Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
En a 32 bitest rendeltem meg a 64 bites procimra. : – D Merthogy a 32-es alatt meg talan van eselyem programokat telepitgetni mindenfele gondok nelkul, meg wine-vel sem kell annyit vacakolni, stb. stb. Lehet, hogy majd rendelek egyet a 64 bitesbol is, de csak abban az esetben, ha megy a netem a Feisty-vel. Majd kiderul, hogy kezeli-e kapasbol a bcm43xx-et.
Vladi wrote:attila1964 wrote:Én csak azt nem értem, hogy sok kollégának miért nem volt jó pl. az április 15.-i ISO, ami nálam kb. 30 perc alatt lejött… :-Ezt én sem értem. Nekem már 3 napja fennvan. Lejött kb 10 perc alatt. 😛
Valoszinuleg azert, mert erdemes azert megvarni a hivatalos bejelentest, es a hivatalos final ISO-kat. Nem veletlenul jott ki par napja egy RC verzio meg, ami meg nem volt final. Ld. hup-os cikk, meg itt par oldallal elorebb. Lehet, hogy a ketto megegyezik, de akkor miert `kiadasra jelolt utolso teszt-verzio`-kent harangoztak be azt, es miert nem final-kent?
ako17 wrote:GO:MBI wrote:Úh nálam nem is megy az upgrade, beáll a program (gondolom terheltek a szerverek). Persze, a hivatalos megjelenés első estéjén ez evidens 😀
No, majd talán holnap reggel.Én is upgrade-elek,bár ezek szerint én még pont az elején csíptem el,mivel nekem jövöget – bár kegyetlen lassan… Úgy 4órája indítottam el és 70KB/s fölé nem igazán ugrott,sőt,volt amikor nem is tudta mérni,annyira lassú volt… jelenleg a 884. csomagot tölti az 1076-ból,szóval még egy ideig el fog szórakozni és reggel,amikor ki tudnám próbálni,majd menni kell… A sors kegyetlen…
Nekem meg nem is enged letolteni az angol net-szolgaltatom. Mondjuk ha engedne se tudnek leszedni semmit, mert 5 percenkent szakad, meg jelet veszt (wireless), meg olyan tetu lassu, mint a bun. Ugyhogy meg kell varnom a CD-t. : – (
smica, a mi Ubuntu Feisty CD-inket meg mar postazzak is nemsokara! 🙂 Remeljuk, hamar megerkezik. Azt meg meg jobban, hogy szereti a bcm43xx-et. 😮 ::)
A land of linux-nak ( http://www.landoflinux.co.uk/store/ ) maris van pofaja 2 fontert arulni az ubuntu 7.04-et.. Holott nemhogy ingyenes, de meg a CD is ingyen megrendelheto (ingyenes postazas mellett raadasul) kozvetlenul, hivatalosan az Ubuntu-tol. Es nem sul le a bor a kepukrol.
erdsiger wrote:Xubuntu 7.04-ről tud valaki? Sehol sem látom…Szerk.: Na, csak meglett. Az előbb még nem jött be a hivatalos oldaluk, de most már megvan.
Igen, lehet.
http://www.xubuntu.com/feisty_release
„Xubuntu 7.04 Released„
Es ott van a letoltesi link is.
Hivatalos bejelentes: https://lists.ubuntu.com/archives/ubuntu-announce/2007-April/000102.html
Ujdonsagok listaja, ismertetes (Release Notes): http://www.ubuntu.com/getubuntu/releasenotes/704
Uj feature-ok bemutatasa, kepek, ujdonsagok hosszas ismertetese: http://www.ubuntu.com/getubuntu/releasenotes/704tour
Regebbi Ubunturol upgrade segitseg: https://help.ubuntu.com/community/FeistyUpgrades
Letoltes (Ubuntu Linux 7.04 `Feisty Fawn Herd` 32 bit): http://ftp.ussg.iu.edu/linux/ubuntu-releases/7.04/ubuntu-7.04-desktop-i386.iso
Letoltes (Ubuntu Linux 7.04 `Feisty Fawn Herd` 64 bit): http://mirror.cc.columbia.edu/pub/linux/ubuntu/releases/7.04/ubuntu-7.04-desktop-amd64.iso
Remelem, ezzel mar a balev kollega is elegedett lesz. 🙂
Mar fent van a distrowatch-on is: http://distrowatch.com/?newsid=04178
szerk.
balev wrote:Mivel kisbetu és Macskajancsi úgy néz ki távol van, pillanatnyilag én vettem át a basztatás szerepét.
Bepe, veled tényleg nem lehet szót érteni? Ne vedd rossz néven amit mondunk, nem azért tesszük, csak így ennek nincs sok értelme, ennyi.Mar forditottam is, csak nem lattam, amit irtal. Az ubuntu.com-ra koncentralok.
-
SzerzőBejegyzés