Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nekem ezt mondja a ps man -ja
cputime TIME cumulative CPU time, „[dd-]hh:mm:ss” format. (alias time)Valóban, igazad van.
Annó rossz módszerrel tesztelhettem, mert én nem erre a következtetésre jutottam.
Majd át kell még fogalmaznom a scriptet, mert ez hpux-ban fog futni, ahol másképpen működnek a dolgok.EL
nekem ezt mondja a ps man -ja
cputime TIME cumulative CPU time, „[dd-]hh:mm:ss” format. (alias time)Valóban, igazad van.
Annó rossz módszerrel tesztelhettem, mert én nem erre a következtetésre jutottam.
Majd át kell még fogalmaznom a scriptet, mert ez hpux-ban fog futni, ahol másképpen működnek a dolgok.EL
„Too many open files in system”
Ha kernelfordítás esete forog fenn, akkor nem jól lett beállítva a megfelelő kernel paraméter. Ez is okozhatja pl.„Too many open files in system”
Ha kernelfordítás esete forog fenn, akkor nem jól lett beállítva a megfelelő kernel paraméter. Ez is okozhatja pl.Meg van gyógyulva, mármint a sebesség. 🙂
A macska meg fel van menve a fára. Újmagyar nyelven.
Ja.
Ja.
kisbetu wrote:ELaci wrote:Mod:
Hát ugye az igen hátulrólsegnyaltfövárosihup az ugye nem bír ilyen problematikával.
Vajon miért is?EL
Nemmondod, hogy a linukszfórumot is a hírtévével egyyütt zavargyák?
Most meg kisbetu olyan mintha provokátor lenne. Vagy mindig is az volt?
Tózse lassú. 🙁
A névfeloldás vagy valami átjárónak nevezett bizgentyű lehet lassú.
Az LF szerver nem, mert belöki a lapot 1/10 sec alatt.
Ez a „várás valamire” nevű szünet 20-60 sec között váltakozik.EL
Mod:
Hát ugye az igen hátulrólsegnyaltfövárosihup az ugye nem bír ilyen problematikával.
Vajon miért is?EL
Akinek meg nincs szüksége a megoldásra, annak meg nincs szüksége a megoldásra.
Ez a dolog csak ennyire bonyolult, úgy látszik. -
SzerzőBejegyzés