bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Sabayon Linux #2085190
    bepe79
    Felhasználó
      medveapu wrote:
      bepe79 wrote:
      Kivancsi vagyok, majd beszamolok a vegeredmenyrol.  😉

      (b)Epekedve várjuk a beszámolót…minden tekintetben persze (3d azonnali működése és hasonlók)

      Meg elobb meg kell erkeznie. (: Gondolom az is par nap lesz.

      Hozzászólás: Sabayon Linux #2085188
      bepe79
      Felhasználó

        Azt irtak a Sabayon forumban, hogy az unsecured wireless megy a bcm43xx-el, csak a secured-al / wpa / wps-el lehetnek gondok. Ezen felbuzdulva meg is vettem / megrendeltem a 3.3-as verziot neten ma. Kivancsi vagyok, majd beszamolok a vegeredmenyrol.  😉

        Hozzászólás: Symantec biztonsági statisztika #2097403
        bepe79
        Felhasználó

          Remelem a Red Hat-nek a 4.1-es verziojat hasonlitottak a Vistahoz. Gondolom kb. ilyen kaliberu osszehasonlitas lehetett ez, a Symantec-tol mit is varhatna az ember.. vagy talan az MS meg fizetett is nekik ezert a tesztert. 200akarmennyi hiba, nevetseges! Egyebkent nem is irtam szerintem hulyeseget az elso sorban, ha tenyleg Red Hat volt es nem Fedora, akkor tenyleg valami ezer eves linuxhoz hasonlitottak az XP SP2-ot, vagy a Vista-t. De ezt a cikkben mar nem irjak le, nehogy feny deruljon arra, hogy milyen piti, atlatszo csalas aldozatava valik a tisztelt olvaso. A Windows az Windows neven fut a cikkben, a Red Hat szinten verzioszam nelkul, LOL az egesz…

          Hozzászólás: Symantec biztonsági statisztika #2097404
          bepe79
          Felhasználó

            Remelem a Red Hat-nek a 4.1-es verziojat hasonlitottak a Vistahoz. Gondolom kb. ilyen kaliberu osszehasonlitas lehetett ez, a Symantec-tol mit is varhatna az ember.. vagy talan az MS meg fizetett is nekik ezert a tesztert. 200akarmennyi hiba, nevetseges! Egyebkent nem is irtam szerintem hulyeseget az elso sorban, ha tenyleg Red Hat volt es nem Fedora, akkor tenyleg valami ezer eves linuxhoz hasonlitottak az XP SP2-ot, vagy a Vista-t. De ezt a cikkben mar nem irjak le, nehogy feny deruljon arra, hogy milyen piti, atlatszo csalas aldozatava valik a tisztelt olvaso. A Windows az Windows neven fut a cikkben, a Red Hat szinten verzioszam nelkul, LOL az egesz…

            Hozzászólás: Mozilla Firefox 3.0 Alpha 4 #2097341
            bepe79
            Felhasználó
              mmp wrote:
              Írd be 🙂

              Amúgy a Seamonkey 1.5a-t már régóta használom, ott is sokáig ez volt a baj. Volt, hogy 3-400 mb-ig  felment. Most jónak mondható a memóriaigény.

              Olyan gyorsan legyalultam es raktam vissza a 2.0.0.3-at, mint a pinty. Azert ilyennek nem szabadna lennie, a seamonkey-t nem ismerem, de azert ilyen szintu memory leakin` meg az IE7-ben sincs, az Opera 9.10 pedig szemmel lathatoan ilyen szempontbol magasan veri a Firefoxot. Raadasul meg gyorsabb is.

              Hozzászólás: Mozilla Firefox 3.0 Alpha 4 #2097342
              bepe79
              Felhasználó
                mmp wrote:
                Írd be 🙂

                Amúgy a Seamonkey 1.5a-t már régóta használom, ott is sokáig ez volt a baj. Volt, hogy 3-400 mb-ig  felment. Most jónak mondható a memóriaigény.

                Olyan gyorsan legyalultam es raktam vissza a 2.0.0.3-at, mint a pinty. Azert ilyennek nem szabadna lennie, a seamonkey-t nem ismerem, de azert ilyen szintu memory leakin` meg az IE7-ben sincs, az Opera 9.10 pedig szemmel lathatoan ilyen szempontbol magasan veri a Firefoxot. Raadasul meg gyorsabb is.

                Hozzászólás: Mozilla Firefox 3.0 Alpha 4 #2097337
                bepe79
                Felhasználó
                  mmp wrote:
                  about:config – szűrő: cache – browser.cache.memory.capacity – érték, pl: 12888

                  Ilyen nalam nincs sajnos. Megneztem most.

                  Hozzászólás: Mozilla Firefox 3.0 Alpha 4 #2097338
                  bepe79
                  Felhasználó
                    mmp wrote:
                    about:config – szűrő: cache – browser.cache.memory.capacity – érték, pl: 12888

                    Ilyen nalam nincs sajnos. Megneztem most.

                    Hozzászólás: Mozilla Firefox 3.0 Alpha 4 #2097331
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Visszavonom az elozoleg irtakat, a hup-os cikkben is leirtam ezt (idezem magam):

                      Nalam is mar az uj, Firefox 3.0 a4 fejlesztoi valtozat fut, es valoban alig eszi a memoriat:

                      bepefirefox3.0a4shot270307SztD.jpg

                      A kepemen eppen 200 MB RAM-ot zabal, de szokott neha meg feljebb menni…

                      Hozzászólás: Mozilla Firefox 3.0 Alpha 4 #2097332
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Visszavonom az elozoleg irtakat, a hup-os cikkben is leirtam ezt (idezem magam):

                        Nalam is mar az uj, Firefox 3.0 a4 fejlesztoi valtozat fut, es valoban alig eszi a memoriat:

                        bepefirefox3.0a4shot270307SztD.jpg

                        A kepemen eppen 200 MB RAM-ot zabal, de szokott neha meg feljebb menni…

                      10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 3,376