Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
elnoyle wrote:ezzel a tee paranccsal az első kérdésnél ahol felhasználói válasz szükségeltetik leáll az egész :-
A „tee” csak a kimenetet osztja ketté, a bemenettel nem tud mit kezdeni.
A kérdésre adandó választ nem lehet fileból beleirányítani? De erről már volt szó.Néha furmányos megoldások kellenek az egzotikus printerek működtetéséhez. Nekem pl. egy Epson EPL 5000 Laser printerem van, amihez a HPLJ3P drivert használom ami PCL5 és HPLJ4 kompatibilis, ami már világszabványnak számít.
Én magam sem értem hogy miért jó ez így, de legalább működik. 🙂
Szóval egy akármilyen lézerhez elsőre egy HPLJ drivert érdemes kipróbálni, a tintások ettől zűrösebbek.Szerintem ez kell:
http://ftp.fsf.hu/OpenOffice.org_hu/2.2.0/OpenOffice.org_2.2.0_hu_FSF.hu_Linux_rpms.tar.gzA függőség csapdát pedig az „rpm -nodeps” kapcsolóval lehet feloldani.
Szerintem ez kell:
http://ftp.fsf.hu/OpenOffice.org_hu/2.2.0/OpenOffice.org_2.2.0_hu_FSF.hu_Linux_rpms.tar.gzA függőség csapdát pedig az „rpm -nodeps” kapcsolóval lehet feloldani.
VectoR wrote:Nem tudom, de amit kérdezett az nincs és értelmetlen és felesleges is… Azért vannak a disztróspecifikus csomagok, hogy azokat telepítse az user…Ez rendben is volna, csakhogy erről feltételezésem szerint semmit nem tudott.
VectoR wrote:Nem tudom, de amit kérdezett az nincs és értelmetlen és felesleges is… Azért vannak a disztróspecifikus csomagok, hogy azokat telepítse az user…Ez rendben is volna, csakhogy erről feltételezésem szerint semmit nem tudott.
Most már csak arra lennék kíváncsi hogy a topicnyitó mit is értett meg az egész kutyulványból. 🙂
Most már csak arra lennék kíváncsi hogy a topicnyitó mit is értett meg az egész kutyulványból. 🙂
A dolgot ketté kell bontani:
1. Az rdesktoppal való eléréshez a wines gépen futnia kell egy terminál szervernek.
2. A vncviewerral való eléréshez a win gépre telepíteni kell a vncszervert.Hűha!
Valóban Lin-t akarsz használni a jövőben is? -
SzerzőBejegyzés