bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,671-2,680 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003386
    bepe79
    Felhasználó

      A tény, az tény marad: A szolgáltató nevétõl függetlenül nagyon lassú a fórum…  :angry2:
      [align=right][snapback]143743[/snapback][/align]

      Nekem is lassú. Nem tudom miért, de az IPB-engine-es fórumok mindegyike az életre kelésétõl számított rövid idõn belül irtózatosan belassul. Akár sok kis topic van, és azok max. 3-4-5 oldalasok, akár nem hagyják elharapózni a topicokat, és csak pár van belõlük, de azok 80-100-130 oldalasak.

      Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003385
      bepe79
      Felhasználó

        Bocsáss meg, attól, hogy a gazdád nevet váltott, én még az Axeleroval kötöttem szerzõdést.
        [align=right][snapback]143742[/snapback][/align]

        Ez is igaz mondjuk.

        Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003382
        bepe79
        Felhasználó

          Most rettenetesen lassú.
          Axelero ADSL, Magyarország,

          Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003381
          bepe79
          Felhasználó
            Hozzászólás: slax-hu #1972268
            bepe79
            Felhasználó

              Hali!

              Elkezdtem már. De nagyon lassan haladok… Csinálom, amikor otthon vagyok (keveset vagyok).

              Jön, jön, jön…

              Hozzászólás: slax-hu #1972266
              bepe79
              Felhasználó

                ha lesz idõd, azért nekieshetnél, speciel én használnám az újat is magyarul…
                sõt inkább az új hunt használnám, mint a neki megfelelõ ent.
                [align=right][snapback]141997[/snapback][/align]

                Hozzászólás: UHU-Linux 1.2 Live R0 (júlia) #2024769
                bepe79
                Felhasználó

                  haly

                  Emeson- allah növessze hosszúra a szakállad! 🙂

                  de rosszak a letöltési linkek az oldaladon. szerintem.

                  rossz: [url url=http://ftp//ftp.uhulinux.hu/uhu/live/R0/UHU-Linux_1.2_Live-R0.iso]http://ftp//ftp.uhulinux.hu/uhu/live/R0/UH…1.2_Live-R0.iso[/url]
                  jó:      ftp://ftp.uhulinux.hu/uhu/live/R0/UHU-Linux_1.2_Live-R0.iso

                  rossz: [url url=http://ftp//ftp.uhulinux.hu/uhu/live/R0/UHU-Linux_1.2_Live-R0.md5]http://ftp//ftp.uhulinux.hu/uhu/live/R0/UH…1.2_Live-R0.md5[/url]
                  jó:      ftp://ftp.uhulinux.hu/uhu/live/R0/UHU-Linux_1.2_Live-R0.md5
                  [align=right][snapback]143673[/snapback][/align]

                  Hozzászólás: UHU-Linux 1.2 Live R0 (júlia) #2024767
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Közben találtam jó mirrort, és már csorog is lefelé.

                    Hozzászólás: UHU-Linux 1.2 Live R0 (júlia) #2024766
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Próbáltam letölteni, de már nem él a hivatalos web-lap szerinti lynk: [url url=http://ftp//ftp.uhulinux.hu/uhu/live/R0/UHU-Linux_1.2_Live-R0.iso]http://ftp//ftp.uhulinux.hu/uhu/live/R0/UH…1.2_Live-R0.iso[/url] 🙁
                      Se Firefoxal, se IE6-al nem megy. :blink:

                      Hozzászólás: UHU-Linux 1.2 Live R0 (júlia) #2024761
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Már csak kb. 5 óra..

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,671-2,680 / 3,376