Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ezt nem hiszem el, az előbb láttam egy másik oldalon és most akartam belinkelni… >:( >:( ;D
Köszönöm a segítséged, sikerült összehozni 🙂
Próbálkozom a Packmannal, de nem sikerül. Ha telepítési forrásként meg akarom adni, ezt írja ki:
Code:Nem sikerült telepítési forrásként használni az alábbi URL-t: ‘ftp://Packman/ftp.novell.hu/pub/mirrors/packman/suse/10.0’.
Részletek:
ERROR(InstSrc:E_no_instsrc_on_media)Macskajancsi wrote:Mit értesz mp3 támogatás alatt?mp3-ból szertnék hagyományos CD-t írni. Ehhez – ha jól tudom – a k3b-mad csomag szükséges. Ezt letöltöttem és megpróbáltam feltelepíteni. Nem tetszett neki a k3b jelenlegi verziója, ezért letöltöttem a k3b-t is és így sorra jöttek a függőségek. Az eredményt láthatod, most nincs függőség 🙂 Tudom, hogy másik lehetőség az mp3 átkonvertálása más formátummá az írás előtt (pl. wav), de ha van mp3 írás funkció a k3b-ben, hát használjuk ki 🙂
kisbetu wrote:Eggyet kihatytam mer nagyob volt a tőbbinél.















És ezeket is kihagytad 🙂
Ha már a slágereknél tartunk 🙂
http://www.ijigg.com/songs/770EAPAGvizsla wrote:„persze tesco gazdaságos dvd-knél ne csodálkozzon senki…”
Nem is láttam még olyat… komolyan!Nekem 2 van otthon. Beszkenneltem a borítót csak hogy te is láss egyet 🙂 Igaz nem újraírható, de legalább TESCO DVD.
milfer wrote:Már ott leszoktam a k3b-ről. 😀És mit ajánlasz helyette a Gnome CD/DVD Creater kivételével?
pomm wrote:persze tesco gazdaságos dvd-knél ne csodálkozzon senki…Ez konkrétan egy TDK, ami tudomásom szerint nem az olcsó kategóriába tartozik (vagy csak átvertek a boltban :))
milfer wrote:Én oda jutottam a DVD+RW k3b párossal, hogy +RW-s korongot már meg sem próbálok k3b-vel írni. Mindíg van valami baja.Hát ez jó, múlt héten vettem egy 10-es csomagot >:( Többieknek pedig köszönöm a segítségét!
-
SzerzőBejegyzés














