Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Akinek meg nincs szüksége a megoldásra, annak meg nincs szüksége a megoldásra.
Ez a dolog csak ennyire bonyolult, úgy látszik.Szörnyű!
Nem akarok C-ben programozni amíg élek!🙂
Szörnyű!
Nem akarok C-ben programozni amíg élek!🙂
vizsla wrote:Bár qt-s, de amarok? (Elég jó kis program. Olyan sokoldalú, hogy nem is kell mást használni mellette… beleértve a böngészőt is, a dalokról, vagy szerzőkről szóló infók megtekintése érdeke miatt.)Az amarok jó cucc, talán számomra már túl is van bonyolítva.
Szóval, akinek tetszik általában a sokinfós bizgentyűhasználat, annak javasolt az amarok.
Használom én is, de nekem ez már túl sok amit nyújtani tud.
🙂vizsla wrote:Bár qt-s, de amarok? (Elég jó kis program. Olyan sokoldalú, hogy nem is kell mást használni mellette… beleértve a böngészőt is, a dalokról, vagy szerzőkről szóló infók megtekintése érdeke miatt.)Az amarok jó cucc, talán számomra már túl is van bonyolítva.
Szóval, akinek tetszik általában a sokinfós bizgentyűhasználat, annak javasolt az amarok.
Használom én is, de nekem ez már túl sok amit nyújtani tud.
🙂vadkan wrote:Amikor regisztráltam a fórumba egy kérdésem után én is ugy éreztem,hogy itt csak fikázzák a balga ujoncot,de ma már hálával godolok arra,hogy ugy válaszoltak ahogy válaszoltak,mert ugy gondoltam csak azért is megoldom a gondom.
És meg is oldottam…
Ja.
Aki komolyan gondolja a dolgait a linnel, az egy komoly lines lesz, és harcol.
Aki meg komolytalan, arra meg senkinek semmi szüksége, mert csak az időt rabolja másoktól.EL
vadkan wrote:Amikor regisztráltam a fórumba egy kérdésem után én is ugy éreztem,hogy itt csak fikázzák a balga ujoncot,de ma már hálával godolok arra,hogy ugy válaszoltak ahogy válaszoltak,mert ugy gondoltam csak azért is megoldom a gondom.
És meg is oldottam…
Ja.
Aki komolyan gondolja a dolgait a linnel, az egy komoly lines lesz, és harcol.
Aki meg komolytalan, arra meg senkinek semmi szüksége, mert csak az időt rabolja másoktól.EL
Úgy látom, egy új barátra tettem szert… de ez a fórum most azért született meg, hogy tudjatok kit piszkálni, vagy azért, hogy azoknak segítsetek, akik nem annyira jártasak a Linuxban, mint ti?
Nincs itt semmi probléma, nem kell mindjárt kétségbeesni.
🙂
Úgy látom, egy új barátra tettem szert… de ez a fórum most azért született meg, hogy tudjatok kit piszkálni, vagy azért, hogy azoknak segítsetek, akik nem annyira jártasak a Linuxban, mint ti?
Nincs itt semmi probléma, nem kell mindjárt kétségbeesni.
🙂
Mi a túró az a „IAESTE” ?
Egyébként nem biztos hogy mások nevében bármilyen véleményed lehet.
Pláne nem a „a magyar műszaki hallgatóság” képviseletében.
Egyébként meg…
Van egy öltözőszekrényem, oda lehet felakasztani a „nagy mellényeket” .EL
-
SzerzőBejegyzés