ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,331-1,340 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Lyukasóra #2125551
    ELaci
    Felhasználó
      vizsla wrote:
      „Aztán eg egri illetőságű ember megtanulva ezen bor készítésének fortélyait, Egerben is készített ilyen nedüt.”
      Ez megint nem igaz, mert az egri „bikavér” (bárhogyan is hívták), nagyon nagyon régen, ősrégen megvan… és erről viszont – a bikavér elnevezéssel ellentétben – van írásos emlék. 🙂

      Szerintem a szőlőtermelést Magyarországon a törökök terjesztették el, tehát 1552 -től lehet eredeztetve pl. Egerben.
      A mohamedánok ugyan nem ihattak bort meg alkoholt, de a szőlő termelése egyáltalán nincs összefüggésben azzal hogy bort is készíthettek belőle.
      Tehát a bikavér az egy magyar találmány és a színét figyelembevéve találtak neki egy jópofa nevet.

      Hozzászólás: Lyukasóra #2125546
      ELaci
      Felhasználó

        Hol tart a bikavér féle vonal?
        1. Bukta
        2. Sehol
        3. Folyamatban
        4. Gázos
        5. Új kérdés kell

        Hozzászólás: Lyukasóra #2125547
        ELaci
        Felhasználó

          Hol tart a bikavér féle vonal?
          1. Bukta
          2. Sehol
          3. Folyamatban
          4. Gázos
          5. Új kérdés kell

          Hozzászólás: Lyukasóra #2125542
          ELaci
          Felhasználó
            majorlacko wrote:
            ELaci wrote:

            Néha persze taps, sőt vastaps is fűszerezi a műsort. Namármost melyik adó lehet ez, amelyik ekkora nézettséget tud produkálni és ilyen olcsón?

            Milyen olcsón? Szerintem ezek a kiöltözött hölgyek és urak qrva sok pénzt adnak azért hogy az önkívűletet tudják színlelni. Kb. 1/2 percig vagyok képes nézni ezt a totál hazugságot az atv-n, de a leírásod ráillik.

            Ez a Kinai tévé tudomisén milyen elenevezésű adása. 🙂

            Utólag már így is magyarázható, de én valahogy qrvára nem szoktam nézni a kínai TV adását. Ellenben úgy tűnik hogy vannak akiknek szükségük van még mindig néhai irányadó elvtársak útmutatásaira és képesek is a Mao elvtárs seggét kinyalni.

            Bocsesz!
            Szerintem ez csak egy átverés volt.

            Hozzászólás: Lyukasóra #2125543
            ELaci
            Felhasználó
              majorlacko wrote:
              ELaci wrote:

              Néha persze taps, sőt vastaps is fűszerezi a műsort. Namármost melyik adó lehet ez, amelyik ekkora nézettséget tud produkálni és ilyen olcsón?

              Milyen olcsón? Szerintem ezek a kiöltözött hölgyek és urak qrva sok pénzt adnak azért hogy az önkívűletet tudják színlelni. Kb. 1/2 percig vagyok képes nézni ezt a totál hazugságot az atv-n, de a leírásod ráillik.

              Ez a Kinai tévé tudomisén milyen elenevezésű adása. 🙂

              Utólag már így is magyarázható, de én valahogy qrvára nem szoktam nézni a kínai TV adását. Ellenben úgy tűnik hogy vannak akiknek szükségük van még mindig néhai irányadó elvtársak útmutatásaira és képesek is a Mao elvtárs seggét kinyalni.

              Bocsesz!
              Szerintem ez csak egy átverés volt.

              ELaci
              Felhasználó

                Tehát a jelszó: stat
                Nem tudtam, valszeg nem ez lesz az utolsó amiről nem tudok.

                ELaci
                Felhasználó

                  Tehát a jelszó: stat
                  Nem tudtam, valszeg nem ez lesz az utolsó amiről nem tudok.

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1951057
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Na ennek, még hasznát veszem, ha politológusi, vagy pláne politikusi pályát fogok űzni. :))))

                    A válasz nemleges. Az ilyen típusú szövegoutputhoz születni kell. (Lásd..gyurcsány)

                    Hozzászólás: H 264 #2125893
                    ELaci
                    Felhasználó
                      majorlacko wrote:
                      „Hát ez HDTV-re szánt magasfelbontású videó lesz, nem tudom milyenhardvered van, ezekhez erős vas kell. Nekem is akadnak az ilyenek,1700-as celeron + 64mb videókártyával”
                      Ez lesz a baj szerintem. Na akkor ezt eltesszük és majd valamikor, egy erősebb vason megnézzük. 🙂
                      Mindenkinek köszönet a válaszokért. 🙂

                      Nekem P4 3GHz gépem van, de szerintem ilyen processzor túlterhelős fajta tömörítési eljárásnak most már nem sok értelme van, mert az adatátviteli sebesség és a tárolókapacitás is állandóan növekszik, viszont a processzorsebesség mintha megállapodott volna a 3.x -nél.

                      Hozzászólás: H 264 #2125894
                      ELaci
                      Felhasználó
                        majorlacko wrote:
                        „Hát ez HDTV-re szánt magasfelbontású videó lesz, nem tudom milyenhardvered van, ezekhez erős vas kell. Nekem is akadnak az ilyenek,1700-as celeron + 64mb videókártyával”
                        Ez lesz a baj szerintem. Na akkor ezt eltesszük és majd valamikor, egy erősebb vason megnézzük. 🙂
                        Mindenkinek köszönet a válaszokért. 🙂

                        Nekem P4 3GHz gépem van, de szerintem ilyen processzor túlterhelős fajta tömörítési eljárásnak most már nem sok értelme van, mert az adatátviteli sebesség és a tárolókapacitás is állandóan növekszik, viszont a processzorsebesség mintha megállapodott volna a 3.x -nél.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,331-1,340 / 2,773