erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007161
    erdsiger
    Felhasználó

      A főoldalon a „Blog Statisztika” kétszer szerepel. (Vagy csak sokat ittam? ;D)

      Hozzászólás: DVD+RW és a K3b #2087568
      erdsiger
      Felhasználó

        Szerintem egy kicsit összekeverem a fogalmakat. Ha formázáson azt értjük (már pedig azt értjük), hogy létrehozzuk a fájlrendszert, akkor én azt nem szeretném, csak egyszerűen törölni a DVD-t. Újraírható CD-knél a K3b-nek semmi baja, gond nélkül törli őket.

        Hozzászólás: Ingyen letölthető a Windows XP. Miért is? #2087302
        erdsiger
        Felhasználó

          Ez a legnagyobb hülyeség amit mostanában olvastam. Létezik számos más és jobb (!) megoldás. Én elég sokat foglalkozom webfejlesztéssel és a böngészők tesztelésére mindig a http://browsershots.org/ oldalt használom. A lényege annyi, hogy kiválasztom melyik böngészőben szeretném tesztelni az oldalam, és kapok róla egy screenshotot. A támogatott böngészők:

          Linux: Dillo 0.8, Epiphany 2.14, Epiphany 2.16, Firebird 0.7, Firefox 1.0, Firefox 1.5, Firefox 2.0, Firefox 3.0, Flock 0.7, Galeon 2.0, Konqueror 3.5, Mozilla 1.7, Navigator 4.8, Opera 9.2, Opera 9.10, Phoenix 0.5, SeaMonkey 1.0

          Windows: MSIE 5.0, MSIE 5.5, MSIE 6.0, MSIE 7.0

          Mac: Safari 2.0

          Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2031008
          erdsiger
          Felhasználó
            vizsla wrote:
            van amikor teljesen mást…

            Vagy éppen az igazságot…  🙂

            Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2031006
            erdsiger
            Felhasználó
              vizsla wrote:
              Különben ki akartam próbálni, hogy mit ír ki egy yellowtab azonosítóra, vagy egy expoklerre… (kiírna egyátalán)

              Pedig érdekes lenne, amit kiírna 🙂

              Supported Browsers:
              Opera, WebTV, MS Internet Explorer, NetPositive, MS Pocket Internet Explorer, Galeon, Konqueror, iCab, OmniWeb, Phoenix, Firebird, Firefox, Mozilla, Lynx & Amaya, Safari, Netscape

              Szerk.: Amíg nem jön ki az új verzió, itt a képem ugyanazt teszi, csak így a többiek nem látják 🙂

              Hozzászólás: Térinformatika #2087000
              erdsiger
              Felhasználó

                [OFF]
                Szeintem javítsd ki a címet, mert így egy kicsit mást jelent… 😀
                [/OFF]

                Hozzászólás: Ajánlott alkalmazások #2086657
                erdsiger
                Felhasználó

                  Én MSN helyett Kopete-t használok. Először Gaim-et használtam, de a tudásán van még mit javítani, ezért átálltam Kopete-re. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

                  Hozzászólás: Miért használunk Linuxot? #2086289
                  erdsiger
                  Felhasználó
                    jzombi wrote:
                    Az sg-t meg a pcforumot olvasgatva

                    Olvasgasd inkább a linuxforum.hu-t  😉

                    Hozzászólás: Miért használunk Linuxot? #2086270
                    erdsiger
                    Felhasználó
                      l_lorincz wrote:
                      nagyon nincs pénzem winfosra

                      Én is részben ezért váltottam Linuxra. Előtte Linux/Windows gépem volt, de aztán a munkám miatt nem kockáztathattam meg, hogy illegális szoftvereket használjak, arra meg nekem se telik, hogy a Windowst és számos szoftverét megvegyem. Így csak Linuxot használok, de már nagyon hozzászoktam, tényleg mindenre programra találok alternatívát.

                      l_lorincz wrote:
                      Jó az aláírás. 😀 Kicsit MATRIX. 😀

                      Kösz, örülök hogy tetszik!  ;D

                      Hozzászólás: 1 TB-os e-mailfiók ingyen! #2085637
                      erdsiger
                      Felhasználó
                        nastjakam wrote:
                        szolgaltato meg orul, mert kozel sem hasznalja fel az eroforrasait a mukodes

                        De legalább a lehetőség megvan rá… 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 1,636