bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,681-2,690 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU-Linux 1.2 Live R0 (júlia) #2024760
    bepe79
    Felhasználó

      Nincs ezzel semmi gond… mindenkinek vannak furcsa dolgai 😉
      [align=right][snapback]143643[/snapback][/align]

      🙂

      Hozzászólás: UHU-Linux 1.2 Live R0 (júlia) #2024758
      bepe79
      Felhasználó

        Nem hiszitek el, de tényleg ennyire vártam. Lehet, hogy hihetetlennek tûnik, de naponta 600-szor frissítettem a böngészõ-oldalt, hogy hátha vagy az http://uhulivecd.linuxuser.hu/ vagy ide a linuxforum.hu-ra fölkerült már a final iso. De nem.

        Hozzászólás: UHU-Linux 1.2 Live R0 (júlia) #2024756
        bepe79
        Felhasználó

          Ennyire nem érted, vagy nem akarod érteni?
          attila1964 részérõl ez egy együttérzõ mondat volt arra, hogy nem bírod kivárni a reggelt. Szó nem volt disztró minõsítésrõl.
          Vagy csak a saját beugratós hülye vicceidet érted, vagy ennyire meleg van?
          [align=right][snapback]143637[/snapback][/align]

          Ha hiszed, ha nem, rájöttem. rolleyes_2.gif Szerinted a smiley minek van ott? Vagy csak egy kis flame végett post-oltál ide? gondolkodik.gif

          Hozzászólás: UHU-Linux 1.2 Live R0 (júlia) #2024754
          bepe79
          Felhasználó

            Még nem aktív az oldalon, link még nincs a .iso-hoz. Ezexerint emerson tényleg nem maradt fent éjfélig, és várnunk kell ma reggelig. 🙂

            Hozzászólás: UHU-Linux 1.2 Live R0 (júlia) #2024753
            bepe79
            Felhasználó

              Szörnyû lehet…  🙁
              [align=right][snapback]143630[/snapback][/align]

              Még ki se’ jött úm., és máris azt mondod rá, hogy szörnyû lehet? d3.gif

              Hozzászólás: UHU-Linux 1.2 Live R0 (júlia) #2024751
              bepe79
              Felhasználó

                Akkor ez nem fog csúszni fél évet, mint az Eidos, Atari, meg EA gamék. Max. egy éjszakát, reggelig szvsz meg mindenki ki fogja bírni. 🙂 Csak én nem. 🙂

                Hozzászólás: UHU 1.1.1 és UHU 1.2 között hálózat #2024912
                bepe79
                Felhasználó

                  Nem nekem kéne döngölnöm, ezt már általánosban kellett volna elkezdeni.
                  De nevezhetjük intelligenciának is.
                  [align=right][snapback]143617[/snapback][/align]

                  Ha tudnád, hogy a tanárok az iskolában is így beszélnek…
                  Errõl TV-mûsorok is vannak, meg a rádiókban is állandó téma…
                  Hogy lehet lenevelni olyasvalakit az „a”-zásról, aki nap, mint nap, a kollégáitól is egész nap így hallja, a buszon / villamoson / trolin ezt hallja, mindenhol ezt hallja..
                  Na mindegy. 🙂

                  Hozzászólás: UHU 1.1.1 és UHU 1.2 között hálózat #2024909
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Kértem már, hogy használd a magyar nyelv szintakszisát…
                    [align=right][snapback]143613[/snapback][/align]

                    SYNTAX ERROR. PRESS ANY KEY TO CONTINUE.

                    Hozzászólás: UHU 1.1.1 és UHU 1.2 között hálózat #2024908
                    bepe79
                    Felhasználó

                      icon_ohmygod.gif

                      Azt hiszem vannak sokan, akik ennél sokkal durvább helyesírási hibákat vétenek. Gondolj csak az earth_quake / user name / smith triumvirátusra. Ezt pedig, hogy a név elõtt ott az „a” betû, hiába döngölöd annak a tudatába, aki Pesten él… még az enyémbe is. De majd megpróbálok hatványozottan figyelni rá, hátha sikerül.

                      Hozzászólás: UHU 1.1.1 és UHU 1.2 között hálózat #2024906
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Bocs, hogy próbáltam gondolatolvasni, ígérem, többé nem teszem.
                        [align=right][snapback]143606[/snapback][/align]

                        Vannak itt rajtad kívül is gondolatolvasók…pl. a Mika a másik topicban, és még sokan mások… 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,681-2,690 / 3,376