bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mandriva Linux 2007 Spring (aka 2007.1) #2090795
    bepe79
    Felhasználó

      System Requirements:

      CPU: Any Intel or AMD processor – dual-core supported
      RAM: 256 MB minimum, 512 MB recommended
      DVD drive required
      Video Card: NVIDIA, ATI, Intel® i8xx and i9xx, SIS, Matrox, VIA. 3D desktop features requires NVIDIA GeForce or later, ATI Radeon 7000 or later, or Intel i810 to i965.
      Sound Card: Any Sound Blaster-compatible card and AC97 – please note that Creative Labs X-Fi cards are not currently supported.
      Minimum hard disk space: 3GB for a smooth installation- 4GB if you plan to use KDE 4.
      Serial ATA: Most controllers supported in non-RAID mode and some in RAID mode.

      Hozzászólás: Mandriva Linux 2007 Spring (aka 2007.1) #2090794
      bepe79
      Felhasználó

        2007s_webfocus_home_en.jpg

        Hozzászólás: Mandriva Linux 2007 Spring (aka 2007.1) #2090793
        bepe79
        Felhasználó

          Itt: http://wiki.mandriva.com/en/Releases/Mandriva/2007.1/Notes talaljatok a release notes-ot, hihetetlen sok dolog van benne az ntfs3g-tol kezdve az uj wireless chipsetek tamogatasaig.

          Hozzászólás: Mandriva Linux 2007 Spring (aka 2007.1) #2090792
          bepe79
          Felhasználó
            medveapu wrote:
            Mintha a distrowatch-on azt olvastam volna, hogy megjelent.

            Jol olvastad! (:

            Mandriva Linux 2007 Spring: Spring Is Here!

            http://www.mandriva.com/en/company/press/pr/mandriva_linux_2007_spring_spring_is_here

            Letoltes:

            Mandriva Linux 2007.1 (Spring) 32 bit: http://torrent.mandriva.com/public/mandriva-linux-2007-spring-free-dvd.i586.torrent

            Mandriva Linux 2007.1 (Spring) 64 bit: http://torrent.mandriva.com/public/mandriva-linux-2007-spring-free-dvd.x86_64.torrent

            Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086390
            bepe79
            Felhasználó

              masthead-feisty-right-1.png

              Hozzászólás: Pendrive disztrik #1995401
              bepe79
              Felhasználó
                FeriT wrote:
                Elméletileg a dolog működik:

                Bootolható pendrive-ra a LiveCD iso-ból egyszerűen átmásolni mindent és restart, de vajon a gyakorlatban?  Sajknos HDD nélkül nem tudom kipróbálni. esetleg megnézed?

                En probalgattam live disztrokat regen, es lefoglalnak egy bizonyos `RAM-diszket`, de ugy, hogy meg egy bizonyos meretu hely marad, ahova lehet pl. letoltogetni, lementegetni. Ha meg engedi is ennek a helynek a meretet beallitani a live-disztro, akkor meg egyszerubb. Ez akkor jol johet, ha nincs pl. hdd a gepben.

                Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086389
                bepe79
                Felhasználó
                  Vladi wrote:
                  első indításnál aszongya:
                  49710 days without being checked, (mármint a hdb2). Vagyis 140 éve. ;D

                  Másnak tapasztalat?

                  mad_2.gif icon_reclamao.gif 1867 ota nem vagy kepes megcsinalni? mad_2.gif icon_reclamao.gif

                  Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086385
                  bepe79
                  Felhasználó
                    ako17 wrote:
                    Ja és most végülis 19-én,vagy 20-án jön a teljesen végleges 7.04? Csak mert 19-et olvastam itt a fórumon,viszont a kiírások alapján én inkább 20-ra gondolnék…

                    Hat.. mar keso delutan-este 2 napot irt nekem, nem 3-at, ugyhogy lehet, hogy tartjak a 19-et. Na meg nem tudom milyen szekhelyu az Ubuntu, de ha USA, akkor a kb. 8 ora eltolodassal is szamolni kell.

                    Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086380
                    bepe79
                    Felhasználó
                      attila1964 wrote:
                      bepe79! Áruld már el, lécci-lécci-lécci, hogy végülis melyik disztrót használod? Én ezt már nem tudom követni…  😛

                      Egyiket sem. (: Merthogy eddig nem nagyon talaltam olyat, ami kapasbol jol kezelne a bcm43xx chipsetes Broadcom wireless kartyamat, ami nekem letkerdes. Most varom az Ubuntu 7.04-et, a Mandriva 2007.1-et, es meg a Mepis 6.5-ot sem irtam le ezek mellett. A 3 nagyagyu kozul az nyer, amelyik kapasbol tudja kezelni a Broadcom wifi kartyamat. Az Ubuntu-t szeretnem a legjobban (azert varom ennyire), 2. helyen az uj Mandriva all, es legvegso esetben, ha ezek nem kezelik normalisan, akkor felrakom a Mepis 6.5-ot, ami tobb, mint valoszinu, hogy jo lesz hozza.

                      Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086378
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Bar ugy lenne.. de nekem sajnos meg mindig 3 napot mutat a szamlalo.  ::)

                      10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 3,376