Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Final candidate testing (utolso teszt verzio, mivel 3 nap mulva jon a final):
https://lists.ubuntu.com/archives/ubuntu-devel-announce/2007-April/000281.html

Azt susogjak egyesek, hogy megsem fog kesni a Feisty. Mondjuk en ebben ketelkednek azok utan, hogy a beta utan par napja jott ki valami RC1-es verzio, es ket nap lenne elvileg a final release-ig. Hat meglatjuk.
A Mandriva 2007.0 is most jott ki pendrive-ra, a Mandriva nemreg jelentette be. Kis picike 4 gigas pendrive-on lakozik. ;D
Feisty Fawn topik: http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=20657.0 😉
Feisty Fawn topik: http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=20657.0 😉
Na de ha a grub menu.lst-jeben a win-hez rossz dolog van rendelve, akkor sem szabadna ujraindulgatnia a gepnek, csak atadja a vezerlest, majd nem tudna a win-t inditani a rendszer, es ott gondolkodna (legalabbis nalam mindig ez volt). A SuSE felrakasaig rendesen indult mindig a Vista, es nem indult ujra a gep?
Na de ha a grub menu.lst-jeben a win-hez rossz dolog van rendelve, akkor sem szabadna ujraindulgatnia a gepnek, csak atadja a vezerlest, majd nem tudna a win-t inditani a rendszer, es ott gondolkodna (legalabbis nalam mindig ez volt). A SuSE felrakasaig rendesen indult mindig a Vista, es nem indult ujra a gep?
2007-04-17-07:21 Hozzászólás: AMD Athlon 64 X2 6000+ (ket mag, 3GHz, 2×1 MB L2 Cache) fillerekert !!! #2101163Joco8192 wrote:vizsla wrote:„A réz vezető (Cu) 1mm2-en 6A-t képes átengedni”
Amúgy ez hogy jött ki? (Lusta vagyok utánagondolni. :))Villamosipari suliban oktatási anyag a vilamosvezetők terhelhetősége.
Na de elhihetitek, hogy az nVidia es az ATi mernokei sem 8 altalanossal rendelkeznek. : – DDD
2007-04-17-07:21 Hozzászólás: AMD Athlon 64 X2 6000+ (ket mag, 3GHz, 2×1 MB L2 Cache) fillerekert !!! #2101164Joco8192 wrote:vizsla wrote:„A réz vezető (Cu) 1mm2-en 6A-t képes átengedni”
Amúgy ez hogy jött ki? (Lusta vagyok utánagondolni. :))Villamosipari suliban oktatási anyag a vilamosvezetők terhelhetősége.
Na de elhihetitek, hogy az nVidia es az ATi mernokei sem 8 altalanossal rendelkeznek. : – DDD
2007-04-16-22:36 Hozzászólás: AMD Athlon 64 X2 6000+ (ket mag, 3GHz, 2×1 MB L2 Cache) fillerekert !!! #2101157lacix wrote:kb 30-al kevesebb a gtxés még mindig nem kell 450-es táp
http://prohardver.hu/cikkek/2006-11-08/geforce_8800_gtx_forradalmi_nagyagyu/oldal_8.html
utolsó bekezdésElolvastam. (:
„És jöjjön a lényeg: a táp terhelve a konnektorból 347 wattot vett fel, azaz 80 %-os hatásfokot számolva a konfiguráció kb. 280 wattot fogyasztott, miközben a Far Cry 1600×1200-as felbontásban 16xQ AA/16xAF beállítások mellett futott.„
Ebben mar csak azt az egyet nem ertem, hogy DX10-es VGA-t miert DX9-es programmal (jatekkal) teszteltek, meg akkor is, ha itt most az aramfelvetelen es a tapon volt a hangsuly. Azert jo, FSP..
Az nVidia nem a pH hw-szakertoinek szanta a leirast, hanem azert irjak, hogy egyszeri Pistike ne rakja 300-as Codegany ala a 8800GTX-et. -
SzerzőBejegyzés
