ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,721-1,730 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: xmms hiba #2096550
    ELaci
    Felhasználó
      Vladi wrote:
      „Hasonlít az amarok-ra.
      Vagy nem.”

      Mátyás királyosan: hasonlít is meg nem is.  ;D Az egyes még xmms/winamp szerű volt, a 2.x már inkább amarok/exaile. 😉

      Így gondoltam én is.

      Hozzászólás: xmms hiba #2096551
      ELaci
      Felhasználó
        Vladi wrote:
        „Hasonlít az amarok-ra.
        Vagy nem.”

        Mátyás királyosan: hasonlít is meg nem is.  ;D Az egyes még xmms/winamp szerű volt, a 2.x már inkább amarok/exaile. 😉

        Így gondoltam én is.

        Hozzászólás: xmms hiba #2096546
        ELaci
        Felhasználó

          Vagy a korodra gondoltál.

          Elsősorban a memóriám hiányosságaira, másodsorban a koromra.

          Egyébként találtam egy ilyen bizgentyűt:
          http://bmpx.beep-media-player.org/site/BMPx_Homepage

          Valami rémlett valahonnan hogy van egy ilyen izé hogy: bmp
          Hasonlít az amarok-ra.
          Vagy nem.
          Mintha használtam volna egyszer…
          Esetleg kétszer.

          Szerk.:
          Egyébként már én is az amarok-ot használom.
          Ugyanazt a kedvenc számokat hallgatom meg már hetek óta többször.
          Jólesik, de már unalmas. Valszeg így van ezzel mindenki, lustaságból szívesebben hallgatja a kedvenceit, mint hogy tökörésszen az újak összeválogatásával.

          Hozzászólás: xmms hiba #2096547
          ELaci
          Felhasználó

            Vagy a korodra gondoltál.

            Elsősorban a memóriám hiányosságaira, másodsorban a koromra.

            Egyébként találtam egy ilyen bizgentyűt:
            http://bmpx.beep-media-player.org/site/BMPx_Homepage

            Valami rémlett valahonnan hogy van egy ilyen izé hogy: bmp
            Hasonlít az amarok-ra.
            Vagy nem.
            Mintha használtam volna egyszer…
            Esetleg kétszer.

            Szerk.:
            Egyébként már én is az amarok-ot használom.
            Ugyanazt a kedvenc számokat hallgatom meg már hetek óta többször.
            Jólesik, de már unalmas. Valszeg így van ezzel mindenki, lustaságból szívesebben hallgatja a kedvenceit, mint hogy tökörésszen az újak összeválogatásával.

            Hozzászólás: xmms hiba #2096542
            ELaci
            Felhasználó
              ELaci wrote:
              BornToBePuli wrote:
              Itt van egy megoldás.

              Nálam működött, de később kénytelene voltam lecserélni az xmms-t az amarok-ra.

              Nem tudom mi lehet a suse -ban a kritikus pont hogy az xmms ilyen problémákat okoz. Nálam FC6 -ban feltelepedik default, csak az mp3 plugint kell hozzá utólag telepíteni ami egy kis utánajárást igényel. Az amarok is megy nálam de nem annyira tetszik mert ez egy olyan elefánt amiről nem lehet tudni hogy mi mindent tud még azon kívül hogy felkutatja a rendszeremet.

              ELaci

              Utólag kérek bocsánatot, mert FC6 -ba sem telepedik default az xmms, mert megnéztem a telepítő CD listát és nincs benne.
              Ezek szerint már nem is emlékszem rá hogy miként is került a gépemre.
              Öregszem.

              Szerk.:
              Szörnyű!

              Hozzászólás: xmms hiba #2096543
              ELaci
              Felhasználó
                ELaci wrote:
                BornToBePuli wrote:
                Itt van egy megoldás.

                Nálam működött, de később kénytelene voltam lecserélni az xmms-t az amarok-ra.

                Nem tudom mi lehet a suse -ban a kritikus pont hogy az xmms ilyen problémákat okoz. Nálam FC6 -ban feltelepedik default, csak az mp3 plugint kell hozzá utólag telepíteni ami egy kis utánajárást igényel. Az amarok is megy nálam de nem annyira tetszik mert ez egy olyan elefánt amiről nem lehet tudni hogy mi mindent tud még azon kívül hogy felkutatja a rendszeremet.

                ELaci

                Utólag kérek bocsánatot, mert FC6 -ba sem telepedik default az xmms, mert megnéztem a telepítő CD listát és nincs benne.
                Ezek szerint már nem is emlékszem rá hogy miként is került a gépemre.
                Öregszem.

                Szerk.:
                Szörnyű!

                Hozzászólás: Furcsa hangok mindenfele #2096613
                ELaci
                Felhasználó

                  Nálam meg tavaly a mélysugárzóba beszerelt erősítő végfok IC lábai körül a forrasztások szakadtak el. Elóször csak egyoldalas lett a sztereó hangfal, utána meg nulla oldalas.
                  Forrasztópákasegítség hőfokemelkedéses ömlesztvény megjavításos beavatkozás volt a végkifejlet.
                  Azóta újfent dübörög.

                  Hozzászólás: Furcsa hangok mindenfele #2096614
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Nálam meg tavaly a mélysugárzóba beszerelt erősítő végfok IC lábai körül a forrasztások szakadtak el. Elóször csak egyoldalas lett a sztereó hangfal, utána meg nulla oldalas.
                    Forrasztópákasegítség hőfokemelkedéses ömlesztvény megjavításos beavatkozás volt a végkifejlet.
                    Azóta újfent dübörög.

                    Hozzászólás: xmms hiba #2096528
                    ELaci
                    Felhasználó
                      BornToBePuli wrote:
                      Itt van egy megoldás.

                      Nálam működött, de később kénytelene voltam lecserélni az xmms-t az amarok-ra.

                      Nem tudom mi lehet a suse -ban a kritikus pont hogy az xmms ilyen problémákat okoz. Nálam FC6 -ban feltelepedik default, csak az mp3 plugint kell hozzá utólag telepíteni ami egy kis utánajárást igényel. Az amarok is megy nálam de nem annyira tetszik mert ez egy olyan elefánt amiről nem lehet tudni hogy mi mindent tud még azon kívül hogy felkutatja a rendszeremet.

                      ELaci

                      Hozzászólás: xmms hiba #2096529
                      ELaci
                      Felhasználó
                        BornToBePuli wrote:
                        Itt van egy megoldás.

                        Nálam működött, de később kénytelene voltam lecserélni az xmms-t az amarok-ra.

                        Nem tudom mi lehet a suse -ban a kritikus pont hogy az xmms ilyen problémákat okoz. Nálam FC6 -ban feltelepedik default, csak az mp3 plugint kell hozzá utólag telepíteni ami egy kis utánajárást igényel. Az amarok is megy nálam de nem annyira tetszik mert ez egy olyan elefánt amiről nem lehet tudni hogy mi mindent tud még azon kívül hogy felkutatja a rendszeremet.

                        ELaci

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,721-1,730 / 2,773