bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Debian 4.0 „Etch” #2099718
    bepe79
    Felhasználó

      Talaltam egy jo oldalt, amely az uj, Debian 4.0 alatti bcm43xx wireless kartyak beuzemeleset irja le reszletesen.
      Az oldal szerint igy csinalta meg a Debian, hogy tamogatva legyen, es ne legyen tul bonyolult:

      http://www.debiantutorials.org/content/view/153/213/

      Wireless on Debian with your Broadcom AirForce One 54g (bcm43xx):

      Debian has made it super easy to get your wireless going if your box uses the Airforce One. Which is very likely as Acer, Dell, etc. use these cards on their laptops. If you own a laptop with this card and you want wireless networking you’ve arrived at the right place. You’ll need about 2 minutes to complete this task.

      A tobbi ott van kepekkel egyutt, akinek szuksege van ra, es Debian-t hasznal, kukkantsa meg!

      Hozzászólás: Debian 4.0 „Etch” #2099719
      bepe79
      Felhasználó

        Talaltam egy jo oldalt, amely az uj, Debian 4.0 alatti bcm43xx wireless kartyak beuzemeleset irja le reszletesen.
        Az oldal szerint igy csinalta meg a Debian, hogy tamogatva legyen, es ne legyen tul bonyolult:

        http://www.debiantutorials.org/content/view/153/213/

        Wireless on Debian with your Broadcom AirForce One 54g (bcm43xx):

        Debian has made it super easy to get your wireless going if your box uses the Airforce One. Which is very likely as Acer, Dell, etc. use these cards on their laptops. If you own a laptop with this card and you want wireless networking you’ve arrived at the right place. You’ll need about 2 minutes to complete this task.

        A tobbi ott van kepekkel egyutt, akinek szuksege van ra, es Debian-t hasznal, kukkantsa meg!

        Hozzászólás: Mandriva Linux 2007 Spring (aka 2007.1) #2090772
        bepe79
        Felhasználó
          masterminds wrote:
          bepe79 wrote:
          Jonak jo lenne, csak nem 30 dollarert. (: Es a value cd verzio is 17 vagy 18 dollar, ezert sirtam a Mepis topikban.

          Tehát a lehetőség előtted van, csak sokallod..  :-*  Egyébként linuxcd.org-on is fennt van.

          Igen, meg igy is sokallom, hogy nem odahaza dolgozom. ; – )
          30 dolcsi az 30 dolcsi. : – DDD
          Egyebkent most 3 versenyzo fut nalam eppen, a Mepis 6.5, a Mandriva 2007.1, es az Ubuntu 7.04 Feisty. Szerintem igy, vagy ugy, mindharmat megprobalom beszerezni valahogy, es meglatom, hogy melyik lesz a nyero.

          Hozzászólás: Mandriva Linux 2007 Spring (aka 2007.1) #2090769
          bepe79
          Felhasználó
            masterminds wrote:
            bepe79 wrote:
            Az is kozrejatszik, hogy egyszeruen nem hajlandok a 6.5-ot kirakni a CD/DVD megvasarlos oldalakra, igy nem tudom az uj Mepis-t megvenni.  🙁

            [off]
            Ez például nem jó?
            [/off]

            Jonak jo lenne, csak nem 30 dollarert. (: Es a value cd verzio is 17 vagy 18 dollar, ezert sirtam a Mepis topikban.

            Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086355
            bepe79
            Felhasználó

              Az Ubuntu Official ShipIt-en mar ez fogadja a latogatokat:

              shipit-feisty.jpg

              Tehat par nap mulva kint lesz az uj Ubuntu 7.04 Feisty, es raadaskent ingyenesen lehet CD-t igenyelni a ShipIt-en keresztul az uj verziobol. En a Dapper-t mar megkuldettem regebben magamnak, es tenyleg ingyenes az igenyles is, meg a postazas is.

              Hozzászólás: Mandriva Linux 2007 Spring (aka 2007.1) #2090766
              bepe79
              Felhasználó

                Valaki, aki Mandriva user, meg tudja nezni, hogy a 2007.1 RC3 alapbol kezeli-e rendesen a bcm43xx-et? Tehat hogy telepites, meg fwcutter, meg ndiswrapper nelkul kapasbol megy-e a net vele? Mert ha igen, akkor lehet, hogy megsem a Mepis 6.5 mellett fogok donteni, hanem e mellett. Az is kozrejatszik, hogy egyszeruen nem hajlandok a 6.5-ot kirakni a CD/DVD megvasarlos oldalakra, igy nem tudom az uj Mepis-t megvenni.  🙁

                Hozzászólás: Kocsma topik #1950699
                bepe79
                Felhasználó
                  sany wrote:
                  kisbetu wrote:
                  Ha már a konspirációnál tartunk, akkor valaki magyarázza el a negyedik sarkot alkotó módosult Árpád-sáv jelentését is.

                  Az az Ős űrhajós magyarok emlékére van.
                  Amikor még Árpád is holdon sétált, de erről nincs felvétel
                  mer’ akkor még nem találták fel a vidijokamerát! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

                  De az urhajot sem : – DDD , es akkor hogy jutott el a Holdtol a Karpat medenceig? (((:

                  Hozzászólás: Random újraindulás #2099648
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Meg lehet meg a kovetkezoktol:

                    1., gyenge / noname tap
                    2., poros AGP / PCI-E port
                    3., hazon belul valami fem rossz helyen
                    4., hoelvezeto paszta-t is erdemes megnezni
                    5., BIOS default check
                    6., chipset-huto venti / borda (ha van)
                    stb. stb.

                    Hozzászólás: Random újraindulás #2099649
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Meg lehet meg a kovetkezoktol:

                      1., gyenge / noname tap
                      2., poros AGP / PCI-E port
                      3., hazon belul valami fem rossz helyen
                      4., hoelvezeto paszta-t is erdemes megnezni
                      5., BIOS default check
                      6., chipset-huto venti / borda (ha van)
                      stb. stb.

                      Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098224
                      bepe79
                      Felhasználó
                        MBence wrote:
                        ::) 😉

                        Iszonyat recesek az elek. Egy kis AA raferne. (:

                      10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 3,376