bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,081-2,090 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: NV6600 + X #2045019
    bepe79
    Felhasználó
      kelemengabor wrote:
      korábbi driverrel se megy? szokott ilyen lenni, hogy egyikkel egyik kártya nem megy, másikkal másik… de valamelyikkel majdnem mindegyik 🙂

      A 8178-as helyett a 7676-al érdemes megpróbálni, az egy stabil és jó driver szerintem.

      Hozzászólás: Viktória #2044924
      bepe79
      Felhasználó
        kelemengabor wrote:
        torrent mint olyan esetleg?
        (egyébkéntmegalinuxnemingyeneshanemszabadtessékvégremegtanulni)

        A torrentet nem ismerem még eléggé sajna. Mivel látom, hogy akik próbálták letölteni tõlem, azokank nem sikerült, összenyomtam RAR-ba, és így már engedélyezi az extra. 🙂

        Hozzászólás: UHU 2.0 #2045126
        bepe79
        Felhasználó
          nightwalker wrote:
          Az az igazság,hogy a 7676-os driverrel próbáltam.De most megpróbálom majd a legújabbal.Amúgy bepe79,te „tûzközelben vagy”,lehet már tudni egy megjelenési dátumot a final2.0-ra?
          Köszi a segítséget!

          Nem mondtak semmit. 🙂 De mintha valaki 2006 tavaszát vagy nyarát említette volna.

          Hozzászólás: Viktória #2044922
          bepe79
          Felhasználó

            Bocs a reboot-ért. Most értem haza, és kellett egy reboot-ot csinálnom, de úgy látom, hogy már visszamászott az, aki tölti tõlem. Azért még elérhetõvé teszem pár napig, hátha többeken is szeretnék leszedni.

            Hozzászólás: Videokártya #2047694
            bepe79
            Felhasználó

              Linux alatt mindenképp nVidia. A 9600-ról meg akkor lehetne nyilatkozni, ha tudnánk, hogy 9600nonpro vagy pedig 9600 PRO, netán XT.  🙂

              Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030069
              bepe79
              Felhasználó
                1g0R wrote:
                No, a régi géprõl(32bit INtel) lemásoltam a szükséges cedega fájlokat és igy megy a cedega 5.03 az AMD64-en parancssorosan.
                A célt még nem sikerült elérni a FarCry még nem megy.Gondolom egy pár óra és menni fog…..

                Te Far Cry alá a Shader Modell 3.0-át engedélyezõ patch-et is fel szoktad tenni?

                Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042041
                bepe79
                Felhasználó
                  Gyuszk wrote:
                  Engem édesanyám fenyegetett meg, hogy ha nem tanulok rendesen, nem mehetek 😀

                  Amíg el nem éred majd a 18 éves kort, addig ez így van.

                  Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030064
                  bepe79
                  Felhasználó
                    1g0R wrote:
                    köszönöm,akkor kihasználom ezt a pár hónapot 🙂
                    Viszont, kérdés:
                    Ahogy kovi irta, vettem egy normális (értsd Nvidia) videókarit, megspékelve egy a8n-sli alaplappal, és procival.
                    A problémám, hogy a cedega nem hajlandó elindulni.FC4.x64 van fent, amire a wine felment, de a cedega valamiért nem indul.Ezt kapom:
                    cedega
                    ERROR: ld.so: object ‘/usr/lib/transgaming_cedega/lib/libgtk-x11-2.0.so.0.600.4’ from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
                    ERROR: ld.so: object ‘/usr/lib/transgaming_cedega/lib/libgtk-x11-2.0.so.0.600.4’ from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
                    ERROR: ld.so: object ‘/usr/lib/transgaming_cedega/lib/libgtk-x11-2.0.so.0.600.4’ from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
                    ..
                    ez folytatódik, mígnem az X újraindul.
                    Esetleg valaki találkozott hasonló problémával ?

                    Az x64-es Fedora Core 4-re a 64 bit-es nVidia 8178-as drivert tetted fel?

                    Hozzászólás: Viktória #2044920
                    bepe79
                    Felhasználó
                      bepe79 wrote:
                      Más megoldás:

                      Csináltam most Serv-U-val FTP szervert a gépembõl.

                      host: bepe.myip.hu
                      felh. név: linuxforum
                      passw.: uhulive

                      idle timeout: 999 sec
                      max. users=20

                      tartalom: .iso / .md5

                      Kapcsolat tesztelve, kintrõl is be lehet jönni hozzám, a firewall-on is engedélyezve van. Tehát tõlem tölthetõ, csak nem túl gyorsan sajna.

                      Hozzászólás: UHU 2.0 #2045124
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Nálad a find /usr -name ‘*nvidia_drv*’ parancsnak mi a kimenete?

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,081-2,090 / 3,376