ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 951-960 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Windows – Linux hálózat #2137107
    ELaci
    Felhasználó

      Akinek meg nincs szüksége a megoldásra, annak meg nincs szüksége a megoldásra.
      Ez a dolog csak ennyire bonyolult, úgy látszik.

      Hozzászólás: User mappájába fájl létrehozás c++ban #2137234
      ELaci
      Felhasználó

        Szörnyű!
        Nem akarok C-ben programozni amíg élek!

        🙂

        Hozzászólás: User mappájába fájl létrehozás c++ban #2137235
        ELaci
        Felhasználó

          Szörnyű!
          Nem akarok C-ben programozni amíg élek!

          🙂

          Hozzászólás: Stop gomb #2137222
          ELaci
          Felhasználó
            vizsla wrote:
            Bár qt-s, de amarok? (Elég jó kis program. Olyan sokoldalú, hogy nem is kell mást használni mellette… beleértve a böngészőt is, a dalokról, vagy szerzőkről szóló infók megtekintése érdeke miatt.)

            Az amarok jó cucc, talán számomra már túl is van bonyolítva.
            Szóval, akinek tetszik általában a sokinfós bizgentyűhasználat, annak javasolt az amarok.
            Használom én is, de nekem ez már túl sok amit nyújtani tud.
            🙂

            Hozzászólás: Stop gomb #2137223
            ELaci
            Felhasználó
              vizsla wrote:
              Bár qt-s, de amarok? (Elég jó kis program. Olyan sokoldalú, hogy nem is kell mást használni mellette… beleértve a böngészőt is, a dalokról, vagy szerzőkről szóló infók megtekintése érdeke miatt.)

              Az amarok jó cucc, talán számomra már túl is van bonyolítva.
              Szóval, akinek tetszik általában a sokinfós bizgentyűhasználat, annak javasolt az amarok.
              Használom én is, de nekem ez már túl sok amit nyújtani tud.
              🙂

              Hozzászólás: Windows – Linux hálózat #2137096
              ELaci
              Felhasználó
                vadkan wrote:
                Amikor regisztráltam a fórumba egy kérdésem után én is ugy éreztem,hogy itt csak fikázzák a balga ujoncot,de ma már hálával godolok arra,hogy ugy válaszoltak ahogy válaszoltak,mert ugy gondoltam csak azért is megoldom a gondom.
                És meg is oldottam…

                Ja.
                Aki komolyan gondolja a dolgait a linnel, az egy komoly lines lesz, és harcol.
                Aki meg komolytalan, arra meg senkinek semmi szüksége, mert csak az időt rabolja másoktól.

                EL

                Hozzászólás: Windows – Linux hálózat #2137097
                ELaci
                Felhasználó
                  vadkan wrote:
                  Amikor regisztráltam a fórumba egy kérdésem után én is ugy éreztem,hogy itt csak fikázzák a balga ujoncot,de ma már hálával godolok arra,hogy ugy válaszoltak ahogy válaszoltak,mert ugy gondoltam csak azért is megoldom a gondom.
                  És meg is oldottam…

                  Ja.
                  Aki komolyan gondolja a dolgait a linnel, az egy komoly lines lesz, és harcol.
                  Aki meg komolytalan, arra meg senkinek semmi szüksége, mert csak az időt rabolja másoktól.

                  EL

                  Hozzászólás: Windows – Linux hálózat #2137092
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Úgy látom, egy új barátra tettem szert… de ez a fórum most azért született meg, hogy tudjatok kit piszkálni, vagy azért, hogy azoknak segítsetek, akik nem annyira jártasak a Linuxban, mint ti?

                    Nincs itt semmi probléma, nem kell mindjárt kétségbeesni.

                    🙂

                    Hozzászólás: Windows – Linux hálózat #2137093
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Úgy látom, egy új barátra tettem szert… de ez a fórum most azért született meg, hogy tudjatok kit piszkálni, vagy azért, hogy azoknak segítsetek, akik nem annyira jártasak a Linuxban, mint ti?

                      Nincs itt semmi probléma, nem kell mindjárt kétségbeesni.

                      🙂

                      Hozzászólás: Windows – Linux hálózat #2137088
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Mi a túró az a „IAESTE” ?
                        Egyébként nem biztos hogy mások nevében bármilyen véleményed lehet.
                        Pláne nem a „a magyar műszaki hallgatóság” képviseletében.
                        Egyébként meg…
                        Van egy öltözőszekrényem, oda lehet felakasztani a „nagy mellényeket” .

                        EL

                      10 bejegyzés megtekintése - 951-960 / 2,773