bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Win XP és a Suse 10.2 közti különbség. #2100559
    bepe79
    Felhasználó

      LOL.  ;D

      Hozzászólás: Win XP és a Suse 10.2 közti különbség. #2100560
      bepe79
      Felhasználó

        LOL.  ;D

        Hozzászólás: Win XP és a Suse 10.2 közti különbség. #2100549
        bepe79
        Felhasználó
          Tony Magic wrote:
          Célom az őszinte tapasztalatok összegyűjtése. Egy érv szól egyelőre a Linux mellett, hogy nem fertőzik a vírusok úgy,mint az XP-t. Amint a Suse bolondbiztos lesz, vége az XP-nek és vége a Vista-nak.

          Miert Suse, ha ennyire nem tetszik? Miert nem Ubuntu, vagy Fedora, vagy Slackware, vagy UHU?

          Hozzászólás: Win XP és a Suse 10.2 közti különbség. #2100550
          bepe79
          Felhasználó
            Tony Magic wrote:
            Célom az őszinte tapasztalatok összegyűjtése. Egy érv szól egyelőre a Linux mellett, hogy nem fertőzik a vírusok úgy,mint az XP-t. Amint a Suse bolondbiztos lesz, vége az XP-nek és vége a Vista-nak.

            Miert Suse, ha ennyire nem tetszik? Miert nem Ubuntu, vagy Fedora, vagy Slackware, vagy UHU?

            Hozzászólás: Win XP és a Suse 10.2 közti különbség. #2100545
            bepe79
            Felhasználó
              Morzel wrote:
              a cél csak ennyi volt: Zene, filmlejátszás, Java 1.6 sdk, Netbeans, eclipse, oracle jDeveloper, gcc, apache, mysql, php, postgresql, hsql, skype (kínszenvedés…), torrent.

              Csak ennyi? ((((((((((((((:

              Hozzászólás: Win XP és a Suse 10.2 közti különbség. #2100546
              bepe79
              Felhasználó
                Morzel wrote:
                a cél csak ennyi volt: Zene, filmlejátszás, Java 1.6 sdk, Netbeans, eclipse, oracle jDeveloper, gcc, apache, mysql, php, postgresql, hsql, skype (kínszenvedés…), torrent.

                Csak ennyi? ((((((((((((((:

                Hozzászólás: Win XP és a Suse 10.2 közti különbség. #2100537
                bepe79
                Felhasználó
                  sany wrote:
                  „Tényleg lehet valami az opensuse lassúságában. „

                  Ennyi feladat egyidejű futtatásától a zikszpé csak lefagy, de érzékelhetően nem lassul le!
                  Nagy különbség! :rolleyes:

                  Nekem a zikszpe sem fagy ki semmitol, csak esszel kell hasznalni azt is. Egyszer fagyott kek halallal a kozelmultban, de akkor is en voltam a hibas, es osszeakasztottam par dolgot: Daemon Tools + Alcohol virt. drive-ok..

                  Az XP Prof SP2-nel lenyegesen gyorsabb az XP MCE2k5 SP2 (Media Center Edition 2005 SP2), amit most hasznalok. Ezt tenyleg osszeraktak, el kell ismerni. Ja! Ennyi feladat futtatasatol sem fagyna az XP sem, csak be kell allitani egy 2 GB-os swap-et mondjuk szerintem.

                  Hozzászólás: Win XP és a Suse 10.2 közti különbség. #2100538
                  bepe79
                  Felhasználó
                    sany wrote:
                    „Tényleg lehet valami az opensuse lassúságában. „

                    Ennyi feladat egyidejű futtatásától a zikszpé csak lefagy, de érzékelhetően nem lassul le!
                    Nagy különbség! :rolleyes:

                    Nekem a zikszpe sem fagy ki semmitol, csak esszel kell hasznalni azt is. Egyszer fagyott kek halallal a kozelmultban, de akkor is en voltam a hibas, es osszeakasztottam par dolgot: Daemon Tools + Alcohol virt. drive-ok..

                    Az XP Prof SP2-nel lenyegesen gyorsabb az XP MCE2k5 SP2 (Media Center Edition 2005 SP2), amit most hasznalok. Ezt tenyleg osszeraktak, el kell ismerni. Ja! Ennyi feladat futtatasatol sem fagyna az XP sem, csak be kell allitani egy 2 GB-os swap-et mondjuk szerintem.

                    Hozzászólás: Debian 4.0 „Etch” #2099722
                    bepe79
                    Felhasználó
                      pomm wrote:
                      Ki kínlódik még mindig a bcm43xx cuccal???
                      Amúgy debian sid alatt már elég régen elég egy
                      apt-get install bcm43xx*
                      és kész…

                      Es ha nincs netem, akkor mit csinaljak az apt-get-el? Meg ha nincs netem, akkor hogy toltsem le a linux alatt az fwcutter-t? Nem routerrol megy a netem, hanem van a laptopomban egy broadcom wlan, es az fogja azt a jelet valahonnan, amit itt a munkaltatom szor a joeg tudja, hogy honnan.

                      Hozzászólás: Debian 4.0 „Etch” #2099723
                      bepe79
                      Felhasználó
                        pomm wrote:
                        Ki kínlódik még mindig a bcm43xx cuccal???
                        Amúgy debian sid alatt már elég régen elég egy
                        apt-get install bcm43xx*
                        és kész…

                        Es ha nincs netem, akkor mit csinaljak az apt-get-el? Meg ha nincs netem, akkor hogy toltsem le a linux alatt az fwcutter-t? Nem routerrol megy a netem, hanem van a laptopomban egy broadcom wlan, es az fogja azt a jelet valahonnan, amit itt a munkaltatom szor a joeg tudja, hogy honnan.

                      10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 3,376