Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hűha!
Valóban Lin-t akarsz használni a jövőben is?l_lorincz wrote:OK közben rájöttem, hogy mindig amikor 00 perc van, vagyis óránként. De a * */1 * * * nem kellene, hogy azonos legyen azzal?Akár azt is jelentheti, de én egyszerűsítettem.
A cronnal örök probléma van, pl, ezek:
– engedélyezni kell
– crond fusson
– csak a „crontab -e” -vel lehet szerkeszteni
– egy crontab sor végén kell egy LF !Próbáld így:
0 * * * * /usr/bin/reip >> /hdd/reip.log„” = LineFeed = soremelés
ELaci
A „tee” nevű parancsot szokás használni.
Pl.:
Write a list of users to the screen and also append the list to the file hunt:
who | tee -a huntA „tee” nevű parancsot szokás használni.
Pl.:
Write a list of users to the screen and also append the list to the file hunt:
who | tee -a huntÉn nem értem hogy mi olyan bonyolult? Valami terheli a gépet, megeszi a memóriát, vagy a processzort.
Kell indítani egy „top” -ot, valamint meg kell nézni hogy milyen felesleges szolgáltatások futnak.
Pl. teljesen felesleges nfs annak aki azt sem tudja hogy mire való, stb…Merjed!
Merjed!
~/.mplayer dir-ben kell lennie a config file(ok)nak.
~/.mplayer dir-ben kell lennie a config file(ok)nak.
-
SzerzőBejegyzés