Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nincs ezzel semmi gond… mindenkinek vannak furcsa dolgai 😉
[align=right][snapback]143643[/snapback][/align]🙂
Nem hiszitek el, de tényleg ennyire vártam. Lehet, hogy hihetetlennek tûnik, de naponta 600-szor frissítettem a böngészõ-oldalt, hogy hátha vagy az http://uhulivecd.linuxuser.hu/ vagy ide a linuxforum.hu-ra fölkerült már a final iso. De nem.
Ennyire nem érted, vagy nem akarod érteni?
attila1964 részérõl ez egy együttérzõ mondat volt arra, hogy nem bírod kivárni a reggelt. Szó nem volt disztró minõsítésrõl.
Vagy csak a saját beugratós hülye vicceidet érted, vagy ennyire meleg van?
[align=right][snapback]143637[/snapback][/align]Ha hiszed, ha nem, rájöttem.
Szerinted a smiley minek van ott? Vagy csak egy kis flame végett post-oltál ide? 
Még nem aktív az oldalon, link még nincs a .iso-hoz. Ezexerint emerson tényleg nem maradt fent éjfélig, és várnunk kell ma reggelig. 🙂
Szörnyû lehet… 🙁
[align=right][snapback]143630[/snapback][/align]Még ki se’ jött úm., és máris azt mondod rá, hogy szörnyû lehet?

Akkor ez nem fog csúszni fél évet, mint az Eidos, Atari, meg EA gamék. Max. egy éjszakát, reggelig szvsz meg mindenki ki fogja bírni. 🙂 Csak én nem. 🙂
Nem nekem kéne döngölnöm, ezt már általánosban kellett volna elkezdeni.
De nevezhetjük intelligenciának is.
[align=right][snapback]143617[/snapback][/align]Ha tudnád, hogy a tanárok az iskolában is így beszélnek…
Errõl TV-mûsorok is vannak, meg a rádiókban is állandó téma…
Hogy lehet lenevelni olyasvalakit az „a”-zásról, aki nap, mint nap, a kollégáitól is egész nap így hallja, a buszon / villamoson / trolin ezt hallja, mindenhol ezt hallja..
Na mindegy. 🙂Kértem már, hogy használd a magyar nyelv szintakszisát…
[align=right][snapback]143613[/snapback][/align]SYNTAX ERROR. PRESS ANY KEY TO CONTINUE.

Azt hiszem vannak sokan, akik ennél sokkal durvább helyesírási hibákat vétenek. Gondolj csak az earth_quake / user name / smith triumvirátusra. Ezt pedig, hogy a név elõtt ott az „a” betû, hiába döngölöd annak a tudatába, aki Pesten él… még az enyémbe is. De majd megpróbálok hatványozottan figyelni rá, hátha sikerül.
Bocs, hogy próbáltam gondolatolvasni, ígérem, többé nem teszem.
[align=right][snapback]143606[/snapback][/align]Vannak itt rajtad kívül is gondolatolvasók…pl. a Mika a másik topicban, és még sokan mások… 😀
-
SzerzőBejegyzés