Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kikay_: Elnézést kérek, de 1 postot sikerült törölnöm. 🙁 Véletlenül természetesen, mert reagáltam a post-odra, erre a te neved alatt írt. 🙁 Mire én törölni próbáltam, hogy majd megpróbálom újra. Szóval azt írtad, hogy megoldódott a problémád, a BIOS-ban állítottál át valamit. Leírnád mégegyszer, amit írtál légyszíves, meg azt is, hogy a BIOS-ban mit állítottál át?
Köszi és üdv: Bepe
Zozee wrote:Hát én most láttam futni egy — 1,6 GHz Intel – 512 RAM – GF FX5200 — gépen, fingom nincs milyen beállítással, de abszolút játszható sebességet produkált.Az options menüben alapban DirectX7 van beállítva. Az illetõ nem rakta át DX9-re. dx9 alatt olyan 1-2-3 FPS-t jósolnék azon a gépen.
Szia!
Itt van a link: ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/current/uhu-linux-1.2-update1-cd1.iso
Itt az uhu-linux-1.2-update1-cd1.iso nevû file-t kell letöltened.
Thx! 🙂 :blush:
Macskajancsi wrote:bepe79 wrote:Nem vagyok moderátor. :wink1: Ezt mondjuk te is megállapítottad a CoD2 topikban a hozzászólásodban.. 🙂 Csak local, és az is csak ATi Radeonnál, mert az fglrx driverhez és az ATi kártyákhoz értek egy picit. Nem muszály visszanyitni, csak gondolkodtam én is, hogy most az 1-be írjak, és ott offnak minõsül a 2-vel kapcsolatos post, utána pedig úgy gondoltam, hogy nem offolom a 2-vela cod1-es topikot, és nyitok újat. Jogos csak úgy lenne a zárás, ha a cod1 topic címében benne lenne egy „/Call of Duty 2”, vagy valami hasonló.Akkor a megoldás a következõ (szerintem):
A cod1 topikban szerkeszd a hozzászólásodat, hogy új témát nyitsz.
Utána kinyitom a cod2-t.
O.K. ?Persze, hogy OK! 😉 Mindjárt!
Nem vagyok moderátor. :wink1: Ezt mondjuk te is megállapítottad a CoD2 topikban a hozzászólásodban.. 🙂 Csak local, és az is csak ATi Radeonnál, mert az fglrx driverhez és az ATi kártyákhoz értek egy picit. Nem muszály visszanyitni, csak gondolkodtam én is, hogy most az 1-be írjak, és ott offnak minõsül a 2-vel kapcsolatos post, utána pedig úgy gondoltam, hogy nem offolom a 2-vela cod1-es topikot, és nyitok újat. Jogos csak úgy lenne a zárás, ha a cod1 topic címében benne lenne egy „/Call of Duty 2”, vagy valami hasonló.
Macskajancsi wrote:Ezt lezártam, van már ez a téma.
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=15794.0Ja, és ez a jubileumi 1024-ik hozzászólásom. 😀

A Cod1 /Cod:UO és a CoD2 szerinted ugyanaz? … :o)
Szerintem nem kellett volna zárni, mert a két játéknak semmi köze a másikhoz…szerk.: CoD2-vel kapcsolatos post volt, és inkább a CoD2 topicban megy majd a diszkurzus róla.
gyurma wrote:Sziasztok!Nemrég telepítettem UHU 1.2-est, de igen lassú.
A gépem: 6VIA81 alaplap, Celeron 466 MHz proc, 512 MB SD RAM, Samsung 120 GB új vinyó RAID-en keresztül (mert talán így gyorsabb), Savage 2000 32 MB video.
-
SzerzőBejegyzés