Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Vladi wrote:„Hasonlít az amarok-ra.
Vagy nem.”Mátyás királyosan: hasonlít is meg nem is. ;D Az egyes még xmms/winamp szerű volt, a 2.x már inkább amarok/exaile. 😉
Így gondoltam én is.
Vladi wrote:„Hasonlít az amarok-ra.
Vagy nem.”Mátyás királyosan: hasonlít is meg nem is. ;D Az egyes még xmms/winamp szerű volt, a 2.x már inkább amarok/exaile. 😉
Így gondoltam én is.
Vagy a korodra gondoltál.
Elsősorban a memóriám hiányosságaira, másodsorban a koromra.
Egyébként találtam egy ilyen bizgentyűt:
http://bmpx.beep-media-player.org/site/BMPx_HomepageValami rémlett valahonnan hogy van egy ilyen izé hogy: bmp
Hasonlít az amarok-ra.
Vagy nem.
Mintha használtam volna egyszer…
Esetleg kétszer.Szerk.:
Egyébként már én is az amarok-ot használom.
Ugyanazt a kedvenc számokat hallgatom meg már hetek óta többször.
Jólesik, de már unalmas. Valszeg így van ezzel mindenki, lustaságból szívesebben hallgatja a kedvenceit, mint hogy tökörésszen az újak összeválogatásával.Vagy a korodra gondoltál.
Elsősorban a memóriám hiányosságaira, másodsorban a koromra.
Egyébként találtam egy ilyen bizgentyűt:
http://bmpx.beep-media-player.org/site/BMPx_HomepageValami rémlett valahonnan hogy van egy ilyen izé hogy: bmp
Hasonlít az amarok-ra.
Vagy nem.
Mintha használtam volna egyszer…
Esetleg kétszer.Szerk.:
Egyébként már én is az amarok-ot használom.
Ugyanazt a kedvenc számokat hallgatom meg már hetek óta többször.
Jólesik, de már unalmas. Valszeg így van ezzel mindenki, lustaságból szívesebben hallgatja a kedvenceit, mint hogy tökörésszen az újak összeválogatásával.ELaci wrote:BornToBePuli wrote:Itt van egy megoldás.Nálam működött, de később kénytelene voltam lecserélni az xmms-t az amarok-ra.
Nem tudom mi lehet a suse -ban a kritikus pont hogy az xmms ilyen problémákat okoz. Nálam FC6 -ban feltelepedik default, csak az mp3 plugint kell hozzá utólag telepíteni ami egy kis utánajárást igényel. Az amarok is megy nálam de nem annyira tetszik mert ez egy olyan elefánt amiről nem lehet tudni hogy mi mindent tud még azon kívül hogy felkutatja a rendszeremet.
ELaci
Utólag kérek bocsánatot, mert FC6 -ba sem telepedik default az xmms, mert megnéztem a telepítő CD listát és nincs benne.
Ezek szerint már nem is emlékszem rá hogy miként is került a gépemre.
Öregszem.Szerk.:
Szörnyű!ELaci wrote:BornToBePuli wrote:Itt van egy megoldás.Nálam működött, de később kénytelene voltam lecserélni az xmms-t az amarok-ra.
Nem tudom mi lehet a suse -ban a kritikus pont hogy az xmms ilyen problémákat okoz. Nálam FC6 -ban feltelepedik default, csak az mp3 plugint kell hozzá utólag telepíteni ami egy kis utánajárást igényel. Az amarok is megy nálam de nem annyira tetszik mert ez egy olyan elefánt amiről nem lehet tudni hogy mi mindent tud még azon kívül hogy felkutatja a rendszeremet.
ELaci
Utólag kérek bocsánatot, mert FC6 -ba sem telepedik default az xmms, mert megnéztem a telepítő CD listát és nincs benne.
Ezek szerint már nem is emlékszem rá hogy miként is került a gépemre.
Öregszem.Szerk.:
Szörnyű!Nálam meg tavaly a mélysugárzóba beszerelt erősítő végfok IC lábai körül a forrasztások szakadtak el. Elóször csak egyoldalas lett a sztereó hangfal, utána meg nulla oldalas.
Forrasztópákasegítség hőfokemelkedéses ömlesztvény megjavításos beavatkozás volt a végkifejlet.
Azóta újfent dübörög.Nálam meg tavaly a mélysugárzóba beszerelt erősítő végfok IC lábai körül a forrasztások szakadtak el. Elóször csak egyoldalas lett a sztereó hangfal, utána meg nulla oldalas.
Forrasztópákasegítség hőfokemelkedéses ömlesztvény megjavításos beavatkozás volt a végkifejlet.
Azóta újfent dübörög.BornToBePuli wrote:Itt van egy megoldás.Nálam működött, de később kénytelene voltam lecserélni az xmms-t az amarok-ra.
Nem tudom mi lehet a suse -ban a kritikus pont hogy az xmms ilyen problémákat okoz. Nálam FC6 -ban feltelepedik default, csak az mp3 plugint kell hozzá utólag telepíteni ami egy kis utánajárást igényel. Az amarok is megy nálam de nem annyira tetszik mert ez egy olyan elefánt amiről nem lehet tudni hogy mi mindent tud még azon kívül hogy felkutatja a rendszeremet.
ELaci
BornToBePuli wrote:Itt van egy megoldás.Nálam működött, de később kénytelene voltam lecserélni az xmms-t az amarok-ra.
Nem tudom mi lehet a suse -ban a kritikus pont hogy az xmms ilyen problémákat okoz. Nálam FC6 -ban feltelepedik default, csak az mp3 plugint kell hozzá utólag telepíteni ami egy kis utánajárást igényel. Az amarok is megy nálam de nem annyira tetszik mert ez egy olyan elefánt amiről nem lehet tudni hogy mi mindent tud még azon kívül hogy felkutatja a rendszeremet.
ELaci
-
SzerzőBejegyzés