Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
szavay wrote:Elöszõr az ati-driver-installer-8.20.8-x86_64.run-t telepítettem fel, majd az fglrxconfigba beállítottam amit be kell az nforce-s alaplapomhoz a :
http://www.hup.hu/wiki/index.php/ATI_videok%C3%A1rtya_driver%C3%A9nek_telep%C3%ADt%C3%A9seViszont az Xservert nem állítottam le, mert nem tudtam, hogyen kell, meg még most e tudom.
Xserver állj! 🙂 :blink:A sima X-re gondolsz? Mert azt pl. az init 3 parancs kiadásával is le lehet állítani.
Ha a graph settings menüben átállítod a force DX7 kapcsolót arra, hogy ne azt használja, hanem a DX9-es módot, akkor a bloom, bump mapping, shadowmapping, advanced shadow, aa, af úgy megfogja még a zsír kártyákat is, hogy nem igaz. Nemhogy az mx440-et. Az ugye hozzászagolni sem tud a dx9-hez, merthogy hw-esen nem tudja..
davidd2301 wrote:Egy haveromnál XP alatt 2×1.4 Ghz CPU, 640 MB Ram, Asus Geforce MX 440-en fogalmam sincs milyen grafikával, de kiválóan futott.DirextX7-es beállítás a by default. Gondolom ez csak úgy lehet, hogy nem állította át DirectX9-re. Mert akkor sehogy sem futott volna mx440-en. 🙂
Mégiscsak lett új .iso. uhu-linux-2.0-20060203-2240-cd.iso tölthetõ.
Rossz hírem van. 😀 Rosszul tudtam, és azt az infót kaptam, hogy full rebuild az folyamatban van, de új iso file még nem lesz. Tehát a legutolsó 01.20-ai ISO-t kell letölteni, és aztán apt-get upgrade meg apt-get update :wink1:
juuzer wrote:Nemrég futottam bele, talán mást is érdekel:http://forums.gentoo.org/viewtopic-t-343029.html
Jaja, lehet.
balev wrote:Kicsit fejtsd már ki bõvebben, mit értesz az alatt, hogy „feltettem”. Lépésenként – konklúzióval.Bepe: a gentoo wikis leírás részletesebb, mint a hup wikis. Pl. kernelkonfig (/dev/agpgart, DRM) és tmpfs beállítás. Szerintem célravezetõbb a jövõben ezt ajánlani azoknak, akik ATI-t akarnak beállítani. Persze érteni kell hozzá angolul.
Oksi, thx az infót! Miket tud meg az ember.. 🙂
nightwalker wrote:Na mi van?Elaludt a bagoly?Jan.20-óta nincs új snapshot!:)Ma este/holnap reggel lesz új full rebuild. Tehát új .iso file lesz elérhetõ.
Cactus Johnny wrote:Hali!A gentoo-wiki.com-on lévõ howto alapján felraktam az ati drivert (9700 Radeon) és a glxingo a következõt írja:
name of display: :0.0
Xlib: extension „XFree86-DRI” missing on display „:0.0”.
display: :0 screen: 0
direct rendering: No
server glx vendor string: SGI
server glx version string: 1.2
…
OpenGL vendor string: Mesa project: http://www.mesa3d.org
OpenGL renderer string: Mesa GLX Indirect
OpenGL version string: 1.2 (1.5 Mesa 6.2.1)
…Mi lehet a gond?
Hi! Itt: http://www.hup.hu/wiki/index.php/ATI_videok%C3%A1rtya_driver%C3%A9nek_telep%C3%ADt%C3%A9se
„Peers
[See full list] 2 seeder(s), 0 leecher(s) = 2 peer(s) total”Ez ám most a gazdaságos torrent!!! 😀 :cool1:
-
SzerzőBejegyzés