Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vizsla wrote:„Aztán eg egri illetőságű ember megtanulva ezen bor készítésének fortélyait, Egerben is készített ilyen nedüt.”
Ez megint nem igaz, mert az egri „bikavér” (bárhogyan is hívták), nagyon nagyon régen, ősrégen megvan… és erről viszont – a bikavér elnevezéssel ellentétben – van írásos emlék. 🙂Szerintem a szőlőtermelést Magyarországon a törökök terjesztették el, tehát 1552 -től lehet eredeztetve pl. Egerben.
A mohamedánok ugyan nem ihattak bort meg alkoholt, de a szőlő termelése egyáltalán nincs összefüggésben azzal hogy bort is készíthettek belőle.
Tehát a bikavér az egy magyar találmány és a színét figyelembevéve találtak neki egy jópofa nevet.Hol tart a bikavér féle vonal?
1. Bukta
2. Sehol
3. Folyamatban
4. Gázos
5. Új kérdés kellHol tart a bikavér féle vonal?
1. Bukta
2. Sehol
3. Folyamatban
4. Gázos
5. Új kérdés kellmajorlacko wrote:ELaci wrote:Néha persze taps, sőt vastaps is fűszerezi a műsort. Namármost melyik adó lehet ez, amelyik ekkora nézettséget tud produkálni és ilyen olcsón?
Milyen olcsón? Szerintem ezek a kiöltözött hölgyek és urak qrva sok pénzt adnak azért hogy az önkívűletet tudják színlelni. Kb. 1/2 percig vagyok képes nézni ezt a totál hazugságot az atv-n, de a leírásod ráillik.
Ez a Kinai tévé tudomisén milyen elenevezésű adása. 🙂
Utólag már így is magyarázható, de én valahogy qrvára nem szoktam nézni a kínai TV adását. Ellenben úgy tűnik hogy vannak akiknek szükségük van még mindig néhai irányadó elvtársak útmutatásaira és képesek is a Mao elvtárs seggét kinyalni.
Bocsesz!
Szerintem ez csak egy átverés volt.majorlacko wrote:ELaci wrote:Néha persze taps, sőt vastaps is fűszerezi a műsort. Namármost melyik adó lehet ez, amelyik ekkora nézettséget tud produkálni és ilyen olcsón?
Milyen olcsón? Szerintem ezek a kiöltözött hölgyek és urak qrva sok pénzt adnak azért hogy az önkívűletet tudják színlelni. Kb. 1/2 percig vagyok képes nézni ezt a totál hazugságot az atv-n, de a leírásod ráillik.
Ez a Kinai tévé tudomisén milyen elenevezésű adása. 🙂
Utólag már így is magyarázható, de én valahogy qrvára nem szoktam nézni a kínai TV adását. Ellenben úgy tűnik hogy vannak akiknek szükségük van még mindig néhai irányadó elvtársak útmutatásaira és képesek is a Mao elvtárs seggét kinyalni.
Bocsesz!
Szerintem ez csak egy átverés volt.Tehát a jelszó: stat
Nem tudtam, valszeg nem ez lesz az utolsó amiről nem tudok.Tehát a jelszó: stat
Nem tudtam, valszeg nem ez lesz az utolsó amiről nem tudok.Na ennek, még hasznát veszem, ha politológusi, vagy pláne politikusi pályát fogok űzni. :))))
A válasz nemleges. Az ilyen típusú szövegoutputhoz születni kell. (Lásd..gyurcsány)
majorlacko wrote:„Hát ez HDTV-re szánt magasfelbontású videó lesz, nem tudom milyenhardvered van, ezekhez erős vas kell. Nekem is akadnak az ilyenek,1700-as celeron + 64mb videókártyával”
Ez lesz a baj szerintem. Na akkor ezt eltesszük és majd valamikor, egy erősebb vason megnézzük. 🙂
Mindenkinek köszönet a válaszokért. 🙂Nekem P4 3GHz gépem van, de szerintem ilyen processzor túlterhelős fajta tömörítési eljárásnak most már nem sok értelme van, mert az adatátviteli sebesség és a tárolókapacitás is állandóan növekszik, viszont a processzorsebesség mintha megállapodott volna a 3.x -nél.
majorlacko wrote:„Hát ez HDTV-re szánt magasfelbontású videó lesz, nem tudom milyenhardvered van, ezekhez erős vas kell. Nekem is akadnak az ilyenek,1700-as celeron + 64mb videókártyával”
Ez lesz a baj szerintem. Na akkor ezt eltesszük és majd valamikor, egy erősebb vason megnézzük. 🙂
Mindenkinek köszönet a válaszokért. 🙂Nekem P4 3GHz gépem van, de szerintem ilyen processzor túlterhelős fajta tömörítési eljárásnak most már nem sok értelme van, mert az adatátviteli sebesség és a tárolókapacitás is állandóan növekszik, viszont a processzorsebesség mintha megállapodott volna a 3.x -nél.
-
SzerzőBejegyzés