bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,401-2,410 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse 10 64bit + ATI #2036161
    bepe79
    Felhasználó

      kikay_: Elnézést kérek, de 1 postot sikerült törölnöm. 🙁 Véletlenül természetesen, mert reagáltam a post-odra, erre a te neved alatt írt. 🙁 Mire én törölni próbáltam, hogy majd megpróbálom újra. Szóval azt írtad, hogy megoldódott a problémád, a BIOS-ban állítottál át valamit. Leírnád mégegyszer, amit írtál légyszíves, meg azt is, hogy a BIOS-ban mit állítottál át?

      Köszi és üdv: Bepe

      Hozzászólás: Call of Duty 2 #2036588
      bepe79
      Felhasználó
        Zozee wrote:
        Hát én most láttam futni egy — 1,6 GHz Intel – 512 RAM – GF FX5200 — gépen, fingom nincs milyen beállítással, de abszolút játszható sebességet produkált.

        Az options menüben alapban DirectX7 van beállítva. Az illetõ nem rakta át DX9-re. dx9 alatt olyan 1-2-3 FPS-t jósolnék azon a gépen.

        Hozzászólás: #2035713
        bepe79
        Felhasználó

          Szia!

          Itt van a link: ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/current/uhu-linux-1.2-update1-cd1.iso

          Itt az uhu-linux-1.2-update1-cd1.iso nevû file-t kell letöltened.

          Hozzászólás: Call of Duty 2 #2036586
          bepe79
          Felhasználó

            Thx!  🙂 :blush:

            Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972853
            bepe79
            Felhasználó
              Macskajancsi wrote:
              bepe79 wrote:
              Nem vagyok moderátor. :wink1: Ezt mondjuk te is megállapítottad a CoD2 topikban a hozzászólásodban.. 🙂 Csak local, és az is csak ATi Radeonnál, mert az fglrx driverhez és az ATi kártyákhoz értek egy picit. Nem muszály visszanyitni, csak gondolkodtam én is, hogy most az 1-be írjak, és ott offnak minõsül a 2-vel kapcsolatos post, utána pedig úgy gondoltam, hogy nem offolom a 2-vela cod1-es topikot, és nyitok újat. Jogos csak úgy lenne a zárás, ha a cod1 topic címében benne lenne egy „/Call of Duty 2”, vagy valami hasonló.

              Akkor a megoldás a következõ (szerintem):
              A cod1 topikban szerkeszd a hozzászólásodat, hogy új témát nyitsz.
              Utána kinyitom a cod2-t.
              O.K. ?

              Persze, hogy OK! 😉 Mindjárt!

              Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972851
              bepe79
              Felhasználó

                Nem vagyok moderátor.  :wink1: Ezt mondjuk te is megállapítottad a CoD2 topikban a hozzászólásodban..  🙂 Csak local, és az is csak ATi Radeonnál, mert az fglrx driverhez és az ATi kártyákhoz értek egy picit. Nem muszály visszanyitni, csak gondolkodtam én is, hogy most az 1-be írjak, és ott offnak minõsül a 2-vel kapcsolatos post, utána pedig úgy gondoltam, hogy nem offolom a 2-vela cod1-es topikot, és nyitok újat. Jogos csak úgy lenne a zárás, ha a cod1 topic címében benne lenne egy „/Call of Duty 2”, vagy valami hasonló.

                Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972849
                bepe79
                Felhasználó
                  Macskajancsi wrote:
                  Ezt lezártam, van már ez a téma.
                  http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=15794.0

                  Ja, és ez a jubileumi 1024-ik hozzászólásom. 😀

                  icon_ohmygod.gif

                  A Cod1 /Cod:UO és a CoD2 szerinted ugyanaz? … :o)
                  Szerintem nem kellett volna zárni, mert a két játéknak semmi köze a másikhoz…

                  Hozzászólás: Call of Duty #2014079
                  bepe79
                  Felhasználó

                    szerk.: CoD2-vel kapcsolatos post volt, és inkább a CoD2 topicban megy majd a diszkurzus róla.

                    Hozzászólás: UHU-Linux 1.2 Live R0 (júlia) #2024888
                    bepe79
                    Felhasználó

                      up.gif ico_respect.gif

                      Hozzászólás: Miért??? UHU lassú! #2036551
                      bepe79
                      Felhasználó
                        gyurma wrote:
                        Sziasztok!

                        Nemrég telepítettem UHU 1.2-est, de igen lassú.
                        A gépem: 6VIA81 alaplap, Celeron 466 MHz proc, 512 MB SD RAM, Samsung 120 GB új vinyó RAID-en keresztül (mert talán így gyorsabb), Savage 2000 32 MB video.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,401-2,410 / 3,376