erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,181-1,190 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Könyörgök vagy könyörgöm? #2077952
    erdsiger
    Felhasználó
      xcut wrote:
      A _jelenlegi_ helyesírási szabályokban az MTA helyesírási szabályzata a mérvadó.

      De csak kisbetu után  :happy:

      erdsiger
      Felhasználó
        masterminds wrote:
        cat /var/log/Xorg.0.log | grep „(EE)|(WW)”

        Ezt irányítsd át egy fájlba, majd nyisd meg azt és másold be a tartalmát.

        Code:
        cat /var/log/Xorg.0.log | grep „(EE)|(WW)” > log.txt

        (Remélem így működik, a | miatt lehet hogy máshogy kell, ezt mindig összekevertem.)

        Hozzászólás: ATI fglrx telepítése FC6-ra #2077544
        erdsiger
        Felhasználó

          Próbáld meg ezt:

          erdsiger
          Felhasználó
            pH03N1X wrote:
            csak elég hosszú mondjuk a tartalma nemtom beférne-e

            Másold be, majd ha ez megvan, jelöld ki és fent kattints a „Kód beszúrása” gombra és úgy küldd el a hozzászólásod.

            Hozzászólás: Open Office 2.0 #2079518
            erdsiger
            Felhasználó

              Valamilyen nyelvi fájlt hiányol, angol verzió esetében ezt így kell feltelepíteni:

              Code:
              apt-get install openoffice.org-l10n-en

              Magyar esetén nem tudom, hogy találsz-e ilyet. Mindenesetre én ezt javaslom hogy telepítsd.

              Hozzászólás: ragadós cetli #2079092
              erdsiger
              Felhasználó
                szuperman wrote:
                Hogy kell uj topikot nyitni?

                Fent kattints a „Fórum” gombra, majd keresd meg a problémádhoz leginkább illő témát, kattints rá és alul vagy felül (vagy mindkettő) fogsz találni egy olyan gombot, hogy „Új téma”.

                Hozzászólás: Belassult FC6 #2079345
                erdsiger
                Felhasználó
                  bam00700 wrote:
                  Ugyan azt mint most! 🙂

                  Akkor tényleg vegyél egy duálprocit  🙂

                  Hozzászólás: Belassult FC6 #2079343
                  erdsiger
                  Felhasználó
                    bam00700 wrote:
                    Csatlolva újra!
                    ps -auxf > kimenet.txt ezzel a parancsal

                    És az előbb mégis mit csináltál? Mert nálam most jó, pedig ugyanaz a parancs…

                    Hozzászólás: Belassult FC6 #2079339
                    erdsiger
                    Felhasználó
                      zoltan22 wrote:
                      en ugy sejtem, hogy a csatolt fajl egy copy-past eredmenye egy terminalbol, es nem atiranyitassal keszult (mert ott is le van vagva).

                      Olvasd csak el a 11-es választ! Szerintem bam00700 azt csatolta, amit írtam.

                      Hozzászólás: Belassult FC6 #2079337
                      erdsiger
                      Felhasználó
                        zoltan22 wrote:
                        Talan ugy kellene:

                        Code:
                        ps -auxf > kimenet.txt

                        Attól, hogy a fájlnak mást nevet adsz, a kimenete ugyanaz lesz  🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,181-1,190 / 1,636