bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • bepe79
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      bepe79 wrote:
      arra koncentral a Nowell.

      Well? Így, ángolossann?

      Oops, thx. Javitva.

      bepe79
      Felhasználó
        Macskajancsi wrote:
        bepe79 wrote:
        Ha mar ugyis uj ISO-kat voltak kenytelenek kirakni, akkor par dolgot frissithettek volna a disztron belul? Ugy ertem, hogy par package-et updatelhettek volna. Bar ez csak az en velemenyem, szerintem semmibe nem kerult volna.

        Mire gondolsz? Az online update a rendszeren lecserélte az ópenofiszt, a kádée legalább nyolcszor lett frissítve, meg még mittodoménmicsodák. Több száz pakádzs. Tegnap épp a wine lett frissítve. Immár emlékeim szerint harmadszor.
        Amikor az a kék földgömbbigyó jobboldalt alul átváltozik sárgára egy felkiáltójellel a közepén, akkor rá kell kattintani.

        Egy licenszelfogadási ablak miatt írták volna át az egészet? Minek?

        Szerk.: az agfa-fonts is frissítésre került. Licenszelfogadási ablakkal együtt. Úgyhogy ez egészen nyilvánvalóan egy ostoba jogi hercehurca következménye. Egy akadékoskodó ügyvéd miatt én nem írnék át egy teljes iso-t.
        A novell sem tette.

        Persze igaz is, mar keszul a 10.3, ugyhogy most arra koncentral a Novell.

        bepe79
        Felhasználó
          Macskajancsi wrote:
          bepe79 wrote:
          Ha mar ugyis uj ISO-kat voltak kenytelenek kirakni, akkor par dolgot frissithettek volna a disztron belul? Ugy ertem, hogy par package-et updatelhettek volna. Bar ez csak az en velemenyem, szerintem semmibe nem kerult volna.

          Mire gondolsz? Az online update a rendszeren lecserélte az ópenofiszt, a kádée legalább nyolcszor lett frissítve, meg még mittodoménmicsodák. Több száz pakádzs. Tegnap épp a wine lett frissítve. Immár emlékeim szerint harmadszor.
          Amikor az a kék földgömbbigyó jobboldalt alul átváltozik sárgára egy felkiáltójellel a közepén, akkor rá kell kattintani.

          Egy licenszelfogadási ablak miatt írták volna át az egészet? Minek?

          Szerk.: az agfa-fonts is frissítésre került. Licenszelfogadási ablakkal együtt. Úgyhogy ez egészen nyilvánvalóan egy ostoba jogi hercehurca következménye. Egy akadékoskodó ügyvéd miatt én nem írnék át egy teljes iso-t.
          A novell sem tette.

          Persze igaz is, mar keszul a 10.3, ugyhogy most arra koncentral a Novell.

          bepe79
          Felhasználó

            Ha mar ugyis uj ISO-kat voltak kenytelenek kirakni, akkor par dolgot frissithettek volna a disztron belul? Ugy ertem, hogy par package-et updatelhettek volna. Bar ez csak az en velemenyem, szerintem semmibe nem kerult volna.

            bepe79
            Felhasználó

              Ha mar ugyis uj ISO-kat voltak kenytelenek kirakni, akkor par dolgot frissithettek volna a disztron belul? Ugy ertem, hogy par package-et updatelhettek volna. Bar ez csak az en velemenyem, szerintem semmibe nem kerult volna.

              bepe79
              Felhasználó
                petipetya wrote:
                Magyarul?

                Ha ennyi:

                Hi everyone,

                today we are releasing slightly changed openSUSE 10.2 ISO images. The reason
                for putting out those updated ISOs is a license issue, which had to be
                addressed.

                esetleg nem menne valakinek angolbol – bar ezt ketlem – , akkor lasd topiccim, es ott van magyarul. (:
                Egesz pontosan pedig ezt irjak:

                Szia Mindenki!

                Ma kiadtunk / megjelentettunk megvaltoztatott ISO file-okat / kepfile-okat. Az ok, ami miatt erre szukseg volt, licensz-problema…

                bepe79
                Felhasználó
                  petipetya wrote:
                  Magyarul?

                  Ha ennyi:

                  Hi everyone,

                  today we are releasing slightly changed openSUSE 10.2 ISO images. The reason
                  for putting out those updated ISOs is a license issue, which had to be
                  addressed.

                  esetleg nem menne valakinek angolbol – bar ezt ketlem – , akkor lasd topiccim, es ott van magyarul. (:
                  Egesz pontosan pedig ezt irjak:

                  Szia Mindenki!

                  Ma kiadtunk / megjelentettunk megvaltoztatott ISO file-okat / kepfile-okat. Az ok, ami miatt erre szukseg volt, licensz-problema…

                  Hozzászólás: KDE 4 #2095733
                  bepe79
                  Felhasználó
                    sakkmesterke wrote:
                    Miert beszelunk KDE 4-rol, ha meg a 3.80-as verzio is fejlesztes alatt van? Aki nem hiszi nezzen utana;)

                    Utananeztem, szerintem te tudod rosszul:

                    `Third KDE4 Developer Snapshot available.
                    On 23rd February 2007 the KDE Project released the third KDE 4 developers snapshot. This 3.80.3 release includes source from all the KDE modules…`

                    Tehat a 3.80.3 egy fejlesztoi snapshot (meg csak nem is beta), es mindezek tetejeben a keszulo 4-es verzionak a snapshotja. Pontosabban azt irjak, hogy a keszulo KDE4 harmadik snapshotja ez a 3.80.3. Tehat en nem igazan ugy ertelmezem ezt, ahogy te..

                    Hozzászólás: KDE 4 #2095734
                    bepe79
                    Felhasználó
                      sakkmesterke wrote:
                      Miert beszelunk KDE 4-rol, ha meg a 3.80-as verzio is fejlesztes alatt van? Aki nem hiszi nezzen utana;)

                      Utananeztem, szerintem te tudod rosszul:

                      `Third KDE4 Developer Snapshot available.
                      On 23rd February 2007 the KDE Project released the third KDE 4 developers snapshot. This 3.80.3 release includes source from all the KDE modules…`

                      Tehat a 3.80.3 egy fejlesztoi snapshot (meg csak nem is beta), es mindezek tetejeben a keszulo 4-es verzionak a snapshotja. Pontosabban azt irjak, hogy a keszulo KDE4 harmadik snapshotja ez a 3.80.3. Tehat en nem igazan ugy ertelmezem ezt, ahogy te..

                      Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086117
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Kijott a ket dolog, amire vartak; a beryl 0.2.0 es az uj, 97.55-os nVidia driver. No meg kijott egy RC2 is. Ugyhogy en azt josolom, hogy par nap mulva tenyleg kint kene, hogy legyen a full final (stable).

                      10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 3,376