Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Én mint öreg csóka csak ennyit mondok: Mondjon le!
Egyéb más értelme úgysincs.Én mint öreg csóka csak ennyit mondok: Mondjon le!
Egyéb más értelme úgysincs.makso wrote:HY
Van egy nap problémám a serverem terheltsége 0.1 megy rola egy oldal de szinte be se jön olyan lassu az apache mi lehet a gond ugy csinál mintha full terhelt lenne a cucc!A cucc állításod szerint full. A szerver meg 0.1
Ezek szerint a cucc full, a szerver meg 0.1
Ennyit erről.makso wrote:HY
Van egy nap problémám a serverem terheltsége 0.1 megy rola egy oldal de szinte be se jön olyan lassu az apache mi lehet a gond ugy csinál mintha full terhelt lenne a cucc!A cucc állításod szerint full. A szerver meg 0.1
Ezek szerint a cucc full, a szerver meg 0.1
Ennyit erről.Azért ne tessék már azt állítani hogy az a szaros kis xmms olyan gigászi probléma.
Van aki azt szereti használni, – többek között én is – és nem azt kell javasolni hogy mi minden van helyette, hanem az adott problémára kell megoldás, és nem a helyettesítésére.
Egyébként a hiba a Gtk környezet hiányára utal, de szerintem nem is kell hozzá, de így ez értelmetlen.ELaci
Azért ne tessék már azt állítani hogy az a szaros kis xmms olyan gigászi probléma.
Van aki azt szereti használni, – többek között én is – és nem azt kell javasolni hogy mi minden van helyette, hanem az adott problémára kell megoldás, és nem a helyettesítésére.
Egyébként a hiba a Gtk környezet hiányára utal, de szerintem nem is kell hozzá, de így ez értelmetlen.ELaci
Én kb. 1995-2002 környékén a cégnél SCO Unix-ot használtam, jó volt arra a célra amire akkor kellett. Viszont a fejlesztés-fejlődés majdnem egyenlő volt a nullával. Azt hiszem akkoriban kotyvasztottak össze valami SCO-Unix-Novell-Netware Opsys-t. Nem igazán lett sikeres, mivel az M$ akkoriban kezdte tarolni a piacot.
Szegény SCO, béke poraira.Feci20 wrote:nem nem köszi szépen. sztem megpróbálkozok a 6-ossal, aztán ha kijön az új váltok;)Arra számíts hogy FC6 esetén mp3 meg bármiféle videó lejátszás nem fog menni kezdetben, viszont minden megoldható utólag probléma nélkül.
Feci20 wrote:nem nem köszi szépen. sztem megpróbálkozok a 6-ossal, aztán ha kijön az új váltok;)Arra számíts hogy FC6 esetén mp3 meg bármiféle videó lejátszás nem fog menni kezdetben, viszont minden megoldható utólag probléma nélkül.
Ez valami gazdag gyerek lehetett annó, mert volt lehetősége egy másik gépen szidalmazni realtime. Szórakázás. Ilyen is van.
-
SzerzőBejegyzés