bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,041-2,050 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ATI végsõ kérdés #2044071
    bepe79
    Felhasználó
      szavay wrote:
      Elöszõr az ati-driver-installer-8.20.8-x86_64.run-t telepítettem fel, majd az fglrxconfigba beállítottam amit be kell az nforce-s alaplapomhoz a :
      http://www.hup.hu/wiki/index.php/ATI_videok%C3%A1rtya_driver%C3%A9nek_telep%C3%ADt%C3%A9se

      Viszont az Xservert nem állítottam le, mert nem tudtam, hogyen kell, meg még most e tudom.
      Xserver állj! 🙂 :blink:

      A sima X-re gondolsz? Mert azt pl. az init 3 parancs kiadásával is le lehet állítani.

      Hozzászólás: Call of Duty 2 #2036598
      bepe79
      Felhasználó

        Ha a graph settings menüben átállítod a force DX7 kapcsolót arra, hogy ne azt használja, hanem a DX9-es módot, akkor a bloom, bump mapping, shadowmapping, advanced shadow, aa, af úgy megfogja még a zsír kártyákat is, hogy nem igaz. Nemhogy az mx440-et. Az ugye hozzászagolni sem tud a dx9-hez, merthogy hw-esen nem tudja..

        Hozzászólás: Call of Duty 2 #2036597
        bepe79
        Felhasználó
          davidd2301 wrote:
          Egy haveromnál XP alatt 2×1.4 Ghz CPU, 640 MB Ram, Asus Geforce MX 440-en fogalmam sincs milyen grafikával, de kiválóan futott.

          DirextX7-es beállítás a by default. Gondolom ez csak úgy lehet, hogy nem állította át DirectX9-re. Mert akkor sehogy sem futott volna mx440-en. 🙂

          Hozzászólás: UHU 2.0 #2045133
          bepe79
          Felhasználó

            Mégiscsak lett új .iso. uhu-linux-2.0-20060203-2240-cd.iso tölthetõ.

            Hozzászólás: UHU 2.0 #2045132
            bepe79
            Felhasználó

              Rossz hírem van.  😀 Rosszul tudtam, és azt az infót kaptam, hogy full rebuild az folyamatban van, de új iso file még nem lesz. Tehát a legutolsó 01.20-ai ISO-t kell letölteni, és aztán apt-get upgrade meg apt-get update  :wink1:

              Hozzászólás: ATI overclock linux alatt #2048139
              bepe79
              Felhasználó
                juuzer wrote:
                Nemrég futottam bele, talán mást is érdekel:

                http://forums.gentoo.org/viewtopic-t-343029.html

                Jaja, lehet.

                Hozzászólás: ATI driver Gentoo alatt #2048127
                bepe79
                Felhasználó
                  balev wrote:
                  Kicsit fejtsd már ki bõvebben, mit értesz az alatt, hogy „feltettem”. Lépésenként – konklúzióval.

                  Bepe: a gentoo wikis leírás részletesebb, mint a hup wikis. Pl. kernelkonfig (/dev/agpgart, DRM) és tmpfs beállítás. Szerintem célravezetõbb a jövõben ezt ajánlani azoknak, akik ATI-t akarnak beállítani. Persze érteni kell hozzá angolul.

                  Oksi, thx az infót! Miket tud meg az ember.. 🙂

                  Hozzászólás: UHU 2.0 #2045129
                  bepe79
                  Felhasználó
                    nightwalker wrote:
                    Na mi van?Elaludt a bagoly?Jan.20-óta nincs új snapshot!:)

                    Ma este/holnap reggel lesz új full rebuild. Tehát új .iso file lesz elérhetõ.

                    Hozzászólás: ATI driver Gentoo alatt #2048124
                    bepe79
                    Felhasználó
                      Cactus Johnny wrote:
                      Hali!

                      A gentoo-wiki.com-on lévõ howto alapján felraktam az ati drivert (9700 Radeon) és a glxingo a következõt írja:

                      name of display: :0.0
                      Xlib:  extension „XFree86-DRI” missing on display „:0.0”.
                      display: :0  screen: 0
                      direct rendering: No
                      server glx vendor string: SGI
                      server glx version string: 1.2

                      OpenGL vendor string: Mesa project: http://www.mesa3d.org
                      OpenGL renderer string: Mesa GLX Indirect
                      OpenGL version string: 1.2 (1.5 Mesa 6.2.1)

                      Mi lehet a gond?

                      Hi! Itt: http://www.hup.hu/wiki/index.php/ATI_videok%C3%A1rtya_driver%C3%A9nek_telep%C3%ADt%C3%A9se

                      Hozzászólás: Viktória #2044973
                      bepe79
                      Felhasználó

                        „Peers
                        [See full list] 2 seeder(s), 0 leecher(s) = 2 peer(s) total”

                        Ez ám most a gazdaságos torrent!!!  😀 :cool1:

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,041-2,050 / 3,376