Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-03-17-23:34 Hozzászólás: SUSE hasznalok figyelem!!! Uj openSUSE 10.2 ISO-k licensz-gondok miatt #2096112kisbetu wrote:bepe79 wrote:arra koncentral a Nowell.
Well? Így, ángolossann?
Oops, thx. Javitva.
2007-03-17-22:25 Hozzászólás: SUSE hasznalok figyelem!!! Uj openSUSE 10.2 ISO-k licensz-gondok miatt #2096108Macskajancsi wrote:bepe79 wrote:Ha mar ugyis uj ISO-kat voltak kenytelenek kirakni, akkor par dolgot frissithettek volna a disztron belul? Ugy ertem, hogy par package-et updatelhettek volna. Bar ez csak az en velemenyem, szerintem semmibe nem kerult volna.Mire gondolsz? Az online update a rendszeren lecserélte az ópenofiszt, a kádée legalább nyolcszor lett frissítve, meg még mittodoménmicsodák. Több száz pakádzs. Tegnap épp a wine lett frissítve. Immár emlékeim szerint harmadszor.
Amikor az a kék földgömbbigyó jobboldalt alul átváltozik sárgára egy felkiáltójellel a közepén, akkor rá kell kattintani.Egy licenszelfogadási ablak miatt írták volna át az egészet? Minek?
Szerk.: az agfa-fonts is frissítésre került. Licenszelfogadási ablakkal együtt. Úgyhogy ez egészen nyilvánvalóan egy ostoba jogi hercehurca következménye. Egy akadékoskodó ügyvéd miatt én nem írnék át egy teljes iso-t.
A novell sem tette.Persze igaz is, mar keszul a 10.3, ugyhogy most arra koncentral a Novell.
2007-03-17-22:25 Hozzászólás: SUSE hasznalok figyelem!!! Uj openSUSE 10.2 ISO-k licensz-gondok miatt #2096109Macskajancsi wrote:bepe79 wrote:Ha mar ugyis uj ISO-kat voltak kenytelenek kirakni, akkor par dolgot frissithettek volna a disztron belul? Ugy ertem, hogy par package-et updatelhettek volna. Bar ez csak az en velemenyem, szerintem semmibe nem kerult volna.Mire gondolsz? Az online update a rendszeren lecserélte az ópenofiszt, a kádée legalább nyolcszor lett frissítve, meg még mittodoménmicsodák. Több száz pakádzs. Tegnap épp a wine lett frissítve. Immár emlékeim szerint harmadszor.
Amikor az a kék földgömbbigyó jobboldalt alul átváltozik sárgára egy felkiáltójellel a közepén, akkor rá kell kattintani.Egy licenszelfogadási ablak miatt írták volna át az egészet? Minek?
Szerk.: az agfa-fonts is frissítésre került. Licenszelfogadási ablakkal együtt. Úgyhogy ez egészen nyilvánvalóan egy ostoba jogi hercehurca következménye. Egy akadékoskodó ügyvéd miatt én nem írnék át egy teljes iso-t.
A novell sem tette.Persze igaz is, mar keszul a 10.3, ugyhogy most arra koncentral a Novell.
2007-03-17-21:06 Hozzászólás: SUSE hasznalok figyelem!!! Uj openSUSE 10.2 ISO-k licensz-gondok miatt #2096103Ha mar ugyis uj ISO-kat voltak kenytelenek kirakni, akkor par dolgot frissithettek volna a disztron belul? Ugy ertem, hogy par package-et updatelhettek volna. Bar ez csak az en velemenyem, szerintem semmibe nem kerult volna.
2007-03-17-21:06 Hozzászólás: SUSE hasznalok figyelem!!! Uj openSUSE 10.2 ISO-k licensz-gondok miatt #2096104Ha mar ugyis uj ISO-kat voltak kenytelenek kirakni, akkor par dolgot frissithettek volna a disztron belul? Ugy ertem, hogy par package-et updatelhettek volna. Bar ez csak az en velemenyem, szerintem semmibe nem kerult volna.
2007-03-17-21:02 Hozzászólás: SUSE hasznalok figyelem!!! Uj openSUSE 10.2 ISO-k licensz-gondok miatt #2096101petipetya wrote:Magyarul?Ha ennyi:
Hi everyone,
today we are releasing slightly changed openSUSE 10.2 ISO images. The reason
for putting out those updated ISOs is a license issue, which had to be
addressed.esetleg nem menne valakinek angolbol – bar ezt ketlem – , akkor lasd topiccim, es ott van magyarul. (:
Egesz pontosan pedig ezt irjak:Szia Mindenki!
Ma kiadtunk / megjelentettunk megvaltoztatott ISO file-okat / kepfile-okat. Az ok, ami miatt erre szukseg volt, licensz-problema…
2007-03-17-21:02 Hozzászólás: SUSE hasznalok figyelem!!! Uj openSUSE 10.2 ISO-k licensz-gondok miatt #2096102petipetya wrote:Magyarul?Ha ennyi:
Hi everyone,
today we are releasing slightly changed openSUSE 10.2 ISO images. The reason
for putting out those updated ISOs is a license issue, which had to be
addressed.esetleg nem menne valakinek angolbol – bar ezt ketlem – , akkor lasd topiccim, es ott van magyarul. (:
Egesz pontosan pedig ezt irjak:Szia Mindenki!
Ma kiadtunk / megjelentettunk megvaltoztatott ISO file-okat / kepfile-okat. Az ok, ami miatt erre szukseg volt, licensz-problema…
sakkmesterke wrote:Miert beszelunk KDE 4-rol, ha meg a 3.80-as verzio is fejlesztes alatt van? Aki nem hiszi nezzen utana;)Utananeztem, szerintem te tudod rosszul:
`Third KDE4 Developer Snapshot available.
On 23rd February 2007 the KDE Project released the third KDE 4 developers snapshot. This 3.80.3 release includes source from all the KDE modules…`Tehat a 3.80.3 egy fejlesztoi snapshot (meg csak nem is beta), es mindezek tetejeben a keszulo 4-es verzionak a snapshotja. Pontosabban azt irjak, hogy a keszulo KDE4 harmadik snapshotja ez a 3.80.3. Tehat en nem igazan ugy ertelmezem ezt, ahogy te..
sakkmesterke wrote:Miert beszelunk KDE 4-rol, ha meg a 3.80-as verzio is fejlesztes alatt van? Aki nem hiszi nezzen utana;)Utananeztem, szerintem te tudod rosszul:
`Third KDE4 Developer Snapshot available.
On 23rd February 2007 the KDE Project released the third KDE 4 developers snapshot. This 3.80.3 release includes source from all the KDE modules…`Tehat a 3.80.3 egy fejlesztoi snapshot (meg csak nem is beta), es mindezek tetejeben a keszulo 4-es verzionak a snapshotja. Pontosabban azt irjak, hogy a keszulo KDE4 harmadik snapshotja ez a 3.80.3. Tehat en nem igazan ugy ertelmezem ezt, ahogy te..
Kijott a ket dolog, amire vartak; a beryl 0.2.0 es az uj, 97.55-os nVidia driver. No meg kijott egy RC2 is. Ugyhogy en azt josolom, hogy par nap mulva tenyleg kint kene, hogy legyen a full final (stable).
-
SzerzőBejegyzés