Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
LOL. ;D
LOL. ;D
Tony Magic wrote:Célom az őszinte tapasztalatok összegyűjtése. Egy érv szól egyelőre a Linux mellett, hogy nem fertőzik a vírusok úgy,mint az XP-t. Amint a Suse bolondbiztos lesz, vége az XP-nek és vége a Vista-nak.Miert Suse, ha ennyire nem tetszik? Miert nem Ubuntu, vagy Fedora, vagy Slackware, vagy UHU?
Tony Magic wrote:Célom az őszinte tapasztalatok összegyűjtése. Egy érv szól egyelőre a Linux mellett, hogy nem fertőzik a vírusok úgy,mint az XP-t. Amint a Suse bolondbiztos lesz, vége az XP-nek és vége a Vista-nak.Miert Suse, ha ennyire nem tetszik? Miert nem Ubuntu, vagy Fedora, vagy Slackware, vagy UHU?
Morzel wrote:a cél csak ennyi volt: Zene, filmlejátszás, Java 1.6 sdk, Netbeans, eclipse, oracle jDeveloper, gcc, apache, mysql, php, postgresql, hsql, skype (kínszenvedés…), torrent.Csak ennyi? ((((((((((((((:
Morzel wrote:a cél csak ennyi volt: Zene, filmlejátszás, Java 1.6 sdk, Netbeans, eclipse, oracle jDeveloper, gcc, apache, mysql, php, postgresql, hsql, skype (kínszenvedés…), torrent.Csak ennyi? ((((((((((((((:
sany wrote:„Tényleg lehet valami az opensuse lassúságában. „Ennyi feladat egyidejű futtatásától a zikszpé csak lefagy, de érzékelhetően nem lassul le!
Nagy különbség! :rolleyes:Nekem a zikszpe sem fagy ki semmitol, csak esszel kell hasznalni azt is. Egyszer fagyott kek halallal a kozelmultban, de akkor is en voltam a hibas, es osszeakasztottam par dolgot: Daemon Tools + Alcohol virt. drive-ok..
Az XP Prof SP2-nel lenyegesen gyorsabb az XP MCE2k5 SP2 (Media Center Edition 2005 SP2), amit most hasznalok. Ezt tenyleg osszeraktak, el kell ismerni. Ja! Ennyi feladat futtatasatol sem fagyna az XP sem, csak be kell allitani egy 2 GB-os swap-et mondjuk szerintem.
sany wrote:„Tényleg lehet valami az opensuse lassúságában. „Ennyi feladat egyidejű futtatásától a zikszpé csak lefagy, de érzékelhetően nem lassul le!
Nagy különbség! :rolleyes:Nekem a zikszpe sem fagy ki semmitol, csak esszel kell hasznalni azt is. Egyszer fagyott kek halallal a kozelmultban, de akkor is en voltam a hibas, es osszeakasztottam par dolgot: Daemon Tools + Alcohol virt. drive-ok..
Az XP Prof SP2-nel lenyegesen gyorsabb az XP MCE2k5 SP2 (Media Center Edition 2005 SP2), amit most hasznalok. Ezt tenyleg osszeraktak, el kell ismerni. Ja! Ennyi feladat futtatasatol sem fagyna az XP sem, csak be kell allitani egy 2 GB-os swap-et mondjuk szerintem.
pomm wrote:Ki kínlódik még mindig a bcm43xx cuccal???
Amúgy debian sid alatt már elég régen elég egy
apt-get install bcm43xx*
és kész…Es ha nincs netem, akkor mit csinaljak az apt-get-el? Meg ha nincs netem, akkor hogy toltsem le a linux alatt az fwcutter-t? Nem routerrol megy a netem, hanem van a laptopomban egy broadcom wlan, es az fogja azt a jelet valahonnan, amit itt a munkaltatom szor a joeg tudja, hogy honnan.
pomm wrote:Ki kínlódik még mindig a bcm43xx cuccal???
Amúgy debian sid alatt már elég régen elég egy
apt-get install bcm43xx*
és kész…Es ha nincs netem, akkor mit csinaljak az apt-get-el? Meg ha nincs netem, akkor hogy toltsem le a linux alatt az fwcutter-t? Nem routerrol megy a netem, hanem van a laptopomban egy broadcom wlan, es az fogja azt a jelet valahonnan, amit itt a munkaltatom szor a joeg tudja, hogy honnan.
-
SzerzőBejegyzés