ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 941-950 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Lustálkodók pusztítása szkripttel #2135633
    ELaci
    Felhasználó

      nekem ezt mondja a ps man -ja
      cputime    TIME cumulative CPU time, „[dd-]hh:mm:ss” format. (alias time)

      Valóban, igazad van.
      Annó rossz módszerrel tesztelhettem, mert én nem erre a következtetésre jutottam.
      Majd át kell még fogalmaznom a scriptet, mert ez hpux-ban fog futni, ahol másképpen működnek a dolgok.

      EL

      Hozzászólás: Lustálkodók pusztítása szkripttel #2135634
      ELaci
      Felhasználó

        nekem ezt mondja a ps man -ja
        cputime    TIME cumulative CPU time, „[dd-]hh:mm:ss” format. (alias time)

        Valóban, igazad van.
        Annó rossz módszerrel tesztelhettem, mert én nem erre a következtetésre jutottam.
        Majd át kell még fogalmaznom a scriptet, mert ez hpux-ban fog futni, ahol másképpen működnek a dolgok.

        EL

        Hozzászólás: Too Many open files in system #2137868
        ELaci
        Felhasználó

          „Too many open files in system”
          Ha kernelfordítás esete forog fenn, akkor nem jól lett beállítva a megfelelő kernel paraméter. Ez is okozhatja pl.

          Hozzászólás: Too Many open files in system #2137869
          ELaci
          Felhasználó

            „Too many open files in system”
            Ha kernelfordítás esete forog fenn, akkor nem jól lett beállítva a megfelelő kernel paraméter. Ez is okozhatja pl.

            Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003430
            ELaci
            Felhasználó

              Meg van gyógyulva, mármint a sebesség. 🙂

              A macska meg fel van menve a fára. Újmagyar nyelven.

              Hozzászólás: Megjelent a Mozilla Firefox 2.0.0.8 #2137824
              ELaci
              Felhasználó

                Ja.

                Hozzászólás: Megjelent a Mozilla Firefox 2.0.0.8 #2137825
                ELaci
                Felhasználó

                  Ja.

                  Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003422
                  ELaci
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    ELaci wrote:
                    Mod:
                    Hát ugye az igen hátulrólsegnyaltfövárosihup az ugye nem bír ilyen problematikával.
                    Vajon miért is?

                    EL

                    Nemmondod, hogy a linukszfórumot is a hírtévével egyyütt zavargyák?

                    Most meg kisbetu olyan mintha provokátor lenne. Vagy mindig is az volt?

                    Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003420
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Tózse lassú. 🙁
                      A névfeloldás vagy valami átjárónak nevezett bizgentyű lehet lassú.
                      Az LF szerver nem, mert belöki a lapot 1/10 sec alatt.
                      Ez a „várás valamire” nevű szünet 20-60 sec között váltakozik.

                      EL
                      Mod:
                      Hát ugye az igen hátulrólsegnyaltfövárosihup az ugye nem bír ilyen problematikával.
                      Vajon miért is?

                      EL

                      Hozzászólás: Windows – Linux hálózat #2137106
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Akinek meg nincs szüksége a megoldásra, annak meg nincs szüksége a megoldásra.
                        Ez a dolog csak ennyire bonyolult, úgy látszik.

                      10 bejegyzés megtekintése - 941-950 / 2,773