Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
xcut wrote:A _jelenlegi_ helyesírási szabályokban az MTA helyesírási szabályzata a mérvadó.
De csak kisbetu után :happy:
masterminds wrote:cat /var/log/Xorg.0.log | grep „(EE)|(WW)”Ezt irányítsd át egy fájlba, majd nyisd meg azt és másold be a tartalmát.
Code:cat /var/log/Xorg.0.log | grep „(EE)|(WW)” > log.txt(Remélem így működik, a | miatt lehet hogy máshogy kell, ezt mindig összekevertem.)
Próbáld meg ezt:
Code:su –rpm -ivh http://rpm.livna.org/livna-release-6.rpm
rpm –import http://rpm.livna.org/RPM-LIVNA-GPG-KEY
exitpH03N1X wrote:csak elég hosszú mondjuk a tartalma nemtom beférne-eMásold be, majd ha ez megvan, jelöld ki és fent kattints a „Kód beszúrása” gombra és úgy küldd el a hozzászólásod.
Valamilyen nyelvi fájlt hiányol, angol verzió esetében ezt így kell feltelepíteni:
Code:apt-get install openoffice.org-l10n-enMagyar esetén nem tudom, hogy találsz-e ilyet. Mindenesetre én ezt javaslom hogy telepítsd.
szuperman wrote:Hogy kell uj topikot nyitni?Fent kattints a „Fórum” gombra, majd keresd meg a problémádhoz leginkább illő témát, kattints rá és alul vagy felül (vagy mindkettő) fogsz találni egy olyan gombot, hogy „Új téma”.
bam00700 wrote:Ugyan azt mint most! 🙂Akkor tényleg vegyél egy duálprocit 🙂
bam00700 wrote:Csatlolva újra!
ps -auxf > kimenet.txt ezzel a parancsalÉs az előbb mégis mit csináltál? Mert nálam most jó, pedig ugyanaz a parancs…
zoltan22 wrote:en ugy sejtem, hogy a csatolt fajl egy copy-past eredmenye egy terminalbol, es nem atiranyitassal keszult (mert ott is le van vagva).Olvasd csak el a 11-es választ! Szerintem bam00700 azt csatolta, amit írtam.
zoltan22 wrote:Talan ugy kellene:Code:ps -auxf > kimenet.txtAttól, hogy a fájlnak mást nevet adsz, a kimenete ugyanaz lesz 🙂
-
SzerzőBejegyzés