Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Na most begurultam, úgyhogy piszkos dologhoz fordulok most már. (((: Felszabom most a 700 megás .ISO-t 100 megás .rar-okra, és 500 megányi adak megy a tar.hu-s tárhelyemre, a maradék pedig máshová. 🙂
kelemengabor wrote:izé, azt a my.trackert le kellett volna cserélni, valami létezõ gépre, mert így nem lehet hozzá csatlakozni.ja és ezt is:
Uploading rules – Torrents violating these rules may be deleted without notice
* All uploads must include a proper description or you will receive a warning.
figyelembe venni, mert.
Hogy tudom lecserélni? Mert az edit torrent-nél nem engedi. Ezeket látom:
File Details
Description:
Bepe elsõ torrent file-ja :)))File Stats
Name
UHU-Linux 1.2 Live R1.iso.torrent [Edit torrent]
Torrent
UHU-Linux_1.2_Live_R1.iso.torrent
Downloads As
UHU-Linux_1.2_Live_R1.iso
Where To Buy LinuxCDs when Bandwidth Matters!
Info Hash
76341553d2b9406ac82551b321ed1f64d23086e5
Status
EXTERNAL (http://my.tracker:6969/announce) – OffLine
Type
Linux
View All:
Linux Software
Homepage:Forums:
Size
693.96 MB (727,664,640 bytes)
Last Seeder
10:42 ago
Torrent RatingNo votes yet
Added
2006-01-29 11:18:08
Views
3
Hits
2
Snatched
0 time(s)
Upped By
bepe79 [Edit this torrent]
User RatingNo votes yet
Thanks byPeers
0 seeder(s), 0 leecher(s) = 0 peer(s) totalVagy csináljak új torrentet, és más gépet adjak meg?
kisbetu wrote:bepe79 wrote:Ismét végigfutott a feltöltés, de újra föllépve az extra-s tárhelyemre, híre-hamva sincs a .iso file-omnak… 😡meoindil wrote:bepe79 wrote:Ismét végigfutott a feltöltés, de újra föllépve az extra-s tárhelyemre, híre-hamva sincs a .iso file-omnak… 😡Egyébént meg az nVidia kártyák nem tudnak HDR+AA-t egyszerre, csak az ATi X1000-es szériája (Radeon X1300, Radeon X1600, Radeon X1800, Radeon X1900), de ettõl még szerintem is mindenképp nVidia kártyát vegyen az, aki linux alatt jól mûködõ 3D-t akar.
1g0R wrote:nos, ahogy kovi javasolta ejtettem a 64bites rendszert, és felraktam egy 32bites FC4-et.saynos wrote:Megprobaltam a biosban az AGP Fast Write Compatibility-t kikapcsolni, 4x -esre levenni az AGP-t, 16-bitre 800×600-on futtatni az X-et mindenkeppen kifagy 🙁Kifujt nincs tobb otletem.
FastWrite-ra inkább csak az ATi kártyák háklisak, az AGP-gyorsítás meg szerintem jó 8x-osan, az nem lehet gond. Inkább a /var/log/Xorg.0.log-ot nézd meg, ahogyan a hibaüzi is tanácsolta. Ott a log file-ban benne lesz, hogy mi a baja..
Ismét végigfutott a feltöltés, de újra föllépve az extra-s tárhelyemre, híre-hamva sincs a .iso file-omnak… 😡
saynos wrote:Utana olvastam kicsit. Sok helyen azt lattam „Inno3D GF6600 hiba” Van akinel win alatt se megy rendesen. Bios frissitest javasolnak, meg ilyenek. Kezdek L szomorodni 🙁szerk: nameg a gyarto oldalan sincs a supported os-ek kozt.
http://www.inno3d.com/products/geforce6/systems_6600gt.htmlA te Inno3D-det nem 6600 GO-ként ismeri fel a win? Mert akkor kezdheted imára kulcsolni a kezedet.. 🙂
-
SzerzőBejegyzés