bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,071-2,080 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Viktória #2044935
    bepe79
    Felhasználó

      Na most begurultam, úgyhogy piszkos dologhoz fordulok most már. (((: Felszabom most a 700 megás .ISO-t 100 megás .rar-okra, és 500 megányi adak megy a tar.hu-s tárhelyemre, a maradék pedig máshová. 🙂

      Hozzászólás: Viktória #2044933
      bepe79
      Felhasználó
        kelemengabor wrote:
        izé, azt a my.trackert le kellett volna cserélni, valami létezõ gépre, mert így nem lehet hozzá csatlakozni.

        ja és ezt is:

        Uploading rules – Torrents violating these rules may be deleted without notice

            * All uploads must include a proper description or you will receive a warning.

        figyelembe venni, mert.

        Hogy tudom lecserélni? Mert az edit torrent-nél nem engedi. Ezeket látom:

        File Details 

        Description:
        Bepe elsõ torrent file-ja :)))

        File Stats

        Name
        UHU-Linux 1.2 Live R1.iso.torrent        [Edit torrent]
        Torrent
        UHU-Linux_1.2_Live_R1.iso.torrent
        Downloads As
        UHU-Linux_1.2_Live_R1.iso
        Where To Buy LinuxCDs when Bandwidth Matters!
        Info Hash
        76341553d2b9406ac82551b321ed1f64d23086e5
        Status
        EXTERNAL (http://my.tracker:6969/announce) – OffLine
        Type
        Linux
        View All:
        Linux Software
        Homepage:

        Forums:

        Size
        693.96 MB (727,664,640 bytes)
        Last Seeder
        10:42 ago
        Torrent Rating

        No votes yet      
        Added
        2006-01-29 11:18:08
        Views
        3
        Hits
        2
        Snatched
        0 time(s)
        Upped By
        bepe79        [Edit this torrent]
        User Rating

        No votes yet      
        Thanks by

        Peers
        0 seeder(s), 0 leecher(s) = 0 peer(s) total

        Vagy csináljak új torrentet, és más gépet adjak meg?

        Hozzászólás: Viktória #2044931
        bepe79
        Felhasználó
          Hozzászólás: Viktória #2044930
          bepe79
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            bepe79 wrote:
            Ismét végigfutott a feltöltés, de újra föllépve az extra-s tárhelyemre, híre-hamva sincs a .iso file-omnak…  😡
            Hozzászólás: Viktória #2044928
            bepe79
            Felhasználó
              meoindil wrote:
              bepe79 wrote:
              Ismét végigfutott a feltöltés, de újra föllépve az extra-s tárhelyemre, híre-hamva sincs a .iso file-omnak…  😡
              Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030074
              bepe79
              Felhasználó

                Egyébént meg az nVidia kártyák nem tudnak HDR+AA-t egyszerre, csak az ATi X1000-es szériája (Radeon X1300, Radeon X1600, Radeon X1800, Radeon X1900), de ettõl még szerintem is mindenképp nVidia kártyát vegyen az, aki linux alatt jól mûködõ 3D-t akar.

                Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030073
                bepe79
                Felhasználó
                  1g0R wrote:
                  nos, ahogy kovi javasolta ejtettem a 64bites rendszert, és felraktam egy 32bites FC4-et.
                  Hozzászólás: NV6600 + X #2045026
                  bepe79
                  Felhasználó
                    saynos wrote:
                    Megprobaltam a biosban az AGP Fast Write Compatibility-t kikapcsolni, 4x -esre levenni az AGP-t, 16-bitre 800×600-on futtatni az X-et mindenkeppen kifagy 🙁

                    Kifujt nincs tobb otletem.

                    FastWrite-ra inkább csak az ATi kártyák háklisak, az AGP-gyorsítás meg szerintem jó 8x-osan, az nem lehet gond. Inkább a /var/log/Xorg.0.log-ot nézd meg, ahogyan a hibaüzi is tanácsolta. Ott a log file-ban benne lesz, hogy mi a baja..

                    Hozzászólás: Viktória #2044926
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Ismét végigfutott a feltöltés, de újra föllépve az extra-s tárhelyemre, híre-hamva sincs a .iso file-omnak…  😡

                      Hozzászólás: NV6600 + X #2045022
                      bepe79
                      Felhasználó
                        saynos wrote:
                        Utana olvastam kicsit. Sok helyen azt lattam „Inno3D GF6600 hiba” Van akinel win alatt se megy rendesen. Bios frissitest javasolnak, meg ilyenek. Kezdek L szomorodni 🙁

                        szerk: nameg a gyarto oldalan sincs a supported os-ek kozt.
                        http://www.inno3d.com/products/geforce6/systems_6600gt.html

                        A te Inno3D-det nem 6600 GO-ként ismeri fel a win? Mert akkor kezdheted imára kulcsolni a kezedet.. 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,071-2,080 / 3,376