Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A tény, az tény marad: A szolgáltató nevétõl függetlenül nagyon lassú a fórum… :angry2:
[align=right][snapback]143743[/snapback][/align]Nekem is lassú. Nem tudom miért, de az IPB-engine-es fórumok mindegyike az életre kelésétõl számított rövid idõn belül irtózatosan belassul. Akár sok kis topic van, és azok max. 3-4-5 oldalasok, akár nem hagyják elharapózni a topicokat, és csak pár van belõlük, de azok 80-100-130 oldalasak.
Bocsáss meg, attól, hogy a gazdád nevet váltott, én még az Axeleroval kötöttem szerzõdést.
[align=right][snapback]143742[/snapback][/align]Ez is igaz mondjuk.
Most rettenetesen lassú.
Axelero ADSL, Magyarország,Hali!
Elkezdtem már. De nagyon lassan haladok… Csinálom, amikor otthon vagyok (keveset vagyok).
Jön, jön, jön…
ha lesz idõd, azért nekieshetnél, speciel én használnám az újat is magyarul…
sõt inkább az új hunt használnám, mint a neki megfelelõ ent.
[align=right][snapback]141997[/snapback][/align]haly
Emeson- allah növessze hosszúra a szakállad! 🙂
de rosszak a letöltési linkek az oldaladon. szerintem.
rossz: [url url=http://ftp//ftp.uhulinux.hu/uhu/live/R0/UHU-Linux_1.2_Live-R0.iso]http://ftp//ftp.uhulinux.hu/uhu/live/R0/UH…1.2_Live-R0.iso[/url]
jó: ftp://ftp.uhulinux.hu/uhu/live/R0/UHU-Linux_1.2_Live-R0.isorossz: [url url=http://ftp//ftp.uhulinux.hu/uhu/live/R0/UHU-Linux_1.2_Live-R0.md5]http://ftp//ftp.uhulinux.hu/uhu/live/R0/UH…1.2_Live-R0.md5[/url]
jó: ftp://ftp.uhulinux.hu/uhu/live/R0/UHU-Linux_1.2_Live-R0.md5
[align=right][snapback]143673[/snapback][/align]Közben találtam jó mirrort, és már csorog is lefelé.
Próbáltam letölteni, de már nem él a hivatalos web-lap szerinti lynk: [url url=http://ftp//ftp.uhulinux.hu/uhu/live/R0/UHU-Linux_1.2_Live-R0.iso]http://ftp//ftp.uhulinux.hu/uhu/live/R0/UH…1.2_Live-R0.iso[/url] 🙁
Se Firefoxal, se IE6-al nem megy. :blink:Már csak kb. 5 óra..
-
SzerzőBejegyzés