ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,741-1,750 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: nyelv gubanc #2066540
    ELaci
    Felhasználó

      A filetípus megállapításához első nekifutásra ezt szoktam használni: file *
      Van amikor nem sikerül neki, de saccolásra jó.

      Hozzászólás: Speciális probléma (full kezdő) #2094904
      ELaci
      Felhasználó

        Termelésirányítási rendszerünk van, amit én kezelek: http://qad.com
        ACAD és PROE is szükséges.
        Van még egy főnök, elhanyagolható a jelenléte az effektív munkában.

        ELaci

        Hozzászólás: Speciális probléma (full kezdő) #2094905
        ELaci
        Felhasználó

          Termelésirányítási rendszerünk van, amit én kezelek: http://qad.com
          ACAD és PROE is szükséges.
          Van még egy főnök, elhanyagolható a jelenléte az effektív munkában.

          ELaci

          Hozzászólás: Speciális probléma (full kezdő) #2094900
          ELaci
          Felhasználó

            Hogy már én is írjak valamit:
            1. A cégnél ahol dolgozom ami egy gyár, és van kb. 200 db wines gép, meg hpux (risc) és linux meg win szerverek.
            2. Speciális folyamat vezérlők saját hálózatukban, office gépek vegyesen céges hálóban.
            3. P1 -től kezdve a P4 -ig, AMD procok is vannak bőven.
            4. ACAD, PROE meg hasonló cuccok futnak egyeseken.
            5. Abev is van több gépen, meg wines bérszámfejtő
            6. Exchange email szerver
            7. Cisco vpn rendszer
            8. IP telefon
            9. Meg a telefonközpontot is a nyakunkba varrták.
            10. Beléptető rendszer, egy púp a hátunkon ami csak w98 -al hajlandó menni.

            Kérdés:
            Elvállalná-e valaki hogy ezt mindet linuxra cserélje? (Költői kérdés)
            Nem voltam képes rendszerezettebben leírni, mert ez olyan amilyen, egy nagy káosz. Erre az összes vacakra vagyunk ketten.
            (Én meg az Ottó, a Tóth Ottó) 🙂

            ELaci

            Hozzászólás: Speciális probléma (full kezdő) #2094901
            ELaci
            Felhasználó

              Hogy már én is írjak valamit:
              1. A cégnél ahol dolgozom ami egy gyár, és van kb. 200 db wines gép, meg hpux (risc) és linux meg win szerverek.
              2. Speciális folyamat vezérlők saját hálózatukban, office gépek vegyesen céges hálóban.
              3. P1 -től kezdve a P4 -ig, AMD procok is vannak bőven.
              4. ACAD, PROE meg hasonló cuccok futnak egyeseken.
              5. Abev is van több gépen, meg wines bérszámfejtő
              6. Exchange email szerver
              7. Cisco vpn rendszer
              8. IP telefon
              9. Meg a telefonközpontot is a nyakunkba varrták.
              10. Beléptető rendszer, egy púp a hátunkon ami csak w98 -al hajlandó menni.

              Kérdés:
              Elvállalná-e valaki hogy ezt mindet linuxra cserélje? (Költői kérdés)
              Nem voltam képes rendszerezettebben leírni, mert ez olyan amilyen, egy nagy káosz. Erre az összes vacakra vagyunk ketten.
              (Én meg az Ottó, a Tóth Ottó) 🙂

              ELaci

              Hozzászólás: Speciális probléma (full kezdő) #2094870
              ELaci
              Felhasználó

                ELaci: Nem értem a kommentedet

                Hát, így utólag már én sem értem.
                Mindegy.
                Valszeg összekevertem egy másik fórummal.
                Öreg vagyok már én az ilyenekhez.

                Hozzászólás: Linuxos TV-kártyák #2094841
                ELaci
                Felhasználó

                  Ha kisbetut akárki komolyan venné, akkor esetleg bárki más is komolyan vehetné.
                  mostaztánjólmegmondtam
                  De, végül is igaza van.

                  Hozzászólás: Linuxos TV-kártyák #2094842
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Ha kisbetut akárki komolyan venné, akkor esetleg bárki más is komolyan vehetné.
                    mostaztánjólmegmondtam
                    De, végül is igaza van.

                    Hozzászólás: Speciális probléma (full kezdő) #2094868
                    ELaci
                    Felhasználó

                      A magyar helyesírási szabályok kb. 12 éves szinten való alkalmazása számomra azt jelenti hogy nem igazán mondod el a teljes igazságot.

                      Hozzászólás: Speciális probléma (full kezdő) #2094862
                      ELaci
                      Felhasználó
                        b@ssm@n wrote:
                        Sajnos épp tegnap csesztek le 15 Mb-ért:(
                        Az automount-tal meg az a gondom, hogy kde-alatt ha betszek egy lemezt, akkor felcsatolja, de consol-ból valamiért nem. Viszont nekem úgy kellene telepítenem, hogy a létező leg minimálisabban. Most a suse-val próbálom, mert csak ezt találtam itt a telpítők között. Mindenesetre már most is sokkal közelebb jutottam a megoldáshoz.
                        Még valami. Mi a fenéhez kell ez a kernel-smp 2.6.5-1.358 csomag, ami a fedora telepítőn nincs rajta? (Mármint ezen a cégesen legalábbis.)

                        Az smp kernel a szimmetrikus multiprocesszort jelenti ami abban a gépben van amire telepíted a fedorát. A telepítő felismeri ezt a proc típust és telepíteni akarja a neki megfelelő kernelt. Nem kötelező smp-t használni de ajánlott.
                        Nálam annó FC3 -ban a telepítő mindkét kerneltípust beépítette a grub menübe, így azt lehetett használni ami jólesett.

                        Elac

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,741-1,750 / 2,773