Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kelemengabor wrote:korábbi driverrel se megy? szokott ilyen lenni, hogy egyikkel egyik kártya nem megy, másikkal másik… de valamelyikkel majdnem mindegyik 🙂
A 8178-as helyett a 7676-al érdemes megpróbálni, az egy stabil és jó driver szerintem.
kelemengabor wrote:torrent mint olyan esetleg?
(egyébkéntmegalinuxnemingyeneshanemszabadtessékvégremegtanulni)A torrentet nem ismerem még eléggé sajna. Mivel látom, hogy akik próbálták letölteni tõlem, azokank nem sikerült, összenyomtam RAR-ba, és így már engedélyezi az extra. 🙂
nightwalker wrote:Az az igazság,hogy a 7676-os driverrel próbáltam.De most megpróbálom majd a legújabbal.Amúgy bepe79,te „tûzközelben vagy”,lehet már tudni egy megjelenési dátumot a final2.0-ra?
Köszi a segítséget!Nem mondtak semmit. 🙂 De mintha valaki 2006 tavaszát vagy nyarát említette volna.
Bocs a reboot-ért. Most értem haza, és kellett egy reboot-ot csinálnom, de úgy látom, hogy már visszamászott az, aki tölti tõlem. Azért még elérhetõvé teszem pár napig, hátha többeken is szeretnék leszedni.
Linux alatt mindenképp nVidia. A 9600-ról meg akkor lehetne nyilatkozni, ha tudnánk, hogy 9600nonpro vagy pedig 9600 PRO, netán XT. 🙂
1g0R wrote:No, a régi géprõl(32bit INtel) lemásoltam a szükséges cedega fájlokat és igy megy a cedega 5.03 az AMD64-en parancssorosan.
A célt még nem sikerült elérni a FarCry még nem megy.Gondolom egy pár óra és menni fog…..Te Far Cry alá a Shader Modell 3.0-át engedélyezõ patch-et is fel szoktad tenni?
Gyuszk wrote:Engem édesanyám fenyegetett meg, hogy ha nem tanulok rendesen, nem mehetek 😀Amíg el nem éred majd a 18 éves kort, addig ez így van.
1g0R wrote:köszönöm,akkor kihasználom ezt a pár hónapot 🙂
Viszont, kérdés:
Ahogy kovi irta, vettem egy normális (értsd Nvidia) videókarit, megspékelve egy a8n-sli alaplappal, és procival.
A problémám, hogy a cedega nem hajlandó elindulni.FC4.x64 van fent, amire a wine felment, de a cedega valamiért nem indul.Ezt kapom:
cedega
ERROR: ld.so: object ‘/usr/lib/transgaming_cedega/lib/libgtk-x11-2.0.so.0.600.4’ from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
ERROR: ld.so: object ‘/usr/lib/transgaming_cedega/lib/libgtk-x11-2.0.so.0.600.4’ from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
ERROR: ld.so: object ‘/usr/lib/transgaming_cedega/lib/libgtk-x11-2.0.so.0.600.4’ from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
..
ez folytatódik, mígnem az X újraindul.
Esetleg valaki találkozott hasonló problémával ?Az x64-es Fedora Core 4-re a 64 bit-es nVidia 8178-as drivert tetted fel?
bepe79 wrote:Más megoldás:Csináltam most Serv-U-val FTP szervert a gépembõl.
host: bepe.myip.hu
felh. név: linuxforum
passw.: uhuliveidle timeout: 999 sec
max. users=20tartalom: .iso / .md5
Kapcsolat tesztelve, kintrõl is be lehet jönni hozzám, a firewall-on is engedélyezve van. Tehát tõlem tölthetõ, csak nem túl gyorsan sajna.
Nálad a find /usr -name ‘*nvidia_drv*’ parancsnak mi a kimenete?
-
SzerzőBejegyzés