bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,391-2,400 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Gondom van a *BSD-vel #2035671
    bepe79
    Felhasználó

      Valaki tud segíteni, hogy FreeBSD 5.3 alatt xfce4.2 vagy fluxbox desktop environment alól hogy tudom belõni az ADSL net-kapcsolatot?  Mert nekem nem sikerült. A network menüben csak a böngészõk, gaim stb. van és a settingsnél sem találok ilyet. adsl-setup parancs console alatt nincs. Itt mi a network config parancs console alól?

      Hozzászólás: Kocsma topik #1949043
      bepe79
      Felhasználó
        razoli wrote:
        http://www.blogger.com/start
        Ezt nézegesd meg. Azért nem regelem, mert akkor tudnám a jelszavad 🙂

        Köcci a linket! 🙂 Amúgy meg nem hiszem, hogy te olyan kártékony lennél, hogy akár ne tudhatnád.. 🙂

        Hozzászólás: vicc #1922826
        bepe79
        Felhasználó

          A rendõr érettségizik:
          -Mikor volt az 1848-as szabadságharc?
          -Passz.
          -Ejnye! Akkor, milyen folyó folyik a szolnoki Tisza-híd alatt?
          -Passz.
          -Segíto kérdés: hogy nevezik, amikor a fociban egyik játékos a másiknak adja a labdát?
          -Hát, ez sem jut eszembe.

          Hozzászólás: Kocsma topik #1949041
          bepe79
          Felhasználó
            razoli wrote:
            nyitok neked egy blogot, de addig is blog kukac linuxforum pont hu 😉

            Elkészült az én kis blogom Zoli?  🙂 Hogyan mûködik egy ilyen?  🙂

            Hozzászólás: Quake4 topik #2036254
            bepe79
            Felhasználó

              Thx a mirrort, már le is csúszott!  🙂
              Most települ:

              bepe:~$ mc

              bepe:~/quake4$ su root
              Jelszó:
              root:/home/bepe/quake4# ls
              quake4-linux-1.0.2147.12.x86.run
              root:/home/bepe/quake4# ./quake4-linux-1.0.2147.12.x86.run
              bash: ./quake4-linux-1.0.2147.12.x86.run: Engedély megtagadva
              root:/home/bepe/quake4# chmod 777 quake4-linux-1.0.2147.12.x86.run
              root:/home/bepe/quake4# ./quake4-linux-1.0.2147.12.x86.run
              Verifying archive integrity… All good.
              Uncompressing QuakeIV…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

              Hozzászólás: hova rakja ki a linux az ikont? #2036785
              bepe79
              Felhasználó

                Hi! A desktopon (is) tudsz hozzá létrehozni file-ra mutató parancsikont, ahol meg kell adnod a célt, hogy hová telepítetted, és hogy melyik file-t indítsa majd.

                Hozzászólás: Quake4 topik #2036251
                bepe79
                Felhasználó

                  Ohhh, whatsup! Megtaláltam, de a server ( ftp://ftp.idsoftware.com/idstuff/quake4/ ) 421 Too many users-el tér vissza.  :mellow: :icon_neutral:

                  🙁

                  Hozzászólás: Quake4 topik #2036250
                  bepe79
                  Felhasználó

                    kovi: a linuxos bináris alatt mit értessz? Az a q4 demo, vagy kint van linux alá a full game linux alá ingyenesen?  :blink: Hány CD / DVD-s?

                    Hozzászólás: Quake4 topik #2036249
                    bepe79
                    Felhasználó
                      kovi wrote:
                      bepe79 wrote:
                      1g0R wrote:
                      Ahoy,

                      ha az árnyékokat bekapcsolom iszonyatosan belassul a gáma.

                      Ahojj! Ez az, amin egyáltalán nem csodálkoznék. Ugyanis AMD 3000 / P4 3.0GHz + 1 GB DDR RAM + nVidia 7800 GTX-el is belassul a game, ha az árnyékokat rátolod.. Ezután nem lepõdöm meg azon, amit írtál. 🙂

                      egy kép: amd64/3000, 768M, 6600GT. minden bekapcsolva (árnyékok is), sõt még az fsaa-n kívül benyomva a sync is (így a moncsi frissítése miatt fel sem tud szökni a cucc magas fps értékre). kép mellékelve.
                      ha valaki játszott vele, akkor tudja hogy ez a hely nagyon durván összetett helyszín, feletted a hajó, te egy kocsin, feléd tart 5-6 rakéta (amelyek úgy világítanak, mintha hyperblasterrel lõnének rád), földrõl 3-4 automata gépágyú tüzel, néha lezuhan mellettet egy repülõgép, meg fentrõl is potyog az áldás miközben neked le kellene szedned minden feléd tartó vagy rád lövõ eszközt. FPS a jobb felsõ fickában. 800X600, természetesen linuxos bináris, slackware.

                      q4nv.jpg

                      Antialiasing + aniso filtering szûrõk hányszoros értéken vannak? Természetesen a fenti lassulást 1280×1024 és 1600×1200 alatt értettem. Ma már 800×600-ban nem játszik senki. 🙂

                      Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973636
                      bepe79
                      Felhasználó

                        A lenti topikban kikay_ utolsó post-ját sikerült véletlenül törölnöm, mert válaszolni szerettem volna arra, amit írt, de az õ neve alatt jelent meg, amit írtam, mintha õ post-olta volna.  :blink:  :icon_neutral: Mikor gondoltam, hogy akkor semmi baj, a hybrid postot törlöm, és csinálok újat. Ekkor kitörölte nemcsak azt, hanem az övét is.  :blink: Az elnézést kérés kikay_ kollégától megvolt, mindjárt küldök neki privit is. Amúúgy pedig megoldódott a problémája, de gondoltam, azért logolom itt a dolgokat.  🙂

                        http://www.linuxforum.hu/smf/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=156823#p156823

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,391-2,400 / 3,376