Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A filetípus megállapításához első nekifutásra ezt szoktam használni: file *
Van amikor nem sikerül neki, de saccolásra jó.Termelésirányítási rendszerünk van, amit én kezelek: http://qad.com
ACAD és PROE is szükséges.
Van még egy főnök, elhanyagolható a jelenléte az effektív munkában.ELaci
Termelésirányítási rendszerünk van, amit én kezelek: http://qad.com
ACAD és PROE is szükséges.
Van még egy főnök, elhanyagolható a jelenléte az effektív munkában.ELaci
Hogy már én is írjak valamit:
1. A cégnél ahol dolgozom ami egy gyár, és van kb. 200 db wines gép, meg hpux (risc) és linux meg win szerverek.
2. Speciális folyamat vezérlők saját hálózatukban, office gépek vegyesen céges hálóban.
3. P1 -től kezdve a P4 -ig, AMD procok is vannak bőven.
4. ACAD, PROE meg hasonló cuccok futnak egyeseken.
5. Abev is van több gépen, meg wines bérszámfejtő
6. Exchange email szerver
7. Cisco vpn rendszer
8. IP telefon
9. Meg a telefonközpontot is a nyakunkba varrták.
10. Beléptető rendszer, egy púp a hátunkon ami csak w98 -al hajlandó menni.Kérdés:
Elvállalná-e valaki hogy ezt mindet linuxra cserélje? (Költői kérdés)
Nem voltam képes rendszerezettebben leírni, mert ez olyan amilyen, egy nagy káosz. Erre az összes vacakra vagyunk ketten.
(Én meg az Ottó, a Tóth Ottó) 🙂ELaci
Hogy már én is írjak valamit:
1. A cégnél ahol dolgozom ami egy gyár, és van kb. 200 db wines gép, meg hpux (risc) és linux meg win szerverek.
2. Speciális folyamat vezérlők saját hálózatukban, office gépek vegyesen céges hálóban.
3. P1 -től kezdve a P4 -ig, AMD procok is vannak bőven.
4. ACAD, PROE meg hasonló cuccok futnak egyeseken.
5. Abev is van több gépen, meg wines bérszámfejtő
6. Exchange email szerver
7. Cisco vpn rendszer
8. IP telefon
9. Meg a telefonközpontot is a nyakunkba varrták.
10. Beléptető rendszer, egy púp a hátunkon ami csak w98 -al hajlandó menni.Kérdés:
Elvállalná-e valaki hogy ezt mindet linuxra cserélje? (Költői kérdés)
Nem voltam képes rendszerezettebben leírni, mert ez olyan amilyen, egy nagy káosz. Erre az összes vacakra vagyunk ketten.
(Én meg az Ottó, a Tóth Ottó) 🙂ELaci
ELaci: Nem értem a kommentedet
Hát, így utólag már én sem értem.
Mindegy.
Valszeg összekevertem egy másik fórummal.
Öreg vagyok már én az ilyenekhez.Ha kisbetut akárki komolyan venné, akkor esetleg bárki más is komolyan vehetné.
mostaztánjólmegmondtam
De, végül is igaza van.Ha kisbetut akárki komolyan venné, akkor esetleg bárki más is komolyan vehetné.
mostaztánjólmegmondtam
De, végül is igaza van.A magyar helyesírási szabályok kb. 12 éves szinten való alkalmazása számomra azt jelenti hogy nem igazán mondod el a teljes igazságot.
b@ssm@n wrote:Sajnos épp tegnap csesztek le 15 Mb-ért:(
Az automount-tal meg az a gondom, hogy kde-alatt ha betszek egy lemezt, akkor felcsatolja, de consol-ból valamiért nem. Viszont nekem úgy kellene telepítenem, hogy a létező leg minimálisabban. Most a suse-val próbálom, mert csak ezt találtam itt a telpítők között. Mindenesetre már most is sokkal közelebb jutottam a megoldáshoz.
Még valami. Mi a fenéhez kell ez a kernel-smp 2.6.5-1.358 csomag, ami a fedora telepítőn nincs rajta? (Mármint ezen a cégesen legalábbis.)Az smp kernel a szimmetrikus multiprocesszort jelenti ami abban a gépben van amire telepíted a fedorát. A telepítő felismeri ezt a proc típust és telepíteni akarja a neki megfelelő kernelt. Nem kötelező smp-t használni de ajánlott.
Nálam annó FC3 -ban a telepítő mindkét kerneltípust beépítette a grub menübe, így azt lehetett használni ami jólesett.Elac
-
SzerzőBejegyzés