Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
System Requirements:
CPU: Any Intel or AMD processor – dual-core supported
RAM: 256 MB minimum, 512 MB recommended
DVD drive required
Video Card: NVIDIA, ATI, Intel® i8xx and i9xx, SIS, Matrox, VIA. 3D desktop features requires NVIDIA GeForce or later, ATI Radeon 7000 or later, or Intel i810 to i965.
Sound Card: Any Sound Blaster-compatible card and AC97 – please note that Creative Labs X-Fi cards are not currently supported.
Minimum hard disk space: 3GB for a smooth installation- 4GB if you plan to use KDE 4.
Serial ATA: Most controllers supported in non-RAID mode and some in RAID mode.
Itt: http://wiki.mandriva.com/en/Releases/Mandriva/2007.1/Notes talaljatok a release notes-ot, hihetetlen sok dolog van benne az ntfs3g-tol kezdve az uj wireless chipsetek tamogatasaig.
medveapu wrote:Mintha a distrowatch-on azt olvastam volna, hogy megjelent.Jol olvastad! (:
Mandriva Linux 2007 Spring: Spring Is Here!
http://www.mandriva.com/en/company/press/pr/mandriva_linux_2007_spring_spring_is_here
Letoltes:
Mandriva Linux 2007.1 (Spring) 32 bit: http://torrent.mandriva.com/public/mandriva-linux-2007-spring-free-dvd.i586.torrent
Mandriva Linux 2007.1 (Spring) 64 bit: http://torrent.mandriva.com/public/mandriva-linux-2007-spring-free-dvd.x86_64.torrent
FeriT wrote:Elméletileg a dolog működik:Bootolható pendrive-ra a LiveCD iso-ból egyszerűen átmásolni mindent és restart, de vajon a gyakorlatban? Sajknos HDD nélkül nem tudom kipróbálni. esetleg megnézed?
En probalgattam live disztrokat regen, es lefoglalnak egy bizonyos `RAM-diszket`, de ugy, hogy meg egy bizonyos meretu hely marad, ahova lehet pl. letoltogetni, lementegetni. Ha meg engedi is ennek a helynek a meretet beallitani a live-disztro, akkor meg egyszerubb. Ez akkor jol johet, ha nincs pl. hdd a gepben.
Vladi wrote:első indításnál aszongya:
49710 days without being checked, (mármint a hdb2). Vagyis 140 éve. ;DMásnak tapasztalat?
1867 ota nem vagy kepes megcsinalni?
ako17 wrote:Ja és most végülis 19-én,vagy 20-án jön a teljesen végleges 7.04? Csak mert 19-et olvastam itt a fórumon,viszont a kiírások alapján én inkább 20-ra gondolnék…Hat.. mar keso delutan-este 2 napot irt nekem, nem 3-at, ugyhogy lehet, hogy tartjak a 19-et. Na meg nem tudom milyen szekhelyu az Ubuntu, de ha USA, akkor a kb. 8 ora eltolodassal is szamolni kell.
attila1964 wrote:bepe79! Áruld már el, lécci-lécci-lécci, hogy végülis melyik disztrót használod? Én ezt már nem tudom követni… 😛Egyiket sem. (: Merthogy eddig nem nagyon talaltam olyat, ami kapasbol jol kezelne a bcm43xx chipsetes Broadcom wireless kartyamat, ami nekem letkerdes. Most varom az Ubuntu 7.04-et, a Mandriva 2007.1-et, es meg a Mepis 6.5-ot sem irtam le ezek mellett. A 3 nagyagyu kozul az nyer, amelyik kapasbol tudja kezelni a Broadcom wifi kartyamat. Az Ubuntu-t szeretnem a legjobban (azert varom ennyire), 2. helyen az uj Mandriva all, es legvegso esetben, ha ezek nem kezelik normalisan, akkor felrakom a Mepis 6.5-ot, ami tobb, mint valoszinu, hogy jo lesz hozza.
Bar ugy lenne.. de nekem sajnos meg mindig 3 napot mutat a szamlalo. ::)
-
SzerzőBejegyzés

