Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A főoldalon a „Blog Statisztika” kétszer szerepel. (Vagy csak sokat ittam? ;D)
Szerintem egy kicsit összekeverem a fogalmakat. Ha formázáson azt értjük (már pedig azt értjük), hogy létrehozzuk a fájlrendszert, akkor én azt nem szeretném, csak egyszerűen törölni a DVD-t. Újraírható CD-knél a K3b-nek semmi baja, gond nélkül törli őket.
Ez a legnagyobb hülyeség amit mostanában olvastam. Létezik számos más és jobb (!) megoldás. Én elég sokat foglalkozom webfejlesztéssel és a böngészők tesztelésére mindig a http://browsershots.org/ oldalt használom. A lényege annyi, hogy kiválasztom melyik böngészőben szeretném tesztelni az oldalam, és kapok róla egy screenshotot. A támogatott böngészők:
Linux: Dillo 0.8, Epiphany 2.14, Epiphany 2.16, Firebird 0.7, Firefox 1.0, Firefox 1.5, Firefox 2.0, Firefox 3.0, Flock 0.7, Galeon 2.0, Konqueror 3.5, Mozilla 1.7, Navigator 4.8, Opera 9.2, Opera 9.10, Phoenix 0.5, SeaMonkey 1.0
Windows: MSIE 5.0, MSIE 5.5, MSIE 6.0, MSIE 7.0
Mac: Safari 2.0
vizsla wrote:van amikor teljesen mást…Vagy éppen az igazságot… 🙂
vizsla wrote:Különben ki akartam próbálni, hogy mit ír ki egy yellowtab azonosítóra, vagy egy expoklerre… (kiírna egyátalán)Pedig érdekes lenne, amit kiírna 🙂
Supported Browsers:
Opera, WebTV, MS Internet Explorer, NetPositive, MS Pocket Internet Explorer, Galeon, Konqueror, iCab, OmniWeb, Phoenix, Firebird, Firefox, Mozilla, Lynx & Amaya, Safari, NetscapeSzerk.: Amíg nem jön ki az új verzió, itt a képem ugyanazt teszi, csak így a többiek nem látják 🙂
[OFF]
Szeintem javítsd ki a címet, mert így egy kicsit mást jelent… 😀
[/OFF]Én MSN helyett Kopete-t használok. Először Gaim-et használtam, de a tudásán van még mit javítani, ezért átálltam Kopete-re. Nagyon meg vagyok vele elégedve.
jzombi wrote:Az sg-t meg a pcforumot olvasgatvaOlvasgasd inkább a linuxforum.hu-t 😉
l_lorincz wrote:nagyon nincs pénzem winfosraÉn is részben ezért váltottam Linuxra. Előtte Linux/Windows gépem volt, de aztán a munkám miatt nem kockáztathattam meg, hogy illegális szoftvereket használjak, arra meg nekem se telik, hogy a Windowst és számos szoftverét megvegyem. Így csak Linuxot használok, de már nagyon hozzászoktam, tényleg mindenre programra találok alternatívát.
l_lorincz wrote:Jó az aláírás. 😀 Kicsit MATRIX. 😀Kösz, örülök hogy tetszik! ;D
nastjakam wrote:szolgaltato meg orul, mert kozel sem hasznalja fel az eroforrasait a mukodesDe legalább a lehetőség megvan rá… 😀
-
SzerzőBejegyzés