Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Úgyhogy most már ki lett minden tárgyalva és ezek után mindenki azt vesz magának amit akar.
Pl. én szeretnék egy légkondit a szobámba, mert qrva meleg van itt.
Állítólag jó nagy zuhé várható ma éjszaka.
Készítsétek elő az asszonyt az álmatlan hajnali órákra.Egyszer bementem egy tescóba és mondtam az egyik zárt helyen levő eladónak hogy mutasson már meg nekem néhány pendrájvot.
Mivel nem talált a környezetében olyan embert aki tudta volna hogy mi is az, ezért én 30 másodpercen belül elhagytam a helyszínt.Egyszer bementem egy tescóba és mondtam az egyik zárt helyen levő eladónak hogy mutasson már meg nekem néhány pendrájvot.
Mivel nem talált a környezetében olyan embert aki tudta volna hogy mi is az, ezért én 30 másodpercen belül elhagytam a helyszínt.vizsla wrote:ELaci wrote:Ha sok pénze van akkor vegye meg a drága eszköztDe, csak ha én adom el… egyébként lényegtelen. :)))
No, itt kezdődnek az átverések.
Csak egy ötlet: Tesco-ban szigorúan tilos vásárolni!vizsla wrote:ELaci wrote:Ha sok pénze van akkor vegye meg a drága eszköztDe, csak ha én adom el… egyébként lényegtelen. :)))
No, itt kezdődnek az átverések.
Csak egy ötlet: Tesco-ban szigorúan tilos vásárolni!Saját példám:
A gépemet nagyon drágán vettem, de én azt mondtam hogy nekem egy szuper gép kell.
Intel P4 3GHz 17″ LCD monitor, 240 eFt volt 2005-ben +Sulinet, 60 eFt mínusz.
Eddig semmi, ismétlem semmi probléma nem volt vele.
Én azt mondom hogy a minőségnek ára van.
Meg kell fizetni a minőséget, és sok plusz költségtől, idegeskedéstől mentesűlünk utólag.
A skót is ezt mondta: Én nem engedhetem meg magamnak hogy olcsó árut vegyek.Saját példám:
A gépemet nagyon drágán vettem, de én azt mondtam hogy nekem egy szuper gép kell.
Intel P4 3GHz 17″ LCD monitor, 240 eFt volt 2005-ben +Sulinet, 60 eFt mínusz.
Eddig semmi, ismétlem semmi probléma nem volt vele.
Én azt mondom hogy a minőségnek ára van.
Meg kell fizetni a minőséget, és sok plusz költségtől, idegeskedéstől mentesűlünk utólag.
A skót is ezt mondta: Én nem engedhetem meg magamnak hogy olcsó árut vegyek.vargadanis wrote:Ha ez ilyen egyszeru lenne. Annyi penzem van, aminnyit ra kell forditanom, hogy olyan gepet vegyek, ami ar/teljesitmeny aranyban megfelelo. Az a hulyeseg, ha olyan cuccot veszel, ami 2 honap mulva lehet, hogy feleert tudod megvenni. Ez a draga es szuperuj cucc. Nah ez a hulyeseg, nem az, hogy megkerdezed, hogy mit erdemes venni.
SmartassTessék belekalkulálni a pénzügyi keretedbe hogy 3 év múlva el fog avulni a most bármilyen áron megvásárolt eszközöd. Magyarul: környezetszennyező hulladék lesz belőle, mínusz X ezer Ft -ot fog érni.
Ezek tények.vargadanis wrote:Ha ez ilyen egyszeru lenne. Annyi penzem van, aminnyit ra kell forditanom, hogy olyan gepet vegyek, ami ar/teljesitmeny aranyban megfelelo. Az a hulyeseg, ha olyan cuccot veszel, ami 2 honap mulva lehet, hogy feleert tudod megvenni. Ez a draga es szuperuj cucc. Nah ez a hulyeseg, nem az, hogy megkerdezed, hogy mit erdemes venni.
SmartassTessék belekalkulálni a pénzügyi keretedbe hogy 3 év múlva el fog avulni a most bármilyen áron megvásárolt eszközöd. Magyarul: környezetszennyező hulladék lesz belőle, mínusz X ezer Ft -ot fog érni.
Ezek tények.Tiszta hülyeség.
Én mindig meg szoktam kérdezni az illetőt hogy mennyi pénzed van?
Ha sok pénze van akkor vegye meg a drága eszközt, ha meg kevés pénze van akkor olcsót vegyen.
Vagy ez túl bonyolult? -
SzerzőBejegyzés