bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 451-460 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Safari (mar nem csak Mac-re) #2119023
    bepe79
    Felhasználó
      vizsla wrote:
      safari ugyanazt a KDE által kifejlesztett KHTML-t használja, mint a konqueror, legfeljebb később.
      Innentől kezdve, hú de jó volna, ha lenne safari linukszra mert… fejtegetésnek nincs értelme.

      Aham. Ezek szerint szerinted ha letezik Q3 Q3 engine-el, akkor senki ne akarjon Call of Duty jatekot, meg mast sem, mert minek: ugyanaz az engine, es mar van belole egy game, amit az hajt. Na kb. ilyen szintu blodsegeket kajabalsz bele a vilagba.
      A loteri doglott kutyat nem erdekli a Konqueror, meg hogy az milyen engine-el megy, ha a Safarirol beszelunk.
      Es nem, meg nincs Safari linux ala, akarhogyan is forgatod, csurod, csavarod a dolgot. Majd ha lesz Safari engine-es program linux ala, es a neve is Safari lesz, na akkor elmondhatjuk, hogy igen, van a Safari-nak linux portja.

      Hozzászólás: Safari (mar nem csak Mac-re) #2119020
      bepe79
      Felhasználó
        vizsla wrote:
        „Mindenféleképp szükség van rá, linux alá is.”
        Gyakorlatilag van. Konqueror a neve. (Hivatalosan el lett ismerve, hogy khtml motor dobog a safari szívében: Keynote 2003.)

        „En varom linuxra is, miota feltettem win-re, azota az fut, azt hasznalom most. (:
        Kulsore is nagyon bejon, tab-okat nagyon jol kezel, tobb tab-ot is lehet egyszerre (akar az osszeset) bookmark-ba tenni, szoval nekem bejovos.”
        Rz megint az a tipikus hozzáállás, amit utálok. (Ált. winfan oldalról: hú a win már ezt is tudja… nagy cucc a linuksz már régen… akkor is.)
        Ugyanazt tudja a konqueror is, csak ált. hamarabb. Habár 2003 óta a konqueror is kap a safaritól. (Nem véletlen a hasonlóság… kivéve annak, aki egyiket sem ismeri csak mesél…)

        Szóval megint qurvára mellébeszélős lesz ez a topic is.
        Alig várom a konq vs. safari flame-et, melyen Steve is röhögne… ha értene magyarul.

        No rush, take it easy, easyrider, calm down, chill `ya! Mert meg elvisz egy szivroham, es azt nem vennem a lelkemre. Szar lehet, hogy uldozesi maniad van, es mindig, mindenben csak a rosszat latod… Nem tunt fel, hogy nem a linux-os verzioval hoztam kapcsolatba, hanem a firefox tab kezelesehez hasonlitottam? Senki nem beszelt konquerorrol, meg linuxrol, meg arrol sem, hogy linuxra nem letezik safari motor…

        Hozzászólás: Safari (mar nem csak Mac-re) #2119021
        bepe79
        Felhasználó
          vizsla wrote:
          „Mindenféleképp szükség van rá, linux alá is.”
          Gyakorlatilag van. Konqueror a neve. (Hivatalosan el lett ismerve, hogy khtml motor dobog a safari szívében: Keynote 2003.)

          „En varom linuxra is, miota feltettem win-re, azota az fut, azt hasznalom most. (:
          Kulsore is nagyon bejon, tab-okat nagyon jol kezel, tobb tab-ot is lehet egyszerre (akar az osszeset) bookmark-ba tenni, szoval nekem bejovos.”
          Rz megint az a tipikus hozzáállás, amit utálok. (Ált. winfan oldalról: hú a win már ezt is tudja… nagy cucc a linuksz már régen… akkor is.)
          Ugyanazt tudja a konqueror is, csak ált. hamarabb. Habár 2003 óta a konqueror is kap a safaritól. (Nem véletlen a hasonlóság… kivéve annak, aki egyiket sem ismeri csak mesél…)

          Szóval megint qurvára mellébeszélős lesz ez a topic is.
          Alig várom a konq vs. safari flame-et, melyen Steve is röhögne… ha értene magyarul.

          No rush, take it easy, easyrider, calm down, chill `ya! Mert meg elvisz egy szivroham, es azt nem vennem a lelkemre. Szar lehet, hogy uldozesi maniad van, es mindig, mindenben csak a rosszat latod… Nem tunt fel, hogy nem a linux-os verzioval hoztam kapcsolatba, hanem a firefox tab kezelesehez hasonlitottam? Senki nem beszelt konquerorrol, meg linuxrol, meg arrol sem, hogy linuxra nem letezik safari motor…

          Hozzászólás: openSUSE 10.3 #2096149
          bepe79
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Bepe kiszállt egy kád habfürdőből, tükörbe nézett, és a fejéhez kapott.

