Mindenki tölt felfelé is. Tölem is ment már kb. 250 mega, de te vagy az egyetlen aki a teljes anyaggal rendelkezik, ezért jelensz meg mint seeder egyedül.🙂
kelemengabor wrote:bepe79 wrote:Ejnye gyerekek, én szolgáljak ki egyedül 3 gépet is??? 🙂STFW
torrentnek pont az a lényege, hogy nem neked kell mindet kiszolgálni.Hát de akkor miért én vagyok az egyetlen seeder, és rajtam kívül csak 6 leecher van?
-
SzerzőBejegyzés