erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: vicc #1923503
    erdsiger
    Felhasználó

      Ezt nem hiszem el, az előbb láttam egy másik oldalon és most akartam belinkelni…  >:( >:(  ;D

      Hozzászólás: libmp4v2.so.0.0.0 conflicts #2089057
      erdsiger
      Felhasználó

        Köszönöm a segítséged, sikerült összehozni 🙂

        Hozzászólás: libmp4v2.so.0.0.0 conflicts #2089055
        erdsiger
        Felhasználó

          Próbálkozom a Packmannal, de nem sikerül. Ha telepítési forrásként meg akarom adni, ezt írja ki:

          Code:
          Nem sikerült telepítési forrásként használni az alábbi URL-t: ‘ftp://Packman/ftp.novell.hu/pub/mirrors/packman/suse/10.0’.
          Részletek:
          ERROR(InstSrc:E_no_instsrc_on_media)
          Hozzászólás: libmp4v2.so.0.0.0 conflicts #2089053
          erdsiger
          Felhasználó
            Macskajancsi wrote:
            Mit értesz mp3 támogatás alatt?

            mp3-ból szertnék hagyományos CD-t írni. Ehhez  – ha jól tudom – a k3b-mad csomag szükséges. Ezt letöltöttem és megpróbáltam feltelepíteni. Nem tetszett neki a k3b jelenlegi verziója, ezért letöltöttem a k3b-t is és így sorra jöttek a függőségek. Az eredményt láthatod, most nincs függőség 🙂 Tudom, hogy másik lehetőség az mp3 átkonvertálása más formátummá az írás előtt (pl. wav), de ha van mp3 írás funkció a k3b-ben, hát használjuk ki 🙂

            erdsiger
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Eggyet kihatytam mer nagyob volt a tőbbinél.

              smiley.gifwink.gifcheesy.gifrolleyes.gifgrin.gifangry.gifsad.gifshocked.gifcool.gifhuh.gifrolleyes.giftongue.giflipsrsealed.gifundecided.gifkiss.gifcry.gif

              És ezeket is kihagytad 🙂

              Hozzászólás: vicc #1923469
              erdsiger
              Felhasználó

                Ha már a slágereknél tartunk 🙂
                http://www.ijigg.com/songs/770EAPAG

                Hozzászólás: DVD+RW és a K3b #2087581
                erdsiger
                Felhasználó
                  vizsla wrote:
                  „persze tesco gazdaságos dvd-knél ne csodálkozzon senki…”
                  Nem is láttam még olyat… komolyan!

                  Nekem 2 van otthon. Beszkenneltem a borítót csak hogy te is láss egyet 🙂 Igaz nem újraírható, de legalább TESCO DVD.

                  Hozzászólás: DVD+RW és a K3b #2087578
                  erdsiger
                  Felhasználó
                    milfer wrote:
                    Már ott leszoktam a k3b-ről.  😀

                    És mit ajánlasz helyette a Gnome CD/DVD Creater kivételével?

                    Hozzászólás: DVD+RW és a K3b #2087575
                    erdsiger
                    Felhasználó
                      pomm wrote:
                      persze tesco gazdaságos dvd-knél ne csodálkozzon senki…

                      Ez konkrétan egy TDK, ami tudomásom szerint nem az olcsó kategóriába tartozik (vagy csak átvertek a boltban :))

                      Hozzászólás: DVD+RW és a K3b #2087572
                      erdsiger
                      Felhasználó
                        milfer wrote:
                        Én oda jutottam a DVD+RW k3b párossal, hogy +RW-s korongot már meg sem próbálok k3b-vel írni. Mindíg van valami baja.

                        Hát ez jó, múlt héten vettem egy 10-es csomagot  >:( Többieknek pedig köszönöm a segítségét!

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 1,636