erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: RPM telepítés #2085361
    erdsiger
    Felhasználó
      uzsolt wrote:
      Kényszerítve?

      Ezt kifejtenéd? Egyesével a –force segítségével?

      Hozzászólás: vicc #1923377
      erdsiger
      Felhasználó
        l_lorincz wrote:
        azért kíváncsi lennék arabul hogyan írják. 😀

        Így:

        لينكس

        Hozzászólás: vicc #1923358
        erdsiger
        Felhasználó

          Olvassátok el: http://szotar.sztaki.hu/docs/allas.html

          (Aki nem jönne rá: a középső szöveg fölé helyezve a kurzort, érdekes dolgok jönnek elő :D)

          Egyébként az biztos hogy egy repülő (visszaváltok a másik témára). A két monitor között lehet látni kis lámpákat, azok a dohányzás tilos (piros) és a biztonsági öv bekapcsolását jelző (zöld) lámpák. Ezek viszont a repülőre jellemzők. Másrészről meg ki beszél hibáról? Lehet hogy éppen az indulás előtti tesztet hajtják végre. 😀

          Szerk.:

          Soltan wrote:
          A kép bal sarkában lehet látni az ablakot így sztem egy vonat lehet.

          És a repülőn mióta nincs ablak?

          Hozzászólás: Kedvenc média lejátszó #2084310
          erdsiger
          Felhasználó
            vizsla wrote:
            Nem kimondottan video lejátszó, de nyiss egy másik témát és elmondom róla én is a véleményemet. 🙂

            Igaz, tényleg nem videolejátszó, de akkor meg a címet pontosítsd, mert a médiában viszont benne van a zene is.

            Hozzászólás: Kedvenc média lejátszó #2084308
            erdsiger
            Felhasználó

              Ha lesz benne amaroK, leírom a véleményem  😀

              Hozzászólás: MSN & GnomeMeeting #1916775
              erdsiger
              Felhasználó

                Nem próbáltam, de nézd meg a Gtmess-t és az MSNre-t. Itt találtam őket:

                http://www.commandline.org.uk/category/command-line/applications/instant-messaging-and-voip/

                Hozzászólás: Bash script #2053426
                erdsiger
                Felhasználó
                  l_lorincz wrote:
                  kijelölöd az összeset krusaderrel, majd krename
                  fajlnev[$9-10] ha a ‘space’ is kell fajlnev[$8-10]

                  Köszönöm, sikerült végre átneveznem. És köszönöm hogy megismertetted velem a krusadert, eddig nem is hallottam róla, pedig tényleg nagyon jó.

                  Hozzászólás: Bash script #2053424
                  erdsiger
                  Felhasználó

                    Egy ilyen sorozatom van:

                    fájlnév 01
                    fájlnév 02
                    fájlnév 04

                    És tulajdonképpen csak az ékezetes betűket akarom lecserélni ékezet nélkülire, ezért szerettem volna, hogy az első x betűt cserélje csak le. A számozással az a probléma, hogy nem folyamatos, ezért nem tudom használni a különböző programokban található sorszámozást.

                    Hozzászólás: Bash script #2053422
                    erdsiger
                    Felhasználó

                      Hát én sehogy se találom mit hol kéne beállítani…

                      Hozzászólás: C compiler cannot create executables. #2083514
                      erdsiger
                      Felhasználó
                        Szakatt wrote:
                        Meg mondjuk a mai napig pascalból van verseny, és érettségin is az van – emelt szinten.

                        Érettségin lehet más nyelvet is választani, nem csak a Pascal van. Konkrétan: Turbo Pascal 7.0, FreePascal 2.0, Delphi 6.0, Borland C++ 6, GCC 3.2, Visual Studio Express C#, Visual Basic 6, Perl.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 1,636