            De ki fotózta le?

            OMG icon_ohmygod.gif d3.gif  Sajnos nincs annyi penze a susenak, hogy az arcomat adjam a 10.3-hoz.. biggrin_2.gif

            Hozzászólás: openSUSE 10.3 #2096150
            bepe79
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Bepe kiszállt egy kád habfürdőből, tükörbe nézett, és a fejéhez kapott.

              De ki fotózta le?

              OMG icon_ohmygod.gif d3.gif  Sajnos nincs annyi penze a susenak, hogy az arcomat adjam a 10.3-hoz.. biggrin_2.gif

              Hozzászólás: Safari (mar nem csak Mac-re) #2119008
              bepe79
              Felhasználó
                balev wrote:
                Mindenféleképp szükség van rá, linux alá is. Mivel egyre többen használnak Mac-et, nem elég csak IE és FF kompatibilitás bűvölés (CSS).

                En varom linuxra is, miota feltettem win-re, azota az fut, azt hasznalom most. (:
                Kulsore is nagyon bejon, tab-okat nagyon jol kezel, tobb tab-ot is lehet egyszerre (akar az osszeset) bookmark-ba tenni, szoval nekem bejovos. Az ablak tetejen sem ektelenkedik a ronda kek csik, mint az osszes tobbi win-es programnal, szoval elnyerte a tetszesem. Meg kijon par verzio, es legalabb olyan hasznalhato lesz, mint az ff vagy az ie7.

                Hozzászólás: Safari (mar nem csak Mac-re) #2119009
                bepe79
                Felhasználó
                  balev wrote:
                  Mindenféleképp szükség van rá, linux alá is. Mivel egyre többen használnak Mac-et, nem elég csak IE és FF kompatibilitás bűvölés (CSS).

                  En varom linuxra is, miota feltettem win-re, azota az fut, azt hasznalom most. (:
                  Kulsore is nagyon bejon, tab-okat nagyon jol kezel, tobb tab-ot is lehet egyszerre (akar az osszeset) bookmark-ba tenni, szoval nekem bejovos. Az ablak tetejen sem ektelenkedik a ronda kek csik, mint az osszes tobbi win-es programnal, szoval elnyerte a tetszesem. Meg kijon par verzio, es legalabb olyan hasznalhato lesz, mint az ff vagy az ie7.

                  Hozzászólás: Safari (mar nem csak Mac-re) #2119004
                  bepe79
                  Felhasználó

                    [SIZE=11px]Na, fent is van. [/SIZE]smiley.gif Az eloiteleteket megcafolandoan mondom, hogy nem is olyan rossz. Sot!

                    bepesafari301bimage1GVkU.jpg

                    Hatarozottan kellemes, es gyors is. Mas forum-beszolasokkal ellentetben egyaltalan nem fagy, es mivel ez mar tartalmazza a megfelelo biztonsagi res-tomeseket, ezert biztonsagosnak is nevezheto. Hatarozottan megnyero, erdemes kiprobalni.

                    Hozzászólás: Safari (mar nem csak Mac-re) #2119005
                    bepe79
                    Felhasználó

                      [SIZE=11px]Na, fent is van. [/SIZE]smiley.gif Az eloiteleteket megcafolandoan mondom, hogy nem is olyan rossz. Sot!

                      bepesafari301bimage1GVkU.jpg

                      Hatarozottan kellemes, es gyors is. Mas forum-beszolasokkal ellentetben egyaltalan nem fagy, es mivel ez mar tartalmazza a megfelelo biztonsagi res-tomeseket, ezert biztonsagosnak is nevezheto. Hatarozottan megnyero, erdemes kiprobalni.

                      Hozzászólás: Safari (mar nem csak Mac-re) #2119000
                      bepe79
                      Felhasználó
                        vizsla wrote:
                        Bár nem értem, hogy miért linukszos hír, de

                        talán pont nem kéne reklámozni, mert annak is elmegy a kedve a safaritól, aki mac-et használ. :)))) (Vagy ez a célod?)

                        Annyira rossz lett a win-es portja? En most szedtem le, azert kerdem. Erdemes feltenni, vagy nagyon gyerekcipoben jar meg?

                      10 bejegyzés megtekintése - 451-460 / 3,376