Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Valaki tud segíteni, hogy FreeBSD 5.3 alatt xfce4.2 vagy fluxbox desktop environment alól hogy tudom belõni az ADSL net-kapcsolatot? Mert nekem nem sikerült. A network menüben csak a böngészõk, gaim stb. van és a settingsnél sem találok ilyet. adsl-setup parancs console alatt nincs. Itt mi a network config parancs console alól?
razoli wrote:http://www.blogger.com/start
Ezt nézegesd meg. Azért nem regelem, mert akkor tudnám a jelszavad 🙂Köcci a linket! 🙂 Amúgy meg nem hiszem, hogy te olyan kártékony lennél, hogy akár ne tudhatnád.. 🙂
A rendõr érettségizik:
-Mikor volt az 1848-as szabadságharc?
-Passz.
-Ejnye! Akkor, milyen folyó folyik a szolnoki Tisza-híd alatt?
-Passz.
-Segíto kérdés: hogy nevezik, amikor a fociban egyik játékos a másiknak adja a labdát?
-Hát, ez sem jut eszembe.razoli wrote:nyitok neked egy blogot, de addig is blog kukac linuxforum pont hu 😉Elkészült az én kis blogom Zoli? 🙂 Hogyan mûködik egy ilyen? 🙂
Thx a mirrort, már le is csúszott! 🙂
Most települ:bepe:~$ mc
bepe:~/quake4$ su root
Jelszó:
root:/home/bepe/quake4# ls
quake4-linux-1.0.2147.12.x86.run
root:/home/bepe/quake4# ./quake4-linux-1.0.2147.12.x86.run
bash: ./quake4-linux-1.0.2147.12.x86.run: Engedély megtagadva
root:/home/bepe/quake4# chmod 777 quake4-linux-1.0.2147.12.x86.run
root:/home/bepe/quake4# ./quake4-linux-1.0.2147.12.x86.run
Verifying archive integrity… All good.
Uncompressing QuakeIV…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………Hi! A desktopon (is) tudsz hozzá létrehozni file-ra mutató parancsikont, ahol meg kell adnod a célt, hogy hová telepítetted, és hogy melyik file-t indítsa majd.
Ohhh, whatsup! Megtaláltam, de a server ( ftp://ftp.idsoftware.com/idstuff/quake4/ ) 421 Too many users-el tér vissza. :mellow: :icon_neutral:
🙁
kovi: a linuxos bináris alatt mit értessz? Az a q4 demo, vagy kint van linux alá a full game linux alá ingyenesen? :blink: Hány CD / DVD-s?
kovi wrote:bepe79 wrote:1g0R wrote:Ahoy,ha az árnyékokat bekapcsolom iszonyatosan belassul a gáma.
Ahojj! Ez az, amin egyáltalán nem csodálkoznék. Ugyanis AMD 3000 / P4 3.0GHz + 1 GB DDR RAM + nVidia 7800 GTX-el is belassul a game, ha az árnyékokat rátolod.. Ezután nem lepõdöm meg azon, amit írtál. 🙂
egy kép: amd64/3000, 768M, 6600GT. minden bekapcsolva (árnyékok is), sõt még az fsaa-n kívül benyomva a sync is (így a moncsi frissítése miatt fel sem tud szökni a cucc magas fps értékre). kép mellékelve.
ha valaki játszott vele, akkor tudja hogy ez a hely nagyon durván összetett helyszín, feletted a hajó, te egy kocsin, feléd tart 5-6 rakéta (amelyek úgy világítanak, mintha hyperblasterrel lõnének rád), földrõl 3-4 automata gépágyú tüzel, néha lezuhan mellettet egy repülõgép, meg fentrõl is potyog az áldás miközben neked le kellene szedned minden feléd tartó vagy rád lövõ eszközt. FPS a jobb felsõ fickában. 800X600, természetesen linuxos bináris, slackware.
Antialiasing + aniso filtering szûrõk hányszoros értéken vannak? Természetesen a fenti lassulást 1280×1024 és 1600×1200 alatt értettem. Ma már 800×600-ban nem játszik senki. 🙂
A lenti topikban kikay_ utolsó post-ját sikerült véletlenül törölnöm, mert válaszolni szerettem volna arra, amit írt, de az õ neve alatt jelent meg, amit írtam, mintha õ post-olta volna. :blink: :icon_neutral: Mikor gondoltam, hogy akkor semmi baj, a hybrid postot törlöm, és csinálok újat. Ekkor kitörölte nemcsak azt, hanem az övét is. :blink: Az elnézést kérés kikay_ kollégától megvolt, mindjárt küldök neki privit is. Amúúgy pedig megoldódott a problémája, de gondoltam, azért logolom itt a dolgokat. 🙂
http://www.linuxforum.hu/smf/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=156823#p156823
-
SzerzőBejegyzés
