ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,731-1,740 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Felső oktatás #2096556
    ELaci
    Felhasználó

      Én mint öreg csóka csak ennyit mondok: Mondjon le!
      Egyéb más értelme úgysincs.

      Hozzászólás: Felső oktatás #2096557
      ELaci
      Felhasználó

        Én mint öreg csóka csak ennyit mondok: Mondjon le!
        Egyéb más értelme úgysincs.

        Hozzászólás: Apache 2 belassul de nagyon #2096499
        ELaci
        Felhasználó
          makso wrote:
          HY
          Van egy nap problémám a serverem terheltsége 0.1 megy rola egy oldal de szinte be se jön olyan lassu az apache mi lehet a gond ugy csinál mintha full terhelt lenne a cucc!

          A cucc állításod szerint full. A szerver meg 0.1
          Ezek szerint a cucc full, a szerver meg 0.1
          Ennyit erről.

          Hozzászólás: Apache 2 belassul de nagyon #2096500
          ELaci
          Felhasználó
            makso wrote:
            HY
            Van egy nap problémám a serverem terheltsége 0.1 megy rola egy oldal de szinte be se jön olyan lassu az apache mi lehet a gond ugy csinál mintha full terhelt lenne a cucc!

            A cucc állításod szerint full. A szerver meg 0.1
            Ezek szerint a cucc full, a szerver meg 0.1
            Ennyit erről.

            Hozzászólás: xmms hiba #2096524
            ELaci
            Felhasználó

              Azért ne tessék már azt állítani hogy az a szaros kis xmms olyan gigászi probléma.
              Van aki azt szereti használni, – többek között én is – és nem azt kell javasolni hogy mi minden van helyette, hanem az adott problémára kell megoldás, és nem a helyettesítésére.
              Egyébként a hiba a Gtk környezet hiányára utal, de szerintem nem is kell hozzá, de így ez értelmetlen.

              ELaci

              Hozzászólás: xmms hiba #2096525
              ELaci
              Felhasználó

                Azért ne tessék már azt állítani hogy az a szaros kis xmms olyan gigászi probléma.
                Van aki azt szereti használni, – többek között én is – és nem azt kell javasolni hogy mi minden van helyette, hanem az adott problémára kell megoldás, és nem a helyettesítésére.
                Egyébként a hiba a Gtk környezet hiányára utal, de szerintem nem is kell hozzá, de így ez értelmetlen.

                ELaci

                Hozzászólás: SCO vs IBM – hetedike… #2096494
                ELaci
                Felhasználó

                  Én kb. 1995-2002 környékén a cégnél SCO Unix-ot használtam, jó volt arra a célra amire akkor kellett. Viszont a fejlesztés-fejlődés majdnem egyenlő volt a nullával. Azt hiszem akkoriban kotyvasztottak össze valami SCO-Unix-Novell-Netware Opsys-t. Nem igazán lett sikeres, mivel  az M$ akkoriban kezdte tarolni a piacot.
                  Szegény SCO, béke poraira.

                  Hozzászólás: ajnálnlás #2095587
                  ELaci
                  Felhasználó
                    Feci20 wrote:
                    nem nem köszi szépen. sztem megpróbálkozok a 6-ossal, aztán ha kijön az új váltok;)

                    Arra számíts hogy FC6 esetén mp3 meg bármiféle videó lejátszás nem fog menni kezdetben, viszont minden megoldható utólag probléma nélkül.

                    Hozzászólás: ajnálnlás #2095588
                    ELaci
                    Felhasználó
                      Feci20 wrote:
                      nem nem köszi szépen. sztem megpróbálkozok a 6-ossal, aztán ha kijön az új váltok;)

                      Arra számíts hogy FC6 esetén mp3 meg bármiféle videó lejátszás nem fog menni kezdetben, viszont minden megoldható utólag probléma nélkül.

                      Hozzászólás: vicc #1923593
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Ez valami gazdag gyerek lehetett annó, mert volt lehetősége egy másik gépen szidalmazni realtime. Szórakázás. Ilyen is van.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,731-1,740 / 2,773