Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az Intel 9xx meg egy IGP, shared memory-s vacak, mindennek lehet nevezni, amit tud, csak normalis 3D-nek nem. Ugyanez mondhato el a shared memory-s ATi Radeon Xpress 1100 / 1150-rol is, amit szinten eloszeretettel raknak laptopba, es meg a BIOS-at is atsutik pofatlan, gerinctelen modon..
Ha jatekra is kell a laptop, akkor ne a fenti IGP-s videovezerlokkel vedd, hanem normalis vga legyen benne.ventura wrote:mint pl. az enyém? ;>En amikor irtam elorebb, hogy a zoldes, meg az esocseppes desktop tetszik, akkor a zoldes alatt a tiedre gondoltam. Baromi jol nez ki azzal a zold alapu, attetszo konzol-ablakkal.
ventura wrote:mint pl. az enyém? ;>En amikor irtam elorebb, hogy a zoldes, meg az esocseppes desktop tetszik, akkor a zoldes alatt a tiedre gondoltam. Baromi jol nez ki azzal a zold alapu, attetszo konzol-ablakkal.
Nekem is Acer laptopom van, de 2006 novemberetol egyetlen egy problema sem volt vele. Meg arra is figyelt az Acer hogy a belerakott `gyari` DVD-ujrairo az Pioneer legyen, ne holmi gagyi, mert ugye laptopoknal fontosabb a tartossag. Ugyhogy en az Aspire 5051-el meg vagyok elegedve.
VectoR wrote:Nem, köszi én nem küldöm, elég amit közvetve kapok:)))Miert, mit szoktal kapni? Inkabb orulnenek neki, hogy van egy magyar fejlesztesu UNIX-szeru OS, a bP.
Nyilvan nem az a celotok, hogy lemossatok az Ubuntu-t vele, meg nepszerubb legyen nala, de szerintem jo dolog, hogy a bP, a Frugal es az UHU magyar. Meg a Slax-HU, meg meg ki tudja, mi minden, amirol en nem is tudok.VectoR wrote:Nem, köszi én nem küldöm, elég amit közvetve kapok:)))Miert, mit szoktal kapni? Inkabb orulnenek neki, hogy van egy magyar fejlesztesu UNIX-szeru OS, a bP.
Nyilvan nem az a celotok, hogy lemossatok az Ubuntu-t vele, meg nepszerubb legyen nala, de szerintem jo dolog, hogy a bP, a Frugal es az UHU magyar. Meg a Slax-HU, meg meg ki tudja, mi minden, amirol en nem is tudok.Megvettem a Mandriva 2007.1-et a landoflinux.co.uk-n. 🙂 Par nap mulva ideer, felrakom, es irok tapasztalatokat.
Helyesiras.
Ezt az oldalt kisbetu-nek ajanlom: http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=18455&view=findpost&p=4890677 ;D Ha az itteni zavarni szokott, akkor erre mit mondanal?
medveapu wrote:bepe79 wrote:En a 32 bitest rendeltem meg a 64 bites procimra. : – D Merthogy a 32-es alatt meg talan van eselyem programokat telepitgetni mindenfele gondok nelkul, meg wine-vel sem kell annyit vacakolni, stb. stb. Lehet, hogy majd rendelek egyet a 64 bitesbol is, de csak abban az esetben, ha megy a netem a Feisty-vel. Majd kiderul, hogy kezeli-e kapasbol a bcm43xx-et.Hogyhogy nem a 3cd-s csomagot rendelted, amiben van 2db 32bites és 1 64bites?
„I would like:
3 Ubuntu CDs (2 PC Edition, 1 64-bit PC Edition) „„3 CDs requested on 2007-04-11. 3 CDs were approved and sent to the shipping company on 2007-04-14. Please note requests usually take from 4 to 6 weeks to deliver, depending on the country of shipping.”
Amikor en rendeltem, meg nem volt odairva, hogy melyik mit tartalmaz konkretan, mint anno a Dappernel. Mert azok utan par oraval rendeltem, hogy kiraktak az infot, hogy lehet rendelni.
attila1964: nekem sajna nincs otletem, hogy mit lehetne azzal csinalni
ako17 wrote:Hm… Hogy megy ez a rendelés? Mert ha tényleg ingyen van,azért rendelek egyet én is… 🙂Requesting CDs from ShipIt
Ubuntu is available free of charge and we can send you CDs of the latest version (7.04) with no extra cost, but the delivery may take up to ten weeks, so you should consider downloading the CD images if you have a fast Internet connection.Azaz CD rendeles: elerheto inggyenesen, es CD-n kuldjuk ki neked a legutolso verziot (7.04) mindenfele koltseg nelkul, de a kiszallitas tobb idot is igenybe vehet, akar tobb, mint 10 hetet is, ugyhogy ha gyors internet kapcsolatod van, akkor inkabb a CD image (ISO) letolteset ajanljuk.
Roviden ennyi pongyolan az en forditasomban.
Es tenyleg ingyenes, meg a kiszallitas is ingyenes, mert en az Ubuntu 6.06 LTS-bol mar rendeltem az iden, es meg is jott, mindenfele koltseg-vonzat nelkul. Az adatokat kell majd megadnod, vagy elotte regisztralnod magad es belepve rendelni. Termeszetesen korrekt nevvel es helyes adatokkal.
-
SzerzőBejegyzés