Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vizsla wrote:safari ugyanazt a KDE által kifejlesztett KHTML-t használja, mint a konqueror, legfeljebb később.
Innentől kezdve, hú de jó volna, ha lenne safari linukszra mert… fejtegetésnek nincs értelme.Aham. Ezek szerint szerinted ha letezik Q3 Q3 engine-el, akkor senki ne akarjon Call of Duty jatekot, meg mast sem, mert minek: ugyanaz az engine, es mar van belole egy game, amit az hajt. Na kb. ilyen szintu blodsegeket kajabalsz bele a vilagba.
A loteri doglott kutyat nem erdekli a Konqueror, meg hogy az milyen engine-el megy, ha a Safarirol beszelunk.
Es nem, meg nincs Safari linux ala, akarhogyan is forgatod, csurod, csavarod a dolgot. Majd ha lesz Safari engine-es program linux ala, es a neve is Safari lesz, na akkor elmondhatjuk, hogy igen, van a Safari-nak linux portja.vizsla wrote:„Mindenféleképp szükség van rá, linux alá is.”
Gyakorlatilag van. Konqueror a neve. (Hivatalosan el lett ismerve, hogy khtml motor dobog a safari szívében: Keynote 2003.)„En varom linuxra is, miota feltettem win-re, azota az fut, azt hasznalom most. (:
Kulsore is nagyon bejon, tab-okat nagyon jol kezel, tobb tab-ot is lehet egyszerre (akar az osszeset) bookmark-ba tenni, szoval nekem bejovos.”
Rz megint az a tipikus hozzáállás, amit utálok. (Ált. winfan oldalról: hú a win már ezt is tudja… nagy cucc a linuksz már régen… akkor is.)
Ugyanazt tudja a konqueror is, csak ált. hamarabb. Habár 2003 óta a konqueror is kap a safaritól. (Nem véletlen a hasonlóság… kivéve annak, aki egyiket sem ismeri csak mesél…)Szóval megint qurvára mellébeszélős lesz ez a topic is.
Alig várom a konq vs. safari flame-et, melyen Steve is röhögne… ha értene magyarul.No rush, take it easy, easyrider, calm down, chill `ya! Mert meg elvisz egy szivroham, es azt nem vennem a lelkemre. Szar lehet, hogy uldozesi maniad van, es mindig, mindenben csak a rosszat latod… Nem tunt fel, hogy nem a linux-os verzioval hoztam kapcsolatba, hanem a firefox tab kezelesehez hasonlitottam? Senki nem beszelt konquerorrol, meg linuxrol, meg arrol sem, hogy linuxra nem letezik safari motor…
vizsla wrote:„Mindenféleképp szükség van rá, linux alá is.”
Gyakorlatilag van. Konqueror a neve. (Hivatalosan el lett ismerve, hogy khtml motor dobog a safari szívében: Keynote 2003.)„En varom linuxra is, miota feltettem win-re, azota az fut, azt hasznalom most. (:
Kulsore is nagyon bejon, tab-okat nagyon jol kezel, tobb tab-ot is lehet egyszerre (akar az osszeset) bookmark-ba tenni, szoval nekem bejovos.”
Rz megint az a tipikus hozzáállás, amit utálok. (Ált. winfan oldalról: hú a win már ezt is tudja… nagy cucc a linuksz már régen… akkor is.)
Ugyanazt tudja a konqueror is, csak ált. hamarabb. Habár 2003 óta a konqueror is kap a safaritól. (Nem véletlen a hasonlóság… kivéve annak, aki egyiket sem ismeri csak mesél…)Szóval megint qurvára mellébeszélős lesz ez a topic is.
Alig várom a konq vs. safari flame-et, melyen Steve is röhögne… ha értene magyarul.No rush, take it easy, easyrider, calm down, chill `ya! Mert meg elvisz egy szivroham, es azt nem vennem a lelkemre. Szar lehet, hogy uldozesi maniad van, es mindig, mindenben csak a rosszat latod… Nem tunt fel, hogy nem a linux-os verzioval hoztam kapcsolatba, hanem a firefox tab kezelesehez hasonlitottam? Senki nem beszelt konquerorrol, meg linuxrol, meg arrol sem, hogy linuxra nem letezik safari motor…
kisbetu wrote:Bepe kiszállt egy kád habfürdőből, tükörbe nézett, és a fejéhez kapott.De ki fotózta le?
OMG
Sajnos nincs annyi penze a susenak, hogy az arcomat adjam a 10.3-hoz..
kisbetu wrote:Bepe kiszállt egy kád habfürdőből, tükörbe nézett, és a fejéhez kapott.De ki fotózta le?
OMG
Sajnos nincs annyi penze a susenak, hogy az arcomat adjam a 10.3-hoz..
balev wrote:Mindenféleképp szükség van rá, linux alá is. Mivel egyre többen használnak Mac-et, nem elég csak IE és FF kompatibilitás bűvölés (CSS).En varom linuxra is, miota feltettem win-re, azota az fut, azt hasznalom most. (:
Kulsore is nagyon bejon, tab-okat nagyon jol kezel, tobb tab-ot is lehet egyszerre (akar az osszeset) bookmark-ba tenni, szoval nekem bejovos. Az ablak tetejen sem ektelenkedik a ronda kek csik, mint az osszes tobbi win-es programnal, szoval elnyerte a tetszesem. Meg kijon par verzio, es legalabb olyan hasznalhato lesz, mint az ff vagy az ie7.balev wrote:Mindenféleképp szükség van rá, linux alá is. Mivel egyre többen használnak Mac-et, nem elég csak IE és FF kompatibilitás bűvölés (CSS).En varom linuxra is, miota feltettem win-re, azota az fut, azt hasznalom most. (:
Kulsore is nagyon bejon, tab-okat nagyon jol kezel, tobb tab-ot is lehet egyszerre (akar az osszeset) bookmark-ba tenni, szoval nekem bejovos. Az ablak tetejen sem ektelenkedik a ronda kek csik, mint az osszes tobbi win-es programnal, szoval elnyerte a tetszesem. Meg kijon par verzio, es legalabb olyan hasznalhato lesz, mint az ff vagy az ie7.[SIZE=11px]Na, fent is van. [/SIZE]
Az eloiteleteket megcafolandoan mondom, hogy nem is olyan rossz. Sot!
Hatarozottan kellemes, es gyors is. Mas forum-beszolasokkal ellentetben egyaltalan nem fagy, es mivel ez mar tartalmazza a megfelelo biztonsagi res-tomeseket, ezert biztonsagosnak is nevezheto. Hatarozottan megnyero, erdemes kiprobalni.
[SIZE=11px]Na, fent is van. [/SIZE]
Az eloiteleteket megcafolandoan mondom, hogy nem is olyan rossz. Sot!
Hatarozottan kellemes, es gyors is. Mas forum-beszolasokkal ellentetben egyaltalan nem fagy, es mivel ez mar tartalmazza a megfelelo biztonsagi res-tomeseket, ezert biztonsagosnak is nevezheto. Hatarozottan megnyero, erdemes kiprobalni.
vizsla wrote:Bár nem értem, hogy miért linukszos hír, detalán pont nem kéne reklámozni, mert annak is elmegy a kedve a safaritól, aki mac-et használ. :)))) (Vagy ez a célod?)
Annyira rossz lett a win-es portja? En most szedtem le, azert kerdem. Erdemes feltenni, vagy nagyon gyerekcipoben jar meg?
-
SzerzőBejegyzés
Az eloiteleteket megcafolandoan mondom, hogy nem is olyan rossz. Sot